Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással lehet fogyni?

Koplalással lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Van itt olyan ember aki koplalással fogyott,vagy éppen így fogy?Milyen eredményeket lehet így elérni és mennyi idő alatt?A válaszokat köszönöm.

2018. júl. 7. 00:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

az etiópoknak bejött

de ha elkezdesz enni vissza hízol

2018. júl. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
ne koplalj<3 nekem is sokszor megfordult a fejemben, de tiszteld a tested annyira, hogy nem teszel vele ilyet, nagyobb karokat is tudsz okozni a kesobbiekben. az egyik baratnom koplalt, de 2x annyit hizott vissza, en is probaltam, de par nap mulva a fel hutot kiettem, elsonek lehet kecsegtetoen hangzik, hogy gyorsabban fogysz, meg ugy is tudod tartani, (nem fog menni) de tenyleg nem eri meg. en azota (csak a szemelyes tapasztalat kedveert) vegan etrenddel folytam 4 honap alatt 14 kilot, sokat ettem es sokkal szebb lett a borom is, persze sokan nem szeretik ezt az eletmodot, inkabb azert irtam ide, hogy arra biztassalak, hogy talalj olyasvalamit, amit hosszutavon tudsz kivitelezni, az eletmodvaltas nagyon fontos. ha viszont tenyleg nem hagy nyugodni a koplalas, par napig be lehet iktatni olyat, hogy gyumi-es zoldsegleveket fogyasztasz, hogy legyen vitaminbeviteled, de ezt se sokaig csinald. figyelj oda magadra es ne csak rovid tavlatokban gondolkozz. sok kitartas!
2018. júl. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
:)
2018. júl. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Kalóriaszámolás tesó, és koplalás nélkül normálisan fogysz.
2018. júl. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Le lehet, de szarul is fogsz kinézni. Nem csak amiatt, hogy a szervezeted az izmaidat is elkezdi bontani (és ugye az ember alakját legfőképp az izmok adják), de a kevés vitamin miatt a bőröd fakó, a hajad fénytelen lesz. Abszolút nem éri meg szürke, sápadt, satnya zsírgilisztává aszalni magad.
2018. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Ideiglenesen lehet, de több dologgal számolj. Az izom szinte előbb el fog tűnni rólad mint a zsír, fáradékony, ingerlékeny, dekoncentrált leszel- magyarán pocsék társaság. Valamint amint újra elkezdesz kajálni, számíthatsz rá hogy a tested túlélő üzemmódban lesz: magyarán zsírt, zsírt, és zsírt fog raktározni, mert készülni fog az újabb éhezés ellen.
2018. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
koplalást csak, és csak akkor vállald be ha annyira nincs pénzed, hogy kaját se tudsz venni magadnak...
2018. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Vagyis az elhájasodás egyik jó módja ha időszakosan koplaltatod magad.
2018. júl. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

10 kilót fogytam vele, már nem szándékosan. Egy másik városba kerültem gimibe, beilleszkedés, szaladás a buszhoz, időm nem volt enni. Nem éreztem magam rosszul, utólag vettem csak észre milyen keveset eszek :-D

Azóta nyugisabb a napom, de nem jött vissza egy kiló se.

Ezzel nem ösztönözni akarlak, mert tényleg nem jó dolog ha nem eszel normálisan, csak leírtam velem hogy történt.

2018. júl. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet de egeszsegtelen
2018. júl. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!