Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki koronás...

Van itt olyan, aki koronás lett 1 év alatti babája mellett?

Figyelt kérdés
Elkapta a baba? Volt tünete? Anyatejes babám van.
2020. okt. 17. 21:31
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Férjem még mindig hőemelkedéses, ma jönnek elvileg tesztelni (egy hete kérte a hàziorvos...) én 5 napja tünetmentes vagyok, 8 hónapos babámnak semmi baja sem volt. Ők jobban bírják, nyugi.
2020. nov. 2. 11:35
 22/40 anonim ***** válasza:
1 hete???? Ez durva..... nekem az iskolasom is itthon van ha ennyit késnek a teszteléssel akkor mennyit fog hiányozni?
2020. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
És még napok, mire lesz eredmény. Még jó, hogy homeofficeos.
2020. nov. 2. 12:17
 24/40 anonim ***** válasza:
Hát ez fantasztikus. Na de a lényeg hogy mindenki meggyógyuljon.
2020. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Heh, most volt, 2 mp volt az egész, ezért vártunk egy hetet.
2020. nov. 2. 12:40
 26/40 anonim ***** válasza:
Anyukamek tanárok. Láz, szaglasvesztes. Ok is tesztre várnak. Kiváncsi leszek mennyi idő alatt tesztelik őket. Ha így folytatodik az egész tantestület táppénzen lesz náluk... sorban dőlnek ki. Jó lenne ha felporgetnek a tesztelést mert így csak épület lesz, de olyan aki vigyáz a gyerekekre nem. Pláne aki tanítsa is 😀🤦🏼‍♂️
2020. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Kevesen vannak a feladatra és sokszor nem találják meg hova kell menni..
2020. nov. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
27 hat nyilván váratlanul érte az illetékeseket a feladat. Nem erről szól minden már egy éve...
2020. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Ja hát mi is trükkös helyen lakunk, mert egy főút és minden online térképen rosszul van megadva a cím (ezeket javítottam, de soha nem fogják módosítani...) szóval minket is hívott, hogy nem tudja hova kell menni, még ő volt felháborodva.
2020. nov. 2. 13:23
 30/40 A kérdező kommentje:
Én meg azon vagyok felháborodva, hogy a mentőknek nincsen egy naprakész utcaadatbázisuk. Egyébként a google maps az egyetlen, ahol jól van.
2020. nov. 2. 13:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!