Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki koronás...

Van itt olyan, aki koronás lett 1 év alatti babája mellett?

Figyelt kérdés
Elkapta a baba? Volt tünete? Anyatejes babám van.
2020. okt. 17. 21:31
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
52%
Ó drága, ha azt hiszed az anyatej megvédi majd bármitől is csalódni fogsz. De hitegesd magad ezzel, legalább azt hiszed tettél valamit. A gyerekeim összesen szopiztak 8 évig, mégis minden betegséget elkaptak tőlünk meg egymástól. De komolyan, ha te ebben hiszel akkor szoptasd sokszor.
2020. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy miért kell ebbe belekötni. Kutatás van róla, hogy átmegy a tejen , így nyilván enyhítheti a tüneteket. Senki nem mondta, hogy megvédi teljesen...
2020. okt. 18. 17:47
 13/40 anonim ***** válasza:
22%
Jaj istenem, dehogy megy át az ellenanyag. Ne írj már ilyen butaságot. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Utolsó, te most troll vagy egyébként? Nagyon régóta ismert, hogy ha az anyuka beteg, akkor a tejjel átadja az antitesteket.


[link]


"Azoknak az anyáknak a tejében, akik a szülés előtt nem sokkal fertőződnek meg és elkezdik a szoptatást, valamint akik a szoptatás alatt fertőződnek meg, olyan szekréciós IgA antitestek és további kritikus immunfaktorok termelődnek, amelyek megvédik a szopó csecsemőt és megerősítik a baba saját immunrendszerét. Ezek az immunfaktorok segítik a csecsemő szervezetét, hogy a fertőzésnek kitettség során hatékonyabb választ adjon."

2020. okt. 19. 08:00
 15/40 anonim ***** válasza:

#7 es #9 vagyok.

Az elso tesztem negativ lett, 2 napja csinaltak ujat es most tudtam meg az eredmenyt: pozitiv...

2020. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

15

És milyen tüneteid vannak?

Férjem 5 napja minden este belázasodik, néha napközben hőemelkedése van, és rohadt fáradt, egész nap fekszik. Feje fáj, az nekem is néha. Babánknak semmi baja eddig.

2020. okt. 23. 10:49
 17/40 anonim ***** válasza:
7-9 jobbulást
2020. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
25%
Láz, köhögés, szaglásvesztés, fejfájás. Sima influenzás tunetek, a szaglás miatt kezdtem gyanakodni. A babánk nem kapta el valoszinuleg, 2 napig volt lazas kicsit, de ennyi. A foga volt szerintem.
2020. okt. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
18 Ja az en babamnak is a foga hivatalosan... aztan amúgy taknyos is meg minden. De valszeg tényleg nem korona, mert senki másnak semmi baja hála isten. Valszeg valami mezei nátha.
2020. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Hogy vagytok. Én lehet elkaptam várom hogy jojjenek tesztelni. 2 gyerekem van a kicsi 10 hós es nagyon félek.

2020. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!