Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én érzem túlzásnak, hogy...

Csak én érzem túlzásnak, hogy a legtöbb anyuka első szülinapra azert vesz egy tortát, hogy a gyerek szettrancsirozza?

Figyelt kérdés
Sokan 2t vesznek hogy a vendegeknek legyen egy külön! Én úgy vélem kap egy szeletet es csokolok azzal azt csinal amit akar
2019. szept. 9. 08:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem az egész túlzás. Alig ehet még valamit a gyerek.
2019. szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%

Az én fiam egy évesen már evet mindent. Két tortát sutottem, egy ici-picit, amivel delelott köszöntöttuk az apukajaval, és egy normál meretut amikor délután jöttek a vendégek (na nekem ez volt a túlzás, hogy kb bulit kell tartani), ha bele akart volna nyúlni hagytuk volna, de nem érdekelte. Evet belőle és ennyi.


Én úgy vagyok vele, ha magától belenyul, beleharap ok, de, hogy direkt bele nyomni a kezet, száját nekem túlzás, sajnos többször láttam már ilyet.

2019. szept. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
34%
Önmagában furcsa az egyéves gyerekkel születésnapot ünnepelni. Fel sem fogja, nem emlékszik rá, stb. Neki olyan nap, mint a többi. Ez az egész csak a facebookra készül meg a családi albumba...
2019. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így gondoltuk, ahogy te :) Megsütöttük, odatettük elé. Azt hiszem maximum a szélébe nyúlt bele...azt a szeletet nyilván nem vendégnek tálaltuk fel. Kapott egy szeletet ő is és abból evett minimális mennyiséget. Semmit nem rontott az örömén és az ünnepi hangulaton.
2019. szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
Hogyne lenne túlzás. Unokaöcsém első szülinapjára valami fosízű “cukrászremek” lett rendelve, mert persze a gyerek fingik mindentől, tejtől, liszttől, ezért kaptunk egy nagy adag cukros növényi tejszínt, cukorral bevonva. Senki nem evett belőle, olyan hányadék volt, a gyerek is csak beletúrt és kész. Akkor már inkább lett volna egy rendes torta, a gyerek úgy sem érti, hogy mi van, de a plebst még jól érezhette volna magát. Baromság az egész.
2019. szept. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
Uhh... egyik régi barátnőm külön rendelt egy normális tortát meg “trancsír tortát”. Abszolút nem érdekete a gyereket, de a facebookra kellettek a fotók szóval a hölgy belenyomkodta a kisfiú kezét meg összekente az arcát, mert hát olyan aranyos. A zsúr ezen pontján távoztunk.
2019. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

1 évesen kb mindent evett a nagy. Csokitortát kapott, az első mozdulattal lecsapott a marcipánra. Azóta is imádja. Aztan mikor elé tettünk 1 szeletet, mindene olyan volt, de kézzel falta. Nagyon cuki volt.

1 tortát sütöttünk, felesleges a 2. A kicsinek is így lesz.

2019. szept. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
69%
Mi az hogy minek kell egy 1 éves születésnapját megünnepelni? A 80 éves szenilis nagyiét se ünnepeled, mert ugysem emlékszik rá? Amíg ekg nem mindegy, higy a Szabó Juliska rendel e külön trancsirtortat a saját gyerwkenek ? Neked nem kell, ha nem akarsz.
2019. szept. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
32%

#8 Nálatok divat a szenilis nagyi fejét belenyomni a tortába, utána felrakni instára, hogy milyen cuki?


Na ugye.

2019. szept. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%

9!


NEM, épp ahogy a gyerekét se nyomtuk bele. Amikor egy éves volt, fogalmam nem volt róla, hogy mi az az insta, számítógépem se volt és csak papir képek készültek, de ettől meg9volt neki egy tortácska, mert szerintem gusztustalan ólat tenni a vendég elé, amibe belenyúltak. Márpedig egy egy éves belenyúl, hacsak nem fogod le hatulrol

2019. szept. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!