Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismerősök "fárasztó" kérdései?...

Ismerősök "fárasztó" kérdései? Ti mitől másztok a falra?

Figyelt kérdés
Nálam amitől ugrok az utóbbi napokban,hogy 4 hónapos babámnál megkérdezik,hogy "Jó kisbaba?" ...mit tud rosszalkodni egy 4 hónapos??????
2010. okt. 14. 14:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
100%

Két kislányom van. A klasszikusok:

- nem baj az...

- Apa szomorú volt??

a kedvenc:

- szopik? neeeem??? és akkor TÁÁÁPSZERES???? - mindezt úgy mondja mintha köztörvényes, gyerekét veszélyeztető bűnöző lennék.

2010. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 A kérdező kommentje:

Köszönöm...köszönöm a sok választ...

sok-sok vidám percet szereztetek! :-)

ezentúl másképp fogok tekinteni ezekre a kérdésekre,kérdezőkre....és jókat mosolygok majd rajtuk...

mindenkinek "küldöm" a zöld kezecskét.:-)

2010. okt. 18. 09:13
 63/70 anonim ***** válasza:
100%

Klasszikus: szopik még? Ettől a falra mászok. Igen, szopik 11 hónapos lesz. Erre a válasz: Úristen, akkor már harap? (Miért törvényszerű, hogy harapjon?)

A kedvencem az, amikor mindenki azzal jön, hogy 20-30 évvel ezelőtt ettől meg attól nem lett semmi bajunk, mindenki már 7 hónaposan kanállal ette a töltött káposztát, stb. Ez oké, de a fiam ekcéma gyanús, nagyon kell figyelnem, mert sok minden kiüti.

Akkor van még a: Miért nem adsz neki már tejet, csípős paprikát stb.

A múlt héten az tette fel minden hülye kérdésre a koronát, hogy az egyik utcában lakó, azt kérdezte, hogy: Kire hasonlít? Ja, látom. Teljesen olyan, mint a sógorod. Főleg a szeme.

(A férjemnek kék a szeme és a fiamnak is, a sógoromnak meg zöld.)

Na, gondoltam magamban, más sem hiányzik, mint hogy elterjessze, hogy a sógoromtól van a gyerek.

2010. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
100%
Lányomat csak pár hetes koráig tudtam szoptatni sajna nem volt több tej.Anyósom minden nap fehivott:-Ugye van még tejed? Meguntam,mondtam neki:nincs,de ha ez őneki ciki mondja nyugodtan a barátnőinek,hogy szoptatok,Több kérdés nem volt.
2010. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
100%

Az előbb történt, azóta sem térek magamhoz. Nálunk 11 fok van, borongós az idő, de nem esik az eső. Gondoltam elmegyünk postára a gyerekkel. Tolom a babakocsit, gyereken sapka, kabát, stb, ahogy az kell. Szembe jön egy idősödő úr biciklivel. Erre odaszól nekem: - Szerencsétlen gyerek megfagy!

Köpni-nyelni nem tudtam, hirtelen csak annyit szóltam neki, hogy Dehogy fagy meg!

Bakker, most akkor tavaszig ki se tegyem vele a lábam, mert hideg van???

2010. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
100%
De jókat írtok, hogy mennyi okos ember szaladgál kis hazánkban! :) Én írtam tegnap az iker kisfiaimmal kapcsolatban. Múlt héten volt még 1 jó sztori: szintén ikres barátnőm bement a boltba, addig én odakint megvártam. Neki két kislánya van, 5 hónap van a babák között. A lányok szőkék, kék szeműek, a kisfiaim barnák és 1,5 évesek. Jönnek ki az idősebb nénik a boltból, elolvadnak a látványtól, meg hogy milyen jó nekem! Először nem esett le, hogy mi a szenzáció. Mikor sorolja, hogy olyat már hallott, hogy vkinek ikrei vannak, na dehogy kétszer is! Biztos nehéz lehet nekem, de jó hogy 2 fiú és 2 lány. Az első öt néninek még elmondtam, hogy csak a fiúk az én babáim, a többire már ráhagytam. Had legyen 1 jó napja, hogy látott 1 anyukát 2 ikerpárral. Arról már nem érdeklődtek, vajon hogy tolok egyszerre 2 babakocsit, meg hogy a fiúk barnák, a lányok szőkék, és 5 hónap korkülönbséggel hogy születhettek. :)
2010. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
100%

:D

én már írtam egyet, de eszembe jutott, hogy nálunk is sokáig ment a sajnálkozás, hogy fiam lett. Nem baj, majd a következő lány lesz, nem baj a fiút is ugyanúgy lehet ám szeretni stb.. (tényleg????mit nem mondanak, 100 lányra nem cserélném!!!)aztán kistesót tervezünk, drukkolunk hogy lány legyen, erre én őszintén elmondom, hogy imádnám, ha megint fiam lenne, na ez kiveri mindenkinél a biztosítékot, de fogalmam sincs miért olyan katasztrófa ez..

2010. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
100%
"Kislány? Jaa, látom már, hogy piros fülbevalója van!" (Miért, ha kék fülbevalója lenne, akkor kisfiú lenne??)
2010. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
100%

- Nem hagyjátok itt hétvégére a babát? Addig elvihetitek a tengerimalacot.


___________


- Tudsz fejni? Ha kórházba kerülsz, hogyan gondozzuk a kisbabát helyetted? (férjem családja, ezt kérdezték karácsony másnapján, semmi bajom nem volt, amiért kórházba kellett volna mennem, válaszom az volt: Majd megoldom, ha ilyen eset lesz.)



__________

és az örök kérdés: Mikos születik már a kistestvér? Én ennyi idő múlva már terhes voltam a másodikkal...

2010. okt. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám minden nap(!) megkérdezi, hogy a kisfiam próbálkozik-e már a mászással, felüléssel, felállással. Minden nap igen a válaszom, de ez nem zavarja. Aztán minden nap közli, hogy ne félj, majd fog AZ mászni, felállni, felülni...
2010. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!