Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Miért utálják ezen az oldalon...

Miért utálják ezen az oldalon a low carbot?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy milyen egészségtelen (de arra sosem kapok választ, hogy miért) a norbis kaja. Közben meg ők a túlsúlyosak, ráadásul savanyúbbak, mint a befőttes uborka leve..
2019. márc. 5. 12:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

A norbis kaja is szenny, lásd összetevők.

Illetve nem tudom milyen logika alapján gondolod, hogy ami több gyártási folyamaton megy át, az olcsóbb, mint ami kevesebben. Nem pont fordítva kellene lennie?

2019. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Szénhidrát nélkül nem hogy az izomzatod nem fog fejlődni, hanem le is épül. Szénhidrát segít a fehérje hasznosításában. Javaslom olvasgass orvosi szaklapokat...
2019. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
3 hete csinálod... Tiszta szakértő vagy :D
2019. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

Saját bőrömön tapasztaltam,hogy nem jó (lehet vele fogyni,de nem egészségesen)-vagyis nekem nem tett jót annyi sok zsír és kevés szénhidrát,de hangsúlyozom:ez az én tapasztalatom,lehet valakinek jó ez így.

OFF: Amúgy Rékát és Norbit is kedvelem nagyon,szóval nem azért írom ezt, mert gyűlölködő vagyok.:D Az első pár hozzászólás teljesen korrekt, de ha neked berögződött,hogy ez jó és nem vagy nyitott mások véleményeinek elolvasására, akkor nem tudom,hogy mi a szent skatulyának tetted fel ezt a kérdést.

2019. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%

Múltkor láttam az új termékük, valami sajttorta összetevőit, hát kb egy A4-es lapra fért volna ki, ha felírom.

Nekem személyes tapasztalatom van az update-el.

Egy időben én is bekajáltam (szó szerint is), hogy mennyire jó az update.

Nem volt nap, hogy ne puffadtam volna elviselhetetlenül, és hasmenés majd székrekedés volt felváltva.

2 hétig rendeltem a szarjukat, sokszor reggeli is norbis péksüti volt, aztán felhagytam velük és megszüntek a gondok.

Tele van ízfokozókkal, térfogatnövelőkkel, tartósítószerekkel, minen olyan dologgal, amit a szervezet sok esetben nem tolerél. Ezért nem jó

2019. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég én is elkezdtem low carb diétát életmódot tartani mert le akarok fogyni és tök jól érzem magam, így már az elején is. Amúgy a szénhidrátszegény étrendet NEM norbi találta ki.

Régebbi próbálkozásaim közt volt (többek közt) norbis kaja is. Agyonsózott, ehetetlenül szar íze volt. Többet nem vettem. Milliószor finomabbat csinálok itthon magamnak és legalább tudom mi van benne. Nekem amúgy maga a táplálkozási rendszere sem tetszett, nem is jött be, meg a pali alapból nem szimpi a megnyilvánulásai miatt sem, meg a beképzelt stílusa miatt sem.

2019. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!