Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a fiamnak?

Sch. Niki kérdése:

Lehet baja a fiamnak?

Figyelt kérdés
A férjem altatta el a a másfél éves fiúnkat,míg lezúhanyoztam. Arra jőttem a szobába, hogy mindkettő alszik, visszont a férjem feje kicsit a gyerek fején volt. Elég nehéz egy fej, főleg ha elhagyja magát az ember. A fiam édesdeden alszik azóta is, nem láttam rajta semmit. De félek hátha megnyomta vagy nagy súly nehezedet rá és ettől baja lesz. Szerintetek? Mi a vélemény?

#gyerek #Nyomás a fejen
2023. júl. 31. 23:31
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekekkel dolgoztál oviban?

Remélem azért nem tanították őket írni

FOKSZ-FOGSZ.(és ez csak egy példa volt milyen szépen írsz)


Mit tennél velem ha látnád,hogy este amikor a gyerek elalszik az agyon,kimegyek a konyhába pl mosogatni?körbe rakom paplannal,nem esik le,ha felkel le tud mászni na bumm.

A pajzsmirigy esnek meg mi köze van ahhoz,hogy a ferjeddel üvöltözöl.

Testvérem 22 évesen túl volt a kemoterápia,meg a sugár kezelésen mert rákos lett ...mégsem lett ilyen hazisarkany.

2023. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 A kérdező kommentje:

42 1:Most mondom nem én altattam, én is kimegyek mosogatni, ha minden óvintézkedés megvan!

2: Honnan veszed, hogy üvöltőztem a férjemmel?

3: A daganatot a feszültség miatt hoztam fel.

4: Mindig az hozz fel, olyan érveket, mind a helyesírás, aki mássba nem tudna belekötni!( egy ovódás álltalában nem tud írni, és nem ajánlatos őket előre írni tanítani.)

5: Miből gondolod, hogy én itthon egy házisárkány vagyok?

2023. aug. 1. 15:30
 43/68 A kérdező kommentje:
Mien színvonal? Erről, most tényleg te beszélsz? Szerintem akik ~getik magukat, azok ti vagytok. Olvassátok vissza, hogy egy egyszerű kérdésből mit hoztatok ki. Elhortatok mindennek! És te beszélsz színvonalról?
2023. aug. 1. 15:34
 44/68 anonim ***** válasza:
100%

Hat meg jo,hogy az oviban nem kellett írni tanítanod őket...

Te magad irtad,hogy leteremtetted.

Abból gondolom,hogy hazisarkany vagy,ahogy itt is írsz,és bbol,hogy ez a hülye kérdés egyáltalán megszületett.

A szamolassal is baj van,ugyanis én a 41.valaszolo voltam,nem a 42.az te vagy.

Azért mert neked eü problémáid vannak,ne legyél megbolondulva

Én elveteltem pl.es mégsem parazok rá ennyire,ha uram bocsáss a férjem elalszik a gyerek mellett.

Én is 24 oraban figyelek a fiamat,a férjem pedig hajnaltól hatig dolgozik,nehogy mar leteremtsem mert elaludt a gyerek mellett .

2023. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 A kérdező kommentje:

Leteremtettem, de nem oribáltam vele!

Nem írók semmi, olyat amitől azt lehetne gondolni, hogy én egy házisárkány vagyok 😂 Hülye kérdések meg nincsenek, csak kérdések ezt tanuld meg!

Nem is azzal volt a bajom, hogy elaludt mellette, nyilván alhat, amikor akar!

Látom itt bármit írók, a lényeg, hogy te a fejedbe vetél valamit, amiből nem engetsz! Alkotál rólam egy képet és most itt nagyon megakarod mondani, hogy én ki vagyok, mi vagyok, mien szar vagyok. Úgy, hogy nem ismersz! De!!! Ha nem álltál volna be provokálni nem is lenne ez! Mit gondoltál? Hogy majd lehajtom a fejem, és elszégyellem magam, mert egy azt sem tudom kicsoda írja nekem, hogy mekkora gáz vagyok, meg idióta, meg írni sem tudok? Nyilván nem! Nem tudom ki vagy és mire ez a nagy bátorság, egoizmus. Nagyon okos nő lehetsz, ha néhány mondatból vagy épp kérdésből olyan következtetéseket hozol le, ami csupa negatív. Nem jártál a cipőmben, lehet, hogy feleanyit nem értél el az életben mint én, lehet, hogy ha élőben társalognánk még kedvelnénk is egymást!

Itt a buta nem én vagyok hid el! Azért megnézném ki írja ezeket a sorokat!

2023. aug. 1. 15:52
 46/68 A kérdező kommentje:
A férjemet meg annyira sajnálod😂 tán ismered? Azt sem tudod mien ő, ki ő. Meg e érdemli, ha néha leteremtem. Annyi elég, hogy dolgozik nem? 😂 Akkor most ki az áldozat? Van e vagy nincs? Tán ő jobb nálam? Vagy ő rosszabb mint én? 😂 És ha néha ő teremt le engem? 😂😂😂😂 Jaj gyerekek ne már. Szerintem elválok, gyerek megy a zaciba itt megmondták a gyakorikérdésekbe, hogy hülye vagyok és a házasságomnak annyi. 😂😂Megyek keresek egy kötelet, mert nem birom! Minek kérdezek hülyessékeket, ezzel is csak ártottam a gyereknek én szar anya 😂😂😂 Fa... nak féltem annyira a gyereket, ki is engedem legelni az udvarra, majd úgy is bejőn, ha éhes lessz. 😂😂😂😂
2023. aug. 1. 16:01
 47/68 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hulye vagy.👏👏👏

Meg is értem ha leteremt néha napján.meg is érdemled valószínűleg.

Nem értem el annyit az életben mint te.ja.mar csak tudod 🤣🤣🤣🤣

2023. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ha nem tűnt volna fel, nem egy személytől kapsz válaszokat.

A színvonal pedig a prasnya szádra vonatkozik, törölték is az ilyen hozzászólásaidat.


Gyors gyógyulást.

2023. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem ismerlek,nem is akarlak,barátkozna veled a hóhér. Meg a végén én is ilyen instabillá válnék melletted mint te vagy.

Én is megnézném élőben milyen idegroncs is vagy.

2023. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:
Prasnya számra?? Nem is írtam csűnyát😂 légyszívves idéz már fel 1-et!
2023. aug. 1. 16:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!