Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Fogytam eddig 8 kilót, de még...

Fogytam eddig 8 kilót, de még így is 90 kg vagyok. Reggel "lapos" hassal kelek, ha csak egy pohár viszet iszok úgy nézek ki, mint egy hét hónapos kismama. Miért nő meg hirtelen a hasam? De komolyan?!

Figyelt kérdés
Ez miért van?
2019. máj. 2. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért ez enyhe túlzás :) A beleid még nem ürültek ki, és oda megy a megivott víz. Utána majd kipisiled, de aztán megint eszel és iszol, ezért napközben normális, hogy nincs horpadt hasad. Gyenge hasizmok és rossz testtartás is belejátszhat. Segíthet egy kicsit, ha hasra, törzsre is edzel, így egy idő után valamivel feszesebb lesz a hasad. És húzd ki magad :)
2019. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A törzs izmait kell edzeni. Akkor áll ki a has, ha ernyedtek az izmaid.
2019. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt hogy érted,hogy a törzs izmait edzem? Kicsit részletesebben,milyen jellegű mozgásra gondolsz?A törzs izmain belül pl.?
2019. máj. 2. 13:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyira nem bonyolult :) Has: hasprés, háton fekve láb és ellentétes könyök érintése (derék a talajon marad). Hát: hason fekve, kéz előrenyújtva vagy tarkóra, törzs emelése. Állva jobbra-balra törzshajlítás, törzsfordítás, előre törzsdöntés. Ezek a suliban is szoktak lenni tesiórán. Planking az egész törzset edzi, figyelj a helyes testtartásra, kivitelezésre.

És ha esetleg székrekedésed van, arra is jó a mozgás, plusz sok zöldség, olajos magvak, gyógyteák, kefír, natúr joghurt. Kevesebb keményítő (liszt, krumpli, rizs stb.) és szilárd tejtermék.

2019. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. máj. 3. 12:10
 6/6 anonim válasza:
Ha már szultel, nezesd meg a hasadat, mert ez szetnyilt hasizomtol is lehet.
2019. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!