Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vártok el homeofficeos...

Mit vártok el homeofficeos férjetektől?

Figyelt kérdés

Nálunk ez van: vigyáz a babára, ha vécére kell mennem, meg amikor ebédelek, illetve felváltva cseréljük a kakis pelenkát (ez pl ma munkaidőn kívül eső korai 💩 volt :D). Meg néha, amikor éppen futtat valamit, akkor leül kicsit játszani velünk (5 perc).

Nálatok hogy van a dolog?



2020. nov. 3. 08:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
90%

Igen mindenki, irigy, begyöpösödött és szaranya, mert a gyereke néha bekerül a járókába, sőt az enyém is megrágta kicsit a kiságyat. És? Nem halt bele. Oke, a kiságynak nem tett jót, de úgysem akartam eladni.

Leszoktam melette menni WC-re is, ha nagy dolog akkor oda is. Sőt meg is ebédelek melette, persze csak azért mert irigy vagyok, hogy ez másnak 2 emberes.

Én hagyom a férjemet dolgozni munkaidőben, sőt ha úgy van utána is. A gyerek se mehet fel az emeletre 8-16ig mert kell a nyugodt munkakörnyezet...vagyis akarom mondani mert sz*rik a gyerekünkre.

At olyan szaranyáknak és apáknak mint mi vagyunk nem kikapcsolódás a gyerek, szeretjük, imádjuk, de pont, hogy mellőle kell néha kimenő. Amikor a szarnagyszülőkre bízzuk. És, hogy a férjem szokott e néha megállni a munkában vagy 8 órában mint egy robot dolgozik? Nem tudom, mert nem zaklatom, ha így érzi leszeretne jönni akkor lejön napközben, ha nem akkor meg nem zaklatom pisivel meg ebéddel mivel dolgozik.

2020. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok. Szívemből szóltál Utolsó! :)
2020. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
12%
Ahogy egyre többet írtok, annál inkább sajnállak titeket, hogy a férjetek annyira nem bír elviselni, hogy inkább bezárkózik egy szobába vagy az emeletre előletek. 🤨
2020. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
94%
Igen! Az enyém inkább el is megy itthonról dolgozni, csak h ne lássa már a képemet 😂
2020. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ahelyett, hogy szarna a munkára, és inkább velünk lógna munkaidőben is, és nem lenne kész a feladataival, és emiatt esetleg kirúgnák, és akkor a gyedből élnénk. De, legalább elmondhatnám, hogy annyira szeret, hogy munkaidőben sem "zárkózott be" előlem. Az tényleg sokkal jobb lenne 😄

Gondolom akinek a férje nem home officeban van, azt automatikusan utálja, hisz van pofája elmenni dolgozni otthonról, csak hogy ne lássa. Ekkora hülyét, te jó ég.

2020. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim válasza:
100%

Se férjem se gyerekem, úgyhogy máris lehet lepontozni, de muszáj megtudnom valamit.

Mi volt a kérdés célja? Ha valóban programozó vagy akkor tanult lehetsz, emiatt pontosan tudod, hogy a homeoffice idealis lehet a jól működő családoknak, vagy negatív hatást gyakorolhat a munkára, de a rosszul működő kapcsolatokban, a családban lévő feszültség miatt emelkedett a családon belüli erőszak száma (agresszív személy nem zárt térbe való).

A "Mit vártok el" és a "Nálunk ez van" kifejezések pedig implikálják, hogy elvárod a házastársadtól a munka közbeni házimunkát.

Trollnak tűnsz a stílusod miatt, de szerintem inkább nem akarod beismerni, hogy ezt a kérdést a céltól függően máshogy kellett volna megfogalmazni. Ha az érdekelt, hogy hány hozzátok hasonló család van, akkor használhattál volna szavazást, ha pedig az lenne a lenyeg, hogy home office óta jobb vagy rosszabb a helyzet akkor meg arra kellett volna rákérdezni.

Szintén offtopic, de nem a személyed elleni tamadas, ha valaki a szandékodtól eltérően interpretal egy kérdést vagy nem szemelyeskedő módon kifejti a véleményét egy véleménykifejtős kérdés miatt.

2020. nov. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
55%

Nalunk reggelente szokott vigyazni a babara ameddig en pihenek.

Ejszaka 99%ban csak en kelek fel hozza, reggel szuksegem van egy kis pihenesre. 11 honapos, tehat a vigyazas all egy etetesbol, peluscserebol. Utana a baba eljatszik, maszkal a lakasban, ritkan megunja, 1 perc alatt megnyugtatja ha sir, aztan zomeben felkelek en is.

Nyilvan a home office is munka, de ha mar orokke tulorazik amit nem is fizetnek, akkor szerintem evidens, hogy ‘elnezik’ neki, ha kicserel egy pelenkat.

2020. nov. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
83%

Mennyire kell szánalmasnak lenni kérdező, hogy kamureggel visszagyere, és bevédd magad csak mert senki nem neked ad igazat? :D :D

Nagyon pocsék lehet az életed, ha erre van kapacitásod. Gondolom te vagy az akit már nem visel el senki, ezért egy névtelen fórumon tombolod ki magad, miközben idegeneket sértegetsz. Vannak sorsok...

2020. nov. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
0%

Jól van, lebuktam...

Több okból csináltam ezt.

Először is, író akarok lenni, és mint látszik, nagyon élethűen sikerült megírnom ezeket.

Másodszor, tudom, hogy itt olyan véranyák vannak, akiket nagyon könnyű triggerelni. Nagyon jól szórakoztam.

😆


Btw nincs is gyerekem. Férjem végképp nincs, mert férfi vagyok. 🤦‍♀️

2020. nov. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
100%

“Először is, író akarok lenni, és mint látszik, nagyon élethűen sikerült megírnom ezeket.”


Iró????? Hàt de jót röhögtem ezen! Tudod te egyàltalàn mit az az író?🤦‍♀️

Inkàbb lehetsz egy kisfiú mint fèrfi.

2020. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!