Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, miért nem vagytok az...

Anyukák, miért nem vagytok az apukával összeházasodva?

Figyelt kérdés
Remélem felesleges, de inkább írom: azoknak szól a kérdés, akiknek van gyerekük, de nem házasok.. Hogy miért nem, az érdekel.
2010. szept. 9. 13:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
54%

Mi sem vagyunk összeházasodva! Van egy 4 hónapos kislányunk!

Hogy miért nem!? Mert mindketten szegény családból jöttünk és nem volt rá és valószínüleg soha nem is lesz rá keretünk! Most viszonylag mindenünk meg van, eljutottunk a semmiből egy normál szintre, de egy lagzira már nem telik!

A másik oka az az, hogy apa előtt egy borzasztó rossz példa volt és e miatt nem nagyon ragaszkodik a dologhoz!

Sajnos a mai világban nem az számít, hogy Isten előtt mi helyes és mi nem, hanem, hogy kinek mire van pénze és mire nem!

Csodálatos dolog lehet egy esküvő, de nem kell elitélni azt sem akinek nem volt!

Nem mindenki meri beismerni, erre már nem telik!!!

2010. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 A kérdező kommentje:
Akik a kérdésre válaszoltak, nagyon köszönöm!
2010. szept. 16. 13:06
 53/65 A kérdező kommentje:

Azoknak külön köszönet, akik őszintén megírták, hogy szívesen mennének hozzá gyermekük édesapjához, de akadályok állnak előttük ( a párja nem akarja igazán, pénztelenség, stb, stb).

A sablonszöveg: "nem kell a papír" nem válasz a feltett kérdésre.

2010. szept. 16. 13:12
 54/65 A kérdező kommentje:

Pontosítok: "mert nem egy papíron múlik a boldogság", ez nem válasz. Megkérte a kezed, és ezzel utasítottad vissza?

Gondolom nem így történt. Igazi indokokra voltam/vagyok kíváncsi.


A vallási viták pedig hogy kerültek ide? nem is értem :DDD

2010. szept. 16. 13:14
 55/65 anonim ***** válasza:
Bocs, OFF: érti valaki az egyik válaszolón kívül, hogy mit jelent az, hogy minden ember nőként kezd el fejlődni a méhben? Nem vagyok egy analfabéta biológiából, de ez nekem nagyon magasnak tűnik. Nőként fejlődnek, akik XX kromoszómával rendelkeznek és férfiként, akik XY-nal. Ez már a fogantatáskor eldől, minden más ezután kezd el fejlődni, így számomra ez elég nagy mar_haságnak tűnik...
2010. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
66%

Első válaszoló vagyok kedves kérdező!

Nekem tényleg nem kell egy papír, ahhoz, hogy boldog legyek! A párom szerette volna, ha a felesége leszek, viszont nagyon jól tudja, hogy irtózom a tömegtől, ha sokan vesznek körül, és engem néz mindenki. Nekem csak a fehér ruha volt a fontos, így kaptam tőle egy igazi, meseszép fehér ruhát.

És nekem tényleg nem fontos a papír. Azt hiszem, a párom bizonyított, hogy szeret engem!

2010. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
66%
Már megint ez a nem fontos a papír!!!!Micsoda?????Egyszerűen hogy lehet a HÁZASSÁG intézményét egy papírral egyenlővé tenni!!!!Elegem van az ilyen nagyon liberális gondolkodású emberekből!
2010. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:

Nem már megint, hanem még mindig nem fontos a papír. Olvasd már el, amit írtam, aztán utána pattogjál!

K.urvára unalmas, hogy mindent meg kell magyarázni, ki kell fejteni, mert némelyik ember félreérti a mondatokat!

Kedves utolsó! Mi nem volt világos azon, amit írtam?

2010. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.Valóban nem kell papír ahhoz, hogy az ember boldog legyen, de akárhogy is cicomázod, a te mondandód is az, hogy a házasság csak egy papír, minek.

Nem vitázom tovább.

2010. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
37%

hát igen, a házasság nem csak egy papír...

és férjhez lehet menni úgy is, hogy nem kerül sok pénzbe - és tömeg sincs. Összesen 4ember egy polgári szertaráson, ennyi.

Körülöttem lévő együttélő párok gyerekkel boldogok, megvannak, de lényegében azért nem házasodtak össze, mert pl a férfitagok meg sem kérték a társaikat erre. És ezt azzal magyarázzák, hogy nem kell a papír.

Akinek meg papírja van róla, lassan az érezze magát rosszul.

Na mindegy- mindenki úgy csinálja, ahogy akarja.

:-)

2010. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!