Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vártok el homeofficeos...

Mit vártok el homeofficeos férjetektől?

Figyelt kérdés

Nálunk ez van: vigyáz a babára, ha vécére kell mennem, meg amikor ebédelek, illetve felváltva cseréljük a kakis pelenkát (ez pl ma munkaidőn kívül eső korai 💩 volt :D). Meg néha, amikor éppen futtat valamit, akkor leül kicsit játszani velünk (5 perc).

Nálatok hogy van a dolog?



2020. nov. 3. 08:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
87%

Nem kötekszem, csak nem értem.

Ha a munkahelyén lenne, egész nap nem mennél WC-re? Na ugye, hogy de.

Akkor akkor is meg tudod oldani, ha home officeban van, nem...?

Félreértés ne essék, ha ő úgy ítéli meg, hogy tud fél órát a gyerekkel lenni munkaidőben, amíg én bármi mást csinálok, akkor az tök jó és köszönöm szépen, de el nem várnék semmit, mert DOLGOZIK.

A munkahelyére se telefonálnék be, hogy szia, figyi, kakilnom kell (már bocsánat a közönségességért :D), ugorj haza addig figyelni a babára.

Ha már itt tartunk, az miért fontos, hogy baba? Szvsz attól inkább könnyebb a dolog, nem nehezebb. A baba többet alszik nap közben, mint egy 1-2-3 éves, meg a babát berakod a járókába/kiságyba és ott marad, amíg te (például) WC-zel. Nem kell attól félned, hogy magára borítja a szekrényt, leesik valahonnan vagy hasonló.

Tehát a válaszom az, hogy semmit nem várnék el tőle munkaidőben, de ha bármit megtenne, akkor megköszönném. Munkaidő után már persze más a dolog.

2020. nov. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanazt, mintha itthon se lenne és bent dolgozna a munkahelyén... Nem is értem. Ha nincs otthon, nem mész wc-re?
2020. nov. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek a 9essel rosszabb mint mikor dolgozni járt. Én is azthittem jóval lazább lesz, de állandóan csorog a telefon is stb.

Enis telefonálnék neki Szia 9:45kor pisi-kaki kérem a fürdőszoba előtt jelentkezzen 😀😀 szetszakadna a nevetestol de szerintem a főnöke is ha ezt mondaná neki.

2020. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
85%
Addig a 20 mp-ig amíg elmész pisilni, a gyereked sem lesz lelki sérült, még ha valóban sír is. Még egyszer megkérdezem, ha nem lenne otthon a férjed, hogy oldanád meg? Visszatartanád egész nap?? Ezesetben óvjon meg az ég attól, hogy pl. hasmenéssel kelj egyik nap :D
2020. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
78%

A home office azt pont jelenti, hogy munkaidőben van, dolgozik, csak nem a munkahelyén , hanem otthon.

Ergo: te egyedül vagy otthon a gyerekkel.

Attól mert a másik szobában van, azt nem jelenti azt, hogy pattognia kell, mert neked pisilned vagy enned kell.

Ha pisilni kell, menj el wc-re, ha éhes vagy, egyél.

Egy normális pisi idő max 1 perc és ebben van a kézmosás is.

Majd kialakul a napi rended és a babának is, de ha ténylegesen egyedül lennél akkor is elmennél pisilni és ennél is.

2020. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:
Persze, nem lesz lelki sérült, de ha egyszer tőle 2 méterre ül a férjem az asztalnál, akkor hallgassa ahogy sír a kiságyban, nehogy fel merjen kelni, mert ha bent lenne az irobàban, akkor se kellene? :D gondoljátok már át, amit leírtok...
2020. nov. 3. 09:05
 17/67 A kérdező kommentje:
Egyébként megint csak a fele ember válaszolt ténylegesen a kérdésre, komolyan mondom ezen a gyakori kérdéseken csak unatkozó és kötekedő anyukák vannak, akik nem tudják máshogy kitölteni az idejüket, mint hogy másokkal kötekednek :D nézzetek kicsit magatokba, és keressetek egy hobbit! A többi, normálisabb válaszolónak köszönöm, tudom, hogy én szerencsés vagyok, mert viszonylag kötetlen a férjem munkája, így napközben is tud ránk időt fordítani.
2020. nov. 3. 09:08
 18/67 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj, mindenki ugyanazt írja neked, szóval talán neked kellene elgondolkodni azon, hogy butaságokat írsz.
2020. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
84%
Az én férjem több, mint 4 éve HO, a gyerek születése óta. Ha dolgozik, dolgozik, tök mindegy, hogy bent vagy itthon. Nem zavartam. Én meg megtanultam a gyerekkel a nyakamban pisilni meg úgy eleve, akármit csináltam, rajtam lógott. Megoldható.
2020. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
54%
Jó azért nekem ne mondja azt senki, hogy ha valaki az irodában bent van a munkahelyén ott se áll fel az asztaltól szusszanni, akár beszélgetni bárkivel 8 tól 4 ig? Nyilván de. Szóval ha éppen ott ül a babától 2 méterre, apukának se fog sérülni a lelkivilága se a munkája minősége ha megrázza a gyerekének a csörgőt amig eszik wc zik anyuka.
2020. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!