Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki koronás...

Van itt olyan, aki koronás lett 1 év alatti babája mellett?

Figyelt kérdés
Elkapta a baba? Volt tünete? Anyatejes babám van.
2020. okt. 17. 21:31
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Hozzánk pár nap alatt kijöttek. Igaz, a pesti mentő hívott, hogy ők jönnek...aztán a helyi "tesztelő" jött.

Barátnőmnek volt, hogy reggel szóltak neki, hogy ne egyen, igyon, este volt, mire odaértek.


Ha van tesztelő hely a környéken, akkor oda el lehet menni, az gyorsabb is.

2020. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap kértem.az orvostól a tesztelést, ma kijöttek és levették. Remélem az eredmény is hamar megjön.
2020. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Szuleimhez meg mindig nem értek ki. Vicc. Nem gond, mire kiérnek talán meg is gyógyulnak. Remelem legalábbis nem kell közelebbről szemügyre venniük egyik kórházat sem.
2020. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
#32: attól függ van e ügyfélkapud. Ha van akkor 2-3 nap. Ha nincs akkor az orvostól/asszisztenstol is függ mikor néz rá és szól.
2020. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Utolso igen ez a standard válaz, de ismerősoknek 5-7 nsp is volt.
2020. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Az ugyfelkapu az semmit nem szamit. Legalabbis nalam igy volt. Neztem mindne nap es a háziorvos hamarabb hivott hogy pozitiv, az ugyfelkapuban napokkal később lett beírva.
2020. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Akkor nekünk szerencsénk volt az eredmény gyorsaságát illetően, mert már másnap este volt eredmény az eeszt-en, a rá következő napon pedig hívtak a NÉBIH-től, hogy pozitív lett a teszt.
2020. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Huhh, para, ennyi pozitív itt! Nem aggódtok a sok halálesetet látva?
2020. nov. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Én azert aggódtam mi van ha hirtelen rosszabbodik,és meghalok...vagy mindketten rosszul leszunk a ferjemmel akkor mi lesz a gyerekekkel? Hozzateszem a férjem többszörösen krónikus beteg, én egészséges, mégis én voltam rosszabbul.

Én nem hiszek ebben, hogy csak idősekre, krónikus betegekre veszélyes mert makkegeszseges ismerősöm halt meg, más meg aki beteg annak meg se kottyant.Ez a borzasztó, nem tudni kire hogy hat. Mi úgy tűnik enyhén megússzuk, a gyerekek tünetmentesek, maradjon így.

2020. nov. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Jobbulást 39. Nálunk anyukámékat és noveremeket is ma tesztelik. Egymástól függetlenül betegek, nem is találkoztunk már rég óta.

82 éves nagymamám barátnője covidos volt. Találkoztak is. Mamanak semmi. Vagy nem kapta el, vagy teljesen tünetmentes, cukorbeteg egyébként. 70+ házaspár ismerős is túlélte. A férfi kórházba került (cukorbeteg) a felesége hapci-hapcival megúszta. Anyukam kolleganojenek a férje lelegezteton meghalt (ő sajnos szívbeteg volt), kolleganojenek semmi. Anyukam főnöke megúszta megszenvedte de korhazba nem került, feleségének hoemelkedese volt a lányuknak az sem. Anyukamek egyelőre stagnálnak. Ok cukorbetegség és magas vérnyomás problémások. Nővérem babaja lázas és valószínű a torka nagyon faj. Noveremnek is. Sogoromnak semmi baja. Annyira változatos. Tényleg nem lehet tudni, kire hogy hat.

2020. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!