Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismerősök "fárasztó" kérdései?...

Ismerősök "fárasztó" kérdései? Ti mitől másztok a falra?

Figyelt kérdés
Nálam amitől ugrok az utóbbi napokban,hogy 4 hónapos babámnál megkérdezik,hogy "Jó kisbaba?" ...mit tud rosszalkodni egy 4 hónapos??????
2010. okt. 14. 14:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
100%
14:39! :) Jajj, olyat nevettem... :)
2010. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ikreim vannak. nehéz ugye?jó gyerekek?alszanak éjszaka?lány mind a kettő?(egypetéjű kislányok általába mindig egyforma ruhába.
2010. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
100%
ja,és vad idegen emberek szinte minden ember akár hová megyünk jajj,de szépek,de ha nem ikrek lennének nem lennénk ilyen feltünőek.
2010. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
100%

szopik még? éjjel is? miért nem szoktatod le éjjel a szopiról - adj helyette teát/vizet? egy 9 hósnak már nem kéne éhesnek lennie éjjel..... = hát én is szoktam éhes lenni éjjel, csak én nem eszem, ezt persze egy baba nem tudja kontrollálni.


jó alvó? éjjel alszik? = nem, sosem alszik, miért nem aludna? nálunk is voltak rossz alvó korszakai, de ezt kinövik, hál' istennek.


jó baba? = nem, csak néha sír....jajj, miért ne lenne jó baba egy 9 hós?


hány foga van? = 9 hós, és 2 fog: "csak 2 foga van.....?"


fiú, lány? = állandóan pink, lila stb ruhácskákban van és fülbevalója is van.....kész vagyok ezektől!


ja, és az újabb:

Miért nem sétálsz vele a városban babakocsival? = az én kislányom nem tud megülni a popóján, mert állandóan mászni akar, felállni stb. mindennap kint vagyunk a levegőn az udvarban, vagy anyáméknál az udvarban (anyám otthon van), minek sétálgassak a városban, ha nincs dolgom!

2010. okt. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
100%

Anyós a babának (éppen kajaidőben): -"Hű de jól eszel. Éheztetitek ezt a gyereket?"


-Cicizik még?


Anyós: -"Miért nem eszi meg a répát? Az apja ilyen korában megette."


Após: -"Na, fogsz úgy mászni, mint apád?"

2010. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
100%
átalussza már az éjszakát?
2010. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
100%

És van tejCCCi? Legszívesebben megkérdezném,hogy: Közöd? Eleve a kérdés! Kinek mi köze hozzá??? Aztán meg ez a C !?!?!? Persze a következő kérdésig nem jutunk,mert az előzőre csak annyit szoktam mondani,hogy van,de igyekszem elapasztani. Na erre aztán se köpni ,se nyelni... :)

És a másik szuper agyas: És szereted? Pfff.... Á dehogy,végülis csak a babám,utálom b@ meg.... miért is szeretném?!?!?! Na szóval még van egy pár,de ez a kettő a leg... Ja és persze a többesszámban feltett kérdésektől is hányok!

2010. okt. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
100%
Új védőnőnk van.Egyszer!!!!!találkozott a babámmal,akkor is kajaidőben jött,és mivel én úgy gondoltam,semmiköze az etetéshez,gondoltam megvárom míg elmegy.Persze a kicsim sírt ,mert éhes volt, erre megjegyezte a ... ,hogy nem egyszerű eset ez a gyerek,jó hisztis,nagyon kézhez van szoktatva nem? És hiába mondtam,hogy éhes,azóta az ő szemében a kisfiam egy elkényeztetett hisztérika... Rohadt idegesítő,hogy így leírta egy alkalom miatt...
2010. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
100%

Érdekli a kisfiút hogy hol van?

Ezt kérdezte egy hölgy mikor a 14 hónapos kisfiammal öleltük egymást az utcán.

Mondom megismételné, mert nem értem, erre ugyanezt kérdi,erre mondtam neki, hogy igen,.

Hogy hogy jött neki a kérdés, nem értem.

2010. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem vesztek a gyerekre cipőt? (még nem jár, ha meg visszük valahova, overál van rajta, amiből nincs ki a lába).


Miért nem hallgatsz a sőgornődre (név), ő már 3 gyereket felnevelt?

Miért nem adsz a gyereknek vizet? Az anyatejtől el fog hájasodni a szíve. Hogy lehet egy diplomás nő ilyen makacs? (Ekkor még nem volt 6 hónapos a baba).


Miért nem ülteted fel a babakocsiban? (akkor még nem tudott ülni.)


Mit kell egy egy éves gyereken nevelni?


És, tudod tőle csinálni a házimunkát?


Miért nem adsz neki cumit?


Blabla. Igazából nem nagyon érdekelnek ezek a kérdések, mára már csak jót nevetek rajtuk.


Miért nem adsz a gyerekre sapkát? (Nyár, 23 fok, csendes idő).

2010. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!