Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, miért nem vagytok az...

Anyukák, miért nem vagytok az apukával összeházasodva?

Figyelt kérdés
Remélem felesleges, de inkább írom: azoknak szól a kérdés, akiknek van gyerekük, de nem házasok.. Hogy miért nem, az érdekel.
2010. szept. 9. 13:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
59%
Mert nem egy papíron múlik a boldogság! Legalábbis a miénk nem!
2010. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
59%

Azért, mert a baba előtt nem házasodtunk össze, nem a papír a fontos. Gyerek után meg már nem lenne olyan.

Szerintem nem kell egy 'papír' a boldog kiegyensúlyozott és teljes családhoz :)

2010. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
85%

5,5 éve vagyunk együtt, 11 hónapos múlt a kisfiunk. Már az első együtt töltött Karácsonyon megkérte a kezemet a párom, így azóta is a menyasszonya vagyok. :) És hogy miért? Azért, mert mind a ketten szeretnénk igazi lagzit, én szeretnék fehér menyasszonyi ruhát, stb...

Eddig mindig valami másra kellett a pénz (házat vettünk, aztán jött a gyerek, nemsokára ha úgy alakul, elkezdjük megcsinálni a tetőteret), és egy lagzi sajna nem két fillér. De ahogy úgy lesz lóvénk, össze fogunk házasodni, és a kisfiunk fogja odahozni nekünk a gyűrűket. :)

2010. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
46%
A barátnőmék nincsenek összeházasodva, de a babájuk születése előtt azt mondták, hogy jövő,/ azaz idén/ májusban egybekelnek. Már szeptember van de sehol semmi. Most nemrég kérdeztem, de azt mondta a csaj, hogy nincs nagy értelme egy papírnak, meg hogy nem fontos bla, bla, szerintem már apuka nem hajlik nagyon.
2010. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
74%

OFF: A házasság szerintem nem egy papír, és elég szomorú hogy sokan annak tartják. Egy esküvő nem csak egy papír aláírása hanem egy Isten előtt, szeretetből és szerelemből tett eskü, az én értékrendem szerint.

Aki nem élte át nem tudja mit hagyott hagy ki.

2010. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
64%

Pénzhiány miatt. Épp elég magunknak és a fiúnknak megteremteni a szükségest. Ráadásul gyeden vagyok (fele a fizetésnek) és albérletben is lakunk. Elmegy sok pénz ezekre.

Gyermekünk születése előtt is sajnáltuk rá a pénzt.

2010. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
41%
Off: Kedves 13.50-es! Aki nem hisz Istenben az miért menjen templomba? Bocsi, de nem hiszem, hogy a kérdés elsősorban a templomi eskütételről szólt... Nekem az nagyon mű dolog lenne, hogy nem hiszek Istenben, de oda megyek a pap elé...
2010. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
73%
2007-ben talákoztunk, 2008-ban született a babánk. tehát a baba születése előtt nem ez volt a fontos, hanem, h lakásunk legyen, kocsink és minden ilyesmi. idén megkérte a kezem, majd vmikor lesz lagzi, szerintem pár év. én szeretnék egyszer férjhez menni és megadni a módját- ami nem kevés pénz. hiszek Istenben és fontosnak tartom a templomi esküvőt, de ne hajt a tatár. (27 éves vagyok).
2010. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes, hogy aki szerint nem a papír a legfontosabb mert anélkül is lehet boldogan élni, az mind le lett pontozva.. hmm..
2010. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
85%

Mert nincs pénzünk lagzira. pedig nagyon szeretnék szép fehér habosbabos ruhát.

és igenis fontos, nem csak egy papír, sokkal jobb (lenne) kimondani, hogy a férjem, mint párom vagy ilyenek.

2010. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!