Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismerősök "fárasztó" kérdései?...

Ismerősök "fárasztó" kérdései? Ti mitől másztok a falra?

Figyelt kérdés
Nálam amitől ugrok az utóbbi napokban,hogy 4 hónapos babámnál megkérdezik,hogy "Jó kisbaba?" ...mit tud rosszalkodni egy 4 hónapos??????
2010. okt. 14. 14:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
100%
ez ugyan nem kérdés, de engem azért sajnálnak, mert kiderült, hogy a második baba is kisfiú. ettől már nagyon kiakadok.
2010. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
100%
Amit imádtam: "Még egyben?" és amit legszívesebben válaszoltam: "A nem, csak a gyereket inkább otthon hagytam egyedül, én meg még mindig ilyen dagadt vagyok."
2010. okt. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
100%

1. és mélyen érzés az anyaság?

2.ugye szopizik még?

jajj ezektől kivagyok:)

2010. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
100%
Uff: Na megint erre járt valami lepontozóbajnok... de imádom az ilyet... mondd, drága, nincs jobb dolgod???
2010. okt. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is egyik a cumi!

nem nagy cumis a babám, inkább csak én erőltetem a játszótéren mert most van abba a korban, hogy mindent a szájába vesz (10 hónapos) és imád kavicsokat számolni :)

anyuka szólt, hogy ne cumizzon már mert meglátnak minket és hisztizni kezd a 4 évese, hogy cumit akar... nem értem, mi köze hozzánk?

másik anyósom, mikor még kicsi volt kivette a szájából mert hogy az fujj, nem kell a babának. persze egyszer se vigasztalta meg ha sírt, szóval nagyon pipa voltam ha beleszólt!


a mit eszik már? és társai is fel tudnak húzni! kedvencem: pörkölt, kolbász, csoki??? nem is értem miért nem adom ezeket a 10 hósomnak pedig mindenki ad ennyi idősnek ;)


egyébként én nem a kérdésektől ugrok a Dunába hanem mikor tényként közlik a dolgokat!

2010. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
100%

13 hónapos a fiam, és még nem jár.Így attól a kérdéstől mászok falra,hogy jár már?És ha mondom hogy nem,még sajnálkozva néznek rám.Legszívesebben felrúgnám mindet.Vagy tegnap hideg volt reggel, de autóval mentünk,ami öt métere állt a háztól, így nem adtam a gyerekre sok ruhát,hogy az autóban ne főjön meg.Erre megkérdezi egy vénasszony, hogy nem fog fázni?

Vagy amikor szopja az ujját, és megkérdezik, hogy te szopod az ujjad?Nem egyértelmű.E szopik még kérdés valahogy nem idegesít akkor sem, ha az utcán kérdezi meg egy vadidegen öregasszony.(előfordult már)

2010. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
100%

Ikreim vannak, falramászó kérdések: -Sok baj van velük mi? egyel is nemhogy kettővel. (Én nem tudom milyen egyel, úgyhogy nem tudom mennyivel rosszabb nekem).

-fiú? Lány? (egyik fiú, másik lány) De kedvem lenne azt mondani, mindkettő fiú, csak az egyiket rózsaszínbe öltöztetem. VAgy az a jó még mikor a fülbevalós lányomra megkédezik, ez a kisfiú?

-Szopnak még? Van elég tejem? Hogyhogy? (kiakasztó, nem nézik ki belőlem?)

2010. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
100%

Ezekből a kérdésekből nem lehet kifogyni.

A szopik-e kérdés soha nem jó. Ha nem miért, ha igen, akkor úgy néznek rád, mint egy ufóra,hogy ennyi idősen miért. (az én babám 15 hónapos, de lassan már anyukámnak se merem megmondani)

Azt is utáltam, amikor mindenki tudta,hogy mit kellene épp csinálnom a gyerekkel.

Ja,és a kedvenc mondatom: Ez a gyerek éhes!

Nyáron mezítláb ült a babakocsiban,és megkérdezte egy bácsi,hogy nem fázik-e a lába.

2010. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
100%

Múlt vasárnap ( jó idő volt) anyós kérdezi nem adsz rá vastagabb nadrágot???

-Nem, minek a bemelegítő nadrág elég vastag...

Szopik még,ha igen miért,ha nem miért nem???

Beszél már???

2010. okt. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
100%
Kislány? (kizárólag rózsaszín ruha volt rajta) Akkor miért nincs fülbevalója?
2010. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!