Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok besegít az apuka a...

Nálatok besegít az apuka a gyerekkel kapcsolatos tennivalókban? Szokott pelenkázni?

Figyelt kérdés
Én tudom, hogy az én apukám sose pelenkázott minket, és ez olyan furcsa, elvileg ő is a szülőnk, nem? Mondjuk a természete alapján nem is csodálkozom. Én nem akarok anyukám sorsája jutni, ugye nem minden férfi ugyanilyen? Csak szerintem normális, ha megosztozunk a tennivalókban?

2019. dec. 18. 16:59
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
2 és fél évesen már nem rég szobatisztának kéne lennie?
2019. dec. 18. 21:46
 22/30 anonim ***** válasza:
91%

:D

Nem, az atlag 2,5 eves nem szobatiszta. 3 ev korul szoktak szobatisztulni a gyerekek, persze vab, aki hamarabb.

2019. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Áh, értem, köszönöm!
2019. dec. 18. 21:56
 24/30 anonim ***** válasza:
29%

Nàlunk nem segít tùl sokat, de azt nem mondom, hogy abszolùt nem.

Pelenkázni nem szokott. A kicsit megfürdeti. A nagyot màr nem, mert pszichologus azt mondta, hogy 4 èves kislànyt màr nem jò ha az apja fürdeti. Estènkènt kicsit játszik velük, mesèt olvas... A háztartásba se sokat segít, de ha megkèrem akkor kitereget, bevásárol.

Èn mindig morgok, hogy nem segít eleget:) Mentsègère legyen mondva, hogy nagyon sokat dolgozik, felelôssègteljes vezetô beosztásban.

2019. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
93%

#10 miből is gondolod hogy agyerek körüli tennivalók a kérdező tennivalói, vagy úgy eleve a nő tennivalói? Magának szülte azt a gyereket? Tudtommal KÖZÖS gyerek, akinek van anyja meg apja. A mukahely az saját, abból van külön a nőnek meg külön a férfinak.

nem is értem a logikádat, de ha te nőként a sajátodnak érzed kifejezetten a gyereketeket akkor sajnálom a férjed, ha meg férfi vagy akkor a feleségedet. Frankó kis kapcsolat lehet, ebbe aztán érdemes volt gyereket vállalni, hogy az csak a nőé legyen.

2019. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
13%

25ös, amíg a nő otthon van és a gyereknevelésért kapja a pénzt akkor az az ő munkahelye, így ha ő nem megy be a férfi munkahelyére segíteni mi jogon várja ezt el fordítva?

Mikor már a nő is dolgozik ott más a helyzet, onnantól meg kell feleződnie mindennek.

2019. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Így beszél egy igazi érzelminyomorék.

Nem törődni egy percet sem a saját gyerekével mert "nem azért kapom a fizetésem". Erre nincsennek szavak. Francért kell ilyen embereknek gyerek. Foglalkozzatok azzal amiert jár a penz az való nektek, a családosdit meg hagyjátok meg annak aki érzelmileg fel is nőtt hozzá, és nem egy projektként tekint rá. Arról nem is beszélve hogy a nap zömében anyuka pelenkáz meg látja el a gyereket, vajon mi történik ha este félórát az apja is foglalkozik vele?? Ja tudom nem lesz kifizetve.

2019. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Az otthoni gyermeknevelés meg véletlenül sem munkahely. A családom nem projekt, amivel pénzért foglalkozom.

De te tuti igen.

2019. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
47%

Nem pelusozik, de ennek köze van ahhoz, hogy mosható pelusozok XD ha ő van vele van néhány eldobós itthon, akkor lecseréli.


Fürdetni 2 év alatt talán 10x láttam, gyereket etetni is kb ennyit ( tápis volt, tehát megtehette volna), míg babakocsis volt soha le nem vitte, mióta jár kb 5-6x egy kicsit. Játszani ha kedve van, akkor játszik vele. Apukám mindent megcsinált körülöttünk, az ő apja semmit, ezt látta. Égre- földre állította, hogy ő nem olyan, mint más férfiak, de, pontosan olyan :) magamnak szültem és fogok megint napokon belül.

2019. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
23%

24-es vagyok.

29-es! most kicsit megnyugodtam:))))

2019. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!