Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismerősök "fárasztó" kérdései?...

Ismerősök "fárasztó" kérdései? Ti mitől másztok a falra?

Figyelt kérdés
Nálam amitől ugrok az utóbbi napokban,hogy 4 hónapos babámnál megkérdezik,hogy "Jó kisbaba?" ...mit tud rosszalkodni egy 4 hónapos??????
2010. okt. 14. 14:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvencem az volt,mikor még terhesen a szomszéd megkérdezte: és fiú lesz vagy lány?

-lány.

-nem baj az...!és legyintett.

2010. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
100%
Én most legjobban azon vagyok kiakadva hogy miért zavar az minden ismeretlent és ismerőst, hogy miért nincs még a kétéves lányomnak fülbevalója. Kikészítenek.
2010. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
78%

Miért sír a gyerek? Nem éhes? Van elég tejed? Adjál neki pótlást./Ha valaki azt a szót mondja nekem, hogy pótlás teljesen kiakadok.Egyértelmű, a gyerek csak azért sír, mert éhes.Más oka nem lehet....

Miért nem adsz neki cumit? Nem látod, hogy kell neki ?Hogy lehetsz ilyen szívtelen?/mert már a kórházban is kiköpte, meg szopott éjjel-nappal, fél, háromnegyed órákat/ Tegyél rá mézet, s akkor nem köpi ki.

Miért nem adsz neki csokit, sütit? /mert még öt hónapos.../ Egyesek szerint csak akkor szeretjük a gyerekünket, ha édességgel tömjük.

2010. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
100%

20:28 vagyok.Le szoktam venni a csokit a túró rudiról.Egyszer látta zet a dédi és megkérdezte:miéééééért veszed le?

-mert nincs rá szüksége (10 hónapos volt)

-mert IRIGY vagy,igenis irigy vagy!rámkiabált

köpni nyelni nem tudtam...

2010. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
100%

Anyámtól MINDEN NAP !!!

- Egyél már babot/borsót/káposztát...nem eszek.

(szoptatok, 5 hósak vagyunk, miért nem lehet megérteni?? Ha "durvábban" mondom akkor meg megsértődik )

_- Miért nem adtál rá több ruhát? Nem fázik, Nincs melege? Attól függ... Megőrülök ettől, minden nap, amikor jön ezzel kezd...


Másoktól:

- van tejed?

-Felszedtél pár kilót, de jól áll..(dehogy áll jól, de nem tudok fogyózni szoptatás alatt)

- Jó baba?

- szomszéd, mikor elindulunk sétálni:- Sétálni mennek? (nem repülni...)


De úgy látom nagyjából mindenkinek ugyanaz :-)

2010. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
100%

irigy vagy:)) ez súlyos...

nálunk még az is van h szegény kislányom ha csak megnyikkan, vagy sirásra görbül a szája, egyből azt mondják h fáj a hasa:)) 2 hétig nem kellett ezt hallanom, el voltunk utazva, de az este ahogy beléptünk a lakásba a kislány felébredt elkezdett sirni, anyósom egyből: szegééény, fáj a hasa!

istenem, lehidalok! 100 százalék h nem fáj a hasa!

2010. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
100%

20:58 vagyok

Tetőtől talpig kékben, még a babakocsi is: Lány? (ilyenkor szoktam mondani, Kékben van nem látod/látja)

- Milyen anyának lenni?

2010. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket két kategóriára osztanám: a gyermektelenek és a gyerekesek kérdéseire. Kezdem a gyermektelenekkel (bár ezek azért aranyosak)

- Szülés után közvetlenül: Fájt? (Szerinted???)

- Pár napja, 6 hónaposan: Már jár? És beszél? (Hogyne...)

- Tényleg 30-40 ezer egy hónapban a pelenka?

- És szereted? Bár ez úgy tűnik, másnál is sláger.

- Azért tudsz mellőle bulizni járni? (Hogyne, éjjel-nappal.)

Gyerekesektől:

- Basszus, tényleg 8 kiló???

- Szegény gyerek, miért nem adsz neki cumit? (Van neki, de kiköpi.)

2010. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
100%
igen tölem is mindig ezt kérdezték,én is utáltam.jó nagyon röhögtem magamban amikor egy utcabelinek született babaja és nekem is ez jött elöször a számra.:)
2010. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
100%
még irjatok, olyan jó olvasni:D
2010. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!