Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a fiamnak?

Sch. Niki kérdése:

Lehet baja a fiamnak?

Figyelt kérdés
A férjem altatta el a a másfél éves fiúnkat,míg lezúhanyoztam. Arra jőttem a szobába, hogy mindkettő alszik, visszont a férjem feje kicsit a gyerek fején volt. Elég nehéz egy fej, főleg ha elhagyja magát az ember. A fiam édesdeden alszik azóta is, nem láttam rajta semmit. De félek hátha megnyomta vagy nagy súly nehezedet rá és ettől baja lesz. Szerintetek? Mi a vélemény?

#gyerek #Nyomás a fejen
2023. júl. 31. 23:31
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
91%
Némely szülőnek csak dísznek van az agya.. gondolkodni már nem szeretnék... 🤦
2023. aug. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
90%
Te jó ég ez komoly? Részvétem a családnak.
2023. aug. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
87%
Szegény férjed, nem pucit lehetsz hisztis
2023. aug. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
90%
Most látom, hogy másfél éves! Azt hittem pár hetes. Kérdező pszichológust ajánlok, én biztos nem viselnelek el a férjed helyében.
2023. aug. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hozzászólást. A negatívakat is! Higyétek el nekem a legrosszabb így élni a mindennapokat. Nem tudom miért vagyok ennyire paramami, de álltalában az életben ilyen voltam. Az eszemmel semmi baj, nem vagyok egy hisztérika sem.Sokan szeretnek nem nagyon lehet rám rosszat mondani!! Egyszerűen akit szeretek azt nagyon tudom félteni ill. Első gyerek.
2023. aug. 1. 08:20
 16/68 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, mert én is hasonló vagyok, szorongó alkat. De igyekszem azért a teljes hülyeséget visszafogni. Gondolj bele ha téged szekálna ilyen baromsagokkal a párod te se örülnél neki. Másfél éves az már nem baba, szól ha ráfekszenek. 1 éves kortól kisgyereknek számít. És érdemes észrevenni ezt a változást az anyának is, mert nem jó babakent viselkedni egy gyerekkel.
2023. aug. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
87%

Igen nekem is első a gyerek de nem rontok furiakent a ferjemre mert rárakta a fejét a gyerekre..

Majd egyszer a férjed is megelegeli,hogy mindig ő kapja az ívet ha valamit rosszul csinál a gyerekkel kapcsolatban.

Szerinted a gyerek feje porcelanbol van,vagy műanyagból,hogy osszenyomodik ?ne legyél már ennyire agyhalott legyszives.

2023. aug. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:
Igazatok van.! De én még mindig azt mondom legyek inkább ilyen ezerszer, mint olyan felelőtlen, amien az a kisfiú anyukája volt aki a medencébe fulladt, vagy azé akit a kutyalánc fújtott meg! Tudom nem a legjobb példák, de mi azért vagyunk, hogy megelőzzük a bajokat. Persze ezt túltoltam, de én abból indultam ki, hogy mikor a férjem a vállamon alszik el, mien nehéz a feje és megílyedtem, hogy a gyereket nem e nyomta meg nagyon. Persze ha eltellik egyfél nap és látjuk nincs baj, már mi is rájővünk, hogy túlagodtuk, de akkor ott ezt nem lehet felmérni. Aki pedig meg itt leagyhalotaz, abban emberiség, empátia nem túl sok van. Név, arc nélkül könnyű szenyt dobálni! De ha ismernél rájőnnél, hogy kicsit sem vagyok agyhalott 🙂 szép napot neked
2023. aug. 1. 09:06
 19/68 anonim ***** válasza:
31%

Hú nagyon gonosz és rosszindulatú anyák vannak itt. Ez sajnálatos, mert mi neveljük a jövő nemzedékét. A világ legbutább kérdésére is lehet normálisan válaszolni anélkül, hogy sértegetnénk egymást. Mutassunk jó példát, hátha egy jobb helyen élnek majd az unokáink ha jó példát mutatunk...

Én azt is érteni vélem hogy a kérdező nem emiatt húzta fel magát hanem hogy a férje 10 percig nem bír aktív figyelemmel lenni a gyerek iránt. Ezt teljesen átérzem az én férjem is ilyen. Anyaként kb. minden percben ugrásra kész vagyok, ami nagyon fárasztó. Fekve altatom teljes sötétben és én is kimerült vagyok, mégsem alszom el, hanem figyelem, hogy ne essen le pl. a magas ágyunkról. A férjem amint vízszintbe kerül alszik. Nagyon bosszantó, mert nem számít hogy szabin van-e vagy mennyit aludt, a munkája se olyan megterhelő és mégis...

A kérdésre visszatérve a gyereknek nem lesz baja.

2023. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
74%
#18. Félre ne érts, de attól, hogy irreális mértékben paramami vagy még veletek is történhet tragédia. Sőt, ezzel még növeled is az esélyét.
2023. aug. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!