Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, miért nem vagytok az...

Anyukák, miért nem vagytok az apukával összeházasodva?

Figyelt kérdés
Remélem felesleges, de inkább írom: azoknak szól a kérdés, akiknek van gyerekük, de nem házasok.. Hogy miért nem, az érdekel.
2010. szept. 9. 13:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:
Kedves első, köszönöm, hogy leírtad, hogy miért nem vagytok házasok, pont erre voltam kíváncsi.
2010. szept. 16. 17:18
 62/65 anonim ***** válasza:
37%

Idézek egy válaszolótól: "és férjhez lehet menni úgy is, hogy nem kerül sok pénzbe - és tömeg sincs. Összesen 4ember egy polgári szertartáson, ennyi."


DE HA ÉN ILYET NEM AKAROK, AKKOR MI VAN???? Én énekes voltam, és esküvőkön énekeltem 5 éven keresztül. Már csak ezért is vágyom arra, hogy lagzim legyen (ha valaki tudja, hát akkor bizony én tudom, milyen egy jó lagzi, milyen érzés az egész, nem is kell szerintem nagyon ragozni). Arra viszont várnunk kell még, mert az anyagi lehetőségek jelenleg nem engedik. De amint meg tudjuk tenni, hogy vendégül látjuk a családot-barátokat, meg fogjuk tenni. Ennyi!!! 09-09 13:39 voltam.

2010. szept. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:

Van, aki nagy lagzira vágyik, és van aki pont hogy nem... :) Az egyik válaszoló éppen azt írta, hogy nem szeretne menyasszony lenni, 1 napig a középpontban, hogy minden róla szóljon. Erre reagált szerintem az előző, hogy felhajtás és pénz nélkül is össze lehet házasodni.


Ne marjátok egymást, mindenki mást szeretne. Az tény, hogy a nők legnagyobb része vágyik a lánykérésre, a házasságra.

2010. szept. 17. 08:49
 64/65 anonim ***** válasza:
37%
Szia!Mi sem házasodtukn össze,de van egy 7 és fél hós fiúnk.Hogy miért nem?A párom nemigen szereti a nagy tömeget.Igaz én szerettem volna férjhez menni,de talán egyszer összejön.Remélem meggondolja magát,Nagy lagzit énsem szeretnék.További szép napot mindenkinek!
2010. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
37%

én sem és férjem sem szereti a nagy tömeget, és mégis volt lakodalmunk, de nem éreztem kényelmetlennek.

130-an voltunk, de mivel a barátok-család vett körül nem vadidegenek- és a vőfély is jófej volt- előre megbeszéltük vele, hogy semmi kínos helyzet és hülye játékok... szóval nagyon jól sikerült. Igazából sok szöveget sem a polgárin sem az egyházin nem kell mondani- bőven kibírható. Pedig én is azt hittem, hogy még az IGEN előtt elájulok, ha nekem szerepelni kell, de nem így volt. Igazán szép volt minden, és jó érzés is volt, egy napig ÉN vagyok a világ közepe! :-)

TÖbb mint 4éve volt már, de sok barátunk a mai napig emlegeti, hogy életében nem volt olyan jó lakodalomban.

2010. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!