Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vártok el homeofficeos...

Mit vártok el homeofficeos férjetektől?

Figyelt kérdés

Nálunk ez van: vigyáz a babára, ha vécére kell mennem, meg amikor ebédelek, illetve felváltva cseréljük a kakis pelenkát (ez pl ma munkaidőn kívül eső korai 💩 volt :D). Meg néha, amikor éppen futtat valamit, akkor leül kicsit játszani velünk (5 perc).

Nálatok hogy van a dolog?



2020. nov. 3. 08:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:
Most van abban a korban, hogy mindenhova feláll, de leülni még nem tud, így esik-borul, ha meg berakom a kiságyba, akkor elkezdi rágni, múltkor rendesdn darabokat faragott le a fogával, biztos egészséges, ha megeszi. Na ezzel mit csináljak? Várom a válaszokat mindentudó anyukák. Nem tudom miért olyan nehéz egyébként elképzelni, hogy játszok a babával a szobában, egyszer csak bejön a férjem és leül mellénk játszani. Hát nem ez lett volna a kérdésem célja, hanem hogy a többi hasonló sorsú normális anyukával beszélgessek ezekről, de sajnos mindig elfelejtem, hogy itt mindenki okos és mindenbe beleszól, abba is amihez semmi köze.
2020. nov. 3. 10:52
 42/67 anonim ***** válasza:
96%

Édes istenem...

Az én férjem is szereti a családját, bármily hihetetlen, csak a rohadt szemétnek van képe dolgozni nap közben 8-16 ahelyett, hogy minket tutujgatna. Nem home officeban. De ha abban lenne, akkor se várnám el tőle, hogy abban a 8 órában velünk foglalkozzon. Attól még megtenné ő is, ha épp lenne ideje, ugyanúgy, mint a te férjed. Itt az ELVÁRÁS szón van a hangsúly. ELVÁRNI nem lenne pofám tőle.

Hja, válási papírok, esélyes 10 év meg 2 gyerek után (akikkel láss csodát, egyszer sem görcsölt be a vesém, mert nem tudtam elmenni pisilni itthon), be is paráztam. :D

2020. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
84%

Felváltva, hogy cserélsz pelust munkaidőben?

Az még oke, hogy te visszatartod 2 órát, de egy csúnyább baleset után a gyerek nyakában az eredménnyel is vár 2 órát?

2020. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező: én esküszöm nem értelek. Most azt írod, hogy tökéletesen elégedett vagy azzal, amit a férjed csinál. Akkor minek írsz ide és ekézel minden válaszolót? Vagy dicsekedni jöttél?
2020. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, kérdező, de pocsékul tetted fel a kérdést. Olvasd vissza, kérlek!

Sőt, nem is ez volt igazából a kérdésed. Te - ha jól értem - hasonszőrű anyukák élménybeszámolóját várod a mindennapjaikról.


"Anyukák! Hogyan telnek a napok, ha homeoffice-ban van apuka?"

Erre biztos olyan válaszok érkeztek volna, amire nem kapod fel így a vizet. ;-)


De elvárni.... Hihetetlen.

2020. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
84%
Képzeld, mások gyereke is volt/van ebben a korban, mégis életben tudjuk tartani egyedül is
2020. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy jösz te ahhoz, hogy idegen férfiakat/apákat minősítgess, hogy azok xar apák meg nem szeretika családjukat, pusztán azért mert szorosabb a munkaidejük, és home officében sincs idejük fél óránként lézengeni a házban, meg leülni a szőnyegre a gyerekkel.

Jó, a te férjednek belefér a munkaidejébe, örülj neki, és? Mi a kérdésed célja? Mármint azon kívül, hogy dicsekedsz, meg direktbe kötekedsz?

Nagyon ráérsz, ahhoz képest, hogy pisilni nincs időd.

2020. nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
0%
Én teljes mértékben egyetértek a kérdezővel... 🤦‍♀️ Durva, ami itt folyik. Sok irigy begyöpösödött anyuka.
2020. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem viszed be magaddal a fürdőbe amíg pisilsz?? 2 órát tartogatod? Nem túl egészséges...
2020. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
77%
Akkor én xar anya vagyok mert bizony berakom a járókába míg pisilek? Sőt, mióta megvan a gyerek, bizony volt hogy a nagydolgom is nappal végeztem el én szemét. Tönkretettem a gyereket kérlek jelentsetek fel a gyerekvédelemnél
2020. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!