Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ha csak update 1-es ételeket...

Ha csak update 1-es ételeket eszik, de esténként megiszik egy üveg száraz vörös bort, a fogyás akkor is működik?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha fogyni szeretnél, a napi szintű borozást felejtsd el. Nem a kalóriatartalma miatt, hanem azért, mert az alkohol terheli a májat (ami kihat az anyagcserére is), és a bor felnyomja az inzulinszintet (ami a vércukorszintre van hatással). Rohadt nehéz ennyi pia mellett fogyni, ha eszel is mellette (márpedig enni kell, alkoholt inni nem).
2018. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyetemistaként tartòsan megittam esténként fél üveg vöröset, azt hittem H az semmi. Aztán kaptam egy jò kis májgyulladást kb 1 év után... Szòval szerintem egyrészt ne erőltesd, másrészt ha nem eszel sokat, beleférhet a pia is, de sokkal nehezebb fogyni.
2018. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az egy üveg vörösbor hosszú távon káros. Ami még egészséges, az 25 testsúly kilogrammonként egy deci naponta, hetenként 2 nap kihagyással.(a máj pihentetésével)

Az update ételeket meg felejtsd el, csak arra jók, hogy tömje a zsebét annak, aki kitalálta. Egyél bármit, de számold a kalóriákat. És mozgás, mozgás, mozgás!! Összehasonlításként: egy mignon, vagy ennek megfelelő egyéb feleslegesen megevett kalória = 7 km erőltetett gyaloglás!

2018. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!