Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vártok el homeofficeos...

Mit vártok el homeofficeos férjetektől?

Figyelt kérdés

Nálunk ez van: vigyáz a babára, ha vécére kell mennem, meg amikor ebédelek, illetve felváltva cseréljük a kakis pelenkát (ez pl ma munkaidőn kívül eső korai 💩 volt :D). Meg néha, amikor éppen futtat valamit, akkor leül kicsit játszani velünk (5 perc).

Nálatok hogy van a dolog?



2020. nov. 3. 08:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
71%
Munkaidőben azt várom el tőle, hogy dolgozzon. Akkor úgy intézem a dolgaimat mintha nem lenne otthon. A HO nem jelenti azt hogy ráér. (1es vagyok)
2020. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 A kérdező kommentje:
20as,végre egy normális. Válasz!!!! Itt minden anyuka aki dolgozott/dolgozik, sose ivott egy kávét a munkatÀrsaival, vagy cseverészett velük öt percet se!!!! Tökéletes munkaerők vagytok :))))) és biztos a férjetek se szól senkihez a munkahelyén
2020. nov. 3. 09:37
 23/67 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.Tavasz óta itthon van.Ha úgy értékeli, hogy le tud nézni hozzánk akkor magától lejön,ha nem jön akkor még nem ér rá,így nem kiabálok fel neki hogy gyere mert ezt vagy azt kell csinálnom.A nagyobbik gyermekünket munkaidő előt viszi oviba,ez akkor is így volt mikor dolgozott.Munkaido után mindent ugyanúgy csinálunk.
2020. nov. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
92%

Oké, én a home officeos apuka vagyok: a munkám olyan, hogy sokszor telefonálok, akár ügyféllel, akinek nem mondhatom, hogy "bocs, egy perc, wczik a feleségem". Ha pedig nem telefonálok, akkor sokszor van olyan feladatom, amibe mélyen ott kell lennem és egy egy perces megzavarás 20 perc gondolatmenetét rombolhatja le. Az irodában ilyenkor feltettem a fejhallgatót és nem kommunikáltam senkivel.

Persze van olyan szakasza a munkámnak, amikor épp várni kell stb. Ilyenkor magamtól is elmosogatok vagy amit éppen kell.

De alapvetően ha a férjed home officeban dolgozik, akkor nem csak "ott ül". Amúgy mindenkinek jobb lenne, ha külön szobában dolgozna.


Ne haragudj kérdező, de úgy támadsz mindenkit, pedig a gond nálad van...


Más anyukák is megoldják a napi dolgokat úgy, hogy a férjük otthon sincs.


Szerintem inkább vegyél vissza, mert ha a férjed egyszer ráun erre, akkor abból te jössz ki rosszul.

2020. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
85%
Nekunk is rosszabb volt,azt hittem nem elem tul. Allandoan csorgott a telefon,en ket gyerekkel orultem meg,a mobilja mindket gyereket felvaltva keltette fel. Muszaj volt felvennie. Ha nem a csorgesre,a hangjara ebredt a baba,en orditottam h fizetek egy irodat,vagy garazst,de inkabb menjen. 8 het volt, de azt hittem sosem lesz vege. En megorultem az allando zsongastol,dumalastol kis lakasban.
2020. nov. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
82%

"Itt minden anyuka aki dolgozott/dolgozik, sose ivott egy kávét a munkatÀrsaival, vagy cseverészett velük öt percet se!!!!"


De igen. Mint ahogy nyilván a férfiak is megteszik a munkahelyükön ugyanezt. Csak az a k***a nagy különbség, hogy nem akkor, amikor te azt mondod neki, hogy na MOST kelj fel a munka elől, és csináld ezt meg azt, mert én megyek pipikélni, hanem akkor, amikor ő úgy ítéli meg, hogy épp van rá ideje, hogy igyon egy kávét, elszívjon egy cigit, vagy egyéb. Magyarul nem pattogtatva van, hanem beosztja ő maga a saját idejét úgy, hogy ne menjen a munka rovására. Na ezt te úgy képzeled el, hogy haptákba kéne állnia akkor, amikor te úgy kívánod 😃

2020. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy már a válásomat tervezgetitek, de én semmit nem várok el a férjemtől, mindent ő maga csinál. Az élőbb is elindított egy fordítást a gépen, majd odament a gyerekhez, én pedig addig elmentem vécére. Ha ebéd van, megkérdezi, hogy akarok-e enni, ha igen, akkor addig vigyáz a babára. Sose kell telefonálnia, programozó. De ismét kérdezem itt az anyukáktól, hogy ti sose isztok Egy kávét vagy beszélgettek munkaidőben, ugye? Mert akkor tényleg beajánlalak titeket a munkahelyemre, mert ilyen munkaerőt még nem látott senki.
2020. nov. 3. 09:53
 28/67 A kérdező kommentje:
26os,senki nem írta, hogy csicskáztatom a férjem 🤨 két óráig szoktam tartogatni a pisit, ha érdekel, amikor ráér, akkor megyek vécére.
2020. nov. 3. 09:55
 29/67 anonim ***** válasza:
82%

Semmit nem várok el.

Nyilván hozzá szól bent is a kollegáihoz, kvzik, beszélget. Ha éppen a Munka egy olyan fázisában van, ami ritkán esik egybe az én WC-zesi ingeremmel. Ha éppen van ideje akkor úgyis lejön beszélgetni, kvzni, gyereket pesztralni, ahogy a munkahelyen is beszélgetne, de neki kell tudni, hogy ezt mikor teheti meg és mikor nem és milyen hosszú időre.

2020. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
89%

"két óráig szoktam tartogatni a pisit, ha érdekel, amikor ráér, akkor megyek vécére."


Hallod, egy hős vagy! 😃

Ahelyett, hogy 1 perc alatt elmennél pisilni bármikor, nekem azt nem fogod megmagyarázni, hogy a gyerek annyi idő alatt eladja a házat. Mire észrevenné, hogy elmentél, már ott is vagy...

Nem tudom mennyi idős, de ha már most nem teszed le tényleg 1 percre se, akkor pár hónap múlva lehet, hogy te leszel a következő, aki kérdést fog ide kiírni, hogy mit csináljon, mert csak a kezében hajlandó elaludni a 9 kilós gyerek, és már megszakad. Ezt most tényleg minden rosszindulat nélkül.

2020. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!