Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismerősök "fárasztó" kérdései?...

Ismerősök "fárasztó" kérdései? Ti mitől másztok a falra?

Figyelt kérdés
Nálam amitől ugrok az utóbbi napokban,hogy 4 hónapos babámnál megkérdezik,hogy "Jó kisbaba?" ...mit tud rosszalkodni egy 4 hónapos??????
2010. okt. 14. 14:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:

Húúúúúúú....lányok!

Jó sok válasz összejött...köszönöm!

Megnyugodtam,hogy nem csak engem idegesítenek! ;-)

Ma megint megkérdezte az anyósom,hogy "elég a tej?"...még egyszer megkérdezi,akkor szíven szúrom magam....mit szeretne,hogy ne legyen elég?????

2010. okt. 15. 13:43
 32/70 anonim ***** válasza:
92%
Neeem:))) csak aggódik, nehogy èheztetsd a picit:) meg ilyen kérdésekkel fejezi ki ,hogy érdeklődik, figyel Rátok...csak úgy anyósosan:)
2010. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
100%
"Két lányod van?! Na, te szegény. Nembaj, hátha a harmadik fiú lesz!" pfff......idióta.....
2010. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves a nagyobbik fiam, a másik most lesz 1.

A nagyobbikra kérdezik : Még nem jár bölcsibe? Nem adod bölcsibe?(Mivel mindennap velem látják, láthatnánk, h nem.)

2010. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap sétálok a 2 hónapos babámmal, a szomszéd néni állandóan kint molyolgat a kertjében.Így átlag másnaponta megkérdezi: szopik még?, van elég tejed?! (Ha hirtelen elapad a tejem, be fogok csöngetni, és a tejem is elég, ha a töltött káposzta után ciciztetem).Másik kérdése: visszamentél már dolgozni? Igen, azért sétálgatok de., du. ilyen ráérősen, mert éjszakai műszakban ”dolgozom” az 5-ös út mellett.

És a vadidegenek, akik csak ”kötelezően” kérdeznek.

Csajszim talpig pinkben (+ fülbevaló), rózsaszín plüsskutyussal: kisfiú?!

Most a héten a buszon a legkisebben kék overall, barna-fehér-fekete csíkos sapi: kisfiú,vagy kislány?!

2010. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
100%

Amíg szoptattam: még mindig szoptatsz??? Aztán miután a kisfiam úgy döntött egyik napról a másikra, hogy nem hajlandó többet szopizni, anyósom megjegyezte: biztos nem volt már jó a tejed.

Minek az a cumi a szájába??? Ilyen nagyfiúknak már nem kell cumi! (És kiveszik, mire elkezd sírni. Erre: Most meg miért sírsz, mi a baj?)

Anyósom, ha megyünk hozzá, minden egyes alkalommal megkérdezi: Tán most keltél? (Holott tudja, mindig mondjuk neki, hogy közvetlenül uzsonna után megyünk, és gondolhatná, hogy egy 10hónapos már este hatkor nem alszik, hacsak nem éjfélkor akarom lefektetni...)

Nem adsz még neki ezt vagy azt (és itt jönnek a jobbnál jobb kajapéldák, tegnap a legjobb a mustár(!!!!) volt).

Nem nagyon eszi meg a darabos kaját, anyukám állandóan ezzel cseszeget: Mostmár ne turmixolj neki, egyen csak darabosan. Nem fogja fel, hogy akkor csak öklendezik, sír szegény, és nem eszik...

De a legjobb az volt, amikor egy, a közelünkben lakó csaj, akivel még soha egy szót nem beszéltem, lekapcsolt minket az akkor kéthós kisfiammal, és kifaggatott, hogy van-e elég tejem, és hogy milyen volt a szülés. Mondtam, hogy 10 órán át vajúdtam, plusz 3/4 óra volt a kitolás, erre közölte, hogy az nem is vészes.

Na, hirtelenjében ennyi jutott eszembe. Jó a kérdés.:)

2010. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen.Nekem nagy korkülönbség van a gyerekek között(16 év,a nagy 18 éves múlt,a kicsi 2.5 éves)terhesség alatt is kérdeztek cifrákat(és örülsz Neki?,nem bántad meg?stb.),de a születése után:milyen újra babázni?(milyen lenne,isteni),nem fárasztó felkelni hozzá?(de,de hát ez erről szól),bírom 2 gyerekkel(könyörgöm,35 éves voltam,a nagy meg már igen önálló),szeretik-e egymást a gyerekek?(a nagy igen,de hiába kérdeztem az ujjszülött gyerekem nem akart válaszolni).Lassan 38 éves leszek,"dolgozunk" még egy gyereken...már jöttek a kérdések:jól meggondoltátok(meg,vazze)?és ha ő is fiú lesz?(mert 2 fiunk van)(na,akkor meg mi van?nem hagyjuk a kórházban)és még reggelig sorolhatnám...
2010. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megkérdezték állandó jelleggel a 6 hónapos Kislányomtól hogy miért szopja az ujját , de a negatív csúcs az volt mikor egy teljesen ismeretlen idegen nő kivette az ujját a szájából és azt mondta hogy ehhez már nagy.
2010. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
100%

Amikor terhes voltam a kedvencem az volt, hogy a férjem örül e? A következő, hogy anyám örül e? ÁÁÁÁÁÁ senki nem örül, hogy 30 évesen bevállaltam egy gyereket!!

Aztán a szülés után a klasszikus: milyen anyának lenni, Szopizik e, szereti e anyám, szereti e a férjem, szereti e az anyósom? És ha nagy ritkán egyedül elfutok a boltba (1 héten 1x)akkor jön a már megint (megint????? ) hol hagytam a gyereket??

Sorolhatnám reggelig a hülye kérdéseket!!

2010. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
100%
anyukád szereti? apukád mit mondott mikor megszületett? anyósod örül neki? apósod? nem baj hogy lány? kire hasonlit...? szopik? van tejed? jó a tejed? elég a tejed? jó kislány? mennyit alszik? mennyit eszik? csak tejet adsz neki? mért nem adsz vizet? miért nm cumizik? hogy hivják? miért van ölben? stb. (azért van ölben mert szeretem ölben tartani. a munkámat el tudom végezni tőle)
2010. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!