Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vártok el homeofficeos...

Mit vártok el homeofficeos férjetektől?

Figyelt kérdés

Nálunk ez van: vigyáz a babára, ha vécére kell mennem, meg amikor ebédelek, illetve felváltva cseréljük a kakis pelenkát (ez pl ma munkaidőn kívül eső korai 💩 volt :D). Meg néha, amikor éppen futtat valamit, akkor leül kicsit játszani velünk (5 perc).

Nálatok hogy van a dolog?



2020. nov. 3. 08:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
11%
Oké, majd még találkozunk, de úgy sem fogod tudni 😆😆😆
2020. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
50%

Bennem az a kérdés merült fel, hogy akkor hogyan oldod meg a napodat, amikor a férjed home officeba van?

Az én férjem is programozó, és két gyerekünk van. Egy 17 hónapos és egy 4 hónapos. Amikor nem volt home office akkor is minden nap megoldottam, és most is ahogy itthon van. Nem tudom hogy milyen programozó vagy, vagy az vagy e egyáltalán, de amikor a férjem egy hibát keres a kódolásba vagy benne van éppen egyben baromira zavaró, ha valaki félbeszakítja a gondolat menetét. Pedig a nagy lány imádja az apját és menne oda, hogy a nyakába másszon. Még az ajtót is megtanulta kinyitni, hogy bemehessen. Neki ráadásul programozóként nem 8 óra munka van. Ha hajnali 2-kor hívják, hogy gond van, akkor laptopot elő és meg kell oldania. Volt olyan, hogy karácsonykor ügyeletbe volt. X időnként rá kellett néznie a dolgokra, és ha gond volt neki megoldania. Sose nyaggattam, hogy jaj ne már karácsony van, pisilnem kell, szeretnék kávézni...

Illetve ha nincs otthon egész nap nem mész el mosdóba?

Én két gyerek mellett mindent megoldok (mert meg akarom), de lehet hogy csak nagyon jófejek a gyerekeim

2020. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
50%
62! 59 es vàlasz valszeg elkerülte a figyelmedet.
2020. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim válasza:
100%

"nagyon élethűen sikerült megírnom ezeket."

Ha élethűen sikerült megírnod ezeket, akkor miert zavart értetlenkedés a kommentek 90%-a?

2020. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként megnyugtató, hogy mégsincs ilyen hülye anyuka :)
2020. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
100%
65! Èn azt gondolom de igen ez ugyanugy az anyuka csak menetközben vàltott amièrt szètoltottàk itt ès inkàbb ugy csinàl mintha kamu sztori lenne.
2020. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van... És szerintem csak azért kamuzta be, hogy kitalálta az egészet, mert érezte, hogy már ez kínos
2020. nov. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!