Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én érzem túlzásnak, hogy...

Csak én érzem túlzásnak, hogy a legtöbb anyuka első szülinapra azert vesz egy tortát, hogy a gyerek szettrancsirozza?

Figyelt kérdés
Sokan 2t vesznek hogy a vendegeknek legyen egy külön! Én úgy vélem kap egy szeletet es csokolok azzal azt csinal amit akar
2019. szept. 9. 08:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vegyen kettőt, mert nekem nincs gusztusom a széttrancsírozott, nyálas tortához! Több 1. Szülinapon is voltunk az elmúlt időszakban és mindenhol úgy nyomkodták bele a gyerek kezét, meg csokizták össze a száját. Csattogtak a vakuk ezerrel.
2019. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

17. Vagyok


Szàmomra amúgy ijesztő, hogy azért nyomkodják bele mert alszerintük az cuki


Lassan a Sudocrem-et is odadaják, hogy kenje szét a fotó kedvéért

2019. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem újkeletű ez, már anyám is ezt csinálta... nekem mondjuk nem jön be, de ők nagyon vidámak tőle, hogy úgy kell összekenni a gyerekeket, mert egyik sem volt olyan, aki maszatolt volna...

Én speciel jobban szeretek egy tiszta gyereket visszanézni a képeken, mint egy gyanúsan koszosat.

De azt hittem ez csak a mi rokonságunkban divat, kicsit meglepődtem.

2019. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A fiam kiskorától kezdve allergiás, ha maszatos. Nem mi alakítottuk ki benne ő ilyen. 😀 Esze ágában nincs beletúrni az ételekbe. Én ennek örülök hasonlóan rosszul vagyok az ilyen képektől. Szerintem nem cuki inkább ciki lesz a gyereknek, ha felnő. Rólam is készült maszatos kép a fogaimon a csokival nem épp szép látvány. Ha maszatolni akarná akkor sem engednék, de hála égnek nem jár ilyen a fejében. Mi egy tortát csináltatunk pár darab fotó saját használatra emlékként. Nem ünnepeltetem a gyerekeket távoli ismerősökkel.
2019. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
4%

Istenem, miért nem mindegy, hogy valaki a SAJÁT GYEREKE szülinapját hogy ünnepli, ünnepelteti? Erről komolyan kérdést kell kiírni?


Nálunk nem 1, nem 2 torta volt, hanem négy. Mégpedig azért, mert a lányom imádja széttrancsírozni a kaját, így kapott egy kis tortát, amit "egyedül" megehetett. Volt egy, ami cukor nélkül készült (3 cukorbeteg is volt a vendégek között), egyet sütött anyukám, és egyet rendeltünk. Na bumm, most akkor proliéknál mi is a kibeszélés tárgya voltunk, hogy micsoda család vagyunk mi?!


És a sok-sok kép közül kettő ment "instára", az összes többit megtartottuk magunknak. A mai napig jó visszanézni azokat a képeket, és nem érzem túlzásnak egyáltalán.

2019. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Utolsó nem tudom miért kell a kerdesemet személyes tamadasnak venni... Minek olvasod ezt az oldalt ha zavarnak ezek a kerdesek... Szerintem az étel evésre valo nem jatekra ennyi errovel homokbol keszult valamit is trancsirozhatna vagy gyurmat az meg arra való.... Ugyan annyira boldog lenne tőle
2019. szept. 10. 10:37
 27/27 Coffelia ***** válasza:

A mi fiunknak két szülinapozása is volt egyévesen. Az első a kis családdal hármasban, 6 szeletes cukormentes csokitortával, amiből minimális trancsírral megevett egy egész szeletet. A másik muri az apja szülinapjával egybekötött családi muri volt, 10 felnőttel, 4 unokatesóval, 4 kereszttesóval, meg egy párhetes babakutyával, óriási játszással, kutyanyúzással, futkorászással, mert szerencsére a fiunk úgy kezdett el járni, hogy már hónapok óta kapaszkodva ment, és a szülinapja előtt 5 nappal egyszer csak az egy lépésből öt lett, és onnantól szinte soha nem esett el. Olyan gyorsan elkezdett futni, hogy csak lestünk. A vendégeskedéskor 3 tortánk volt, kellett az allergiás rokonokra is gondolni. 2 körül kezdtek szállingózni, akkor ébredt fel a Manóka a délutáni alvásból, és lassacskán már indult a muri.

Ezt nyilván nem lehet minden egyévessel megcsinálni, de a mienk pörög, és gyakorlatilag újszülött kora óta nyitott az emberekre, kíváncsi és kommunikatív. Most hároméves, és az ovi se jelent gondot.

2019. szept. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!