Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a fiamnak?

Sch. Niki kérdése:

Lehet baja a fiamnak?

Figyelt kérdés
A férjem altatta el a a másfél éves fiúnkat,míg lezúhanyoztam. Arra jőttem a szobába, hogy mindkettő alszik, visszont a férjem feje kicsit a gyerek fején volt. Elég nehéz egy fej, főleg ha elhagyja magát az ember. A fiam édesdeden alszik azóta is, nem láttam rajta semmit. De félek hátha megnyomta vagy nagy súly nehezedet rá és ettől baja lesz. Szerintetek? Mi a vélemény?

#gyerek #Nyomás a fejen
2023. júl. 31. 23:31
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 A kérdező kommentje:
Figyelj elmentem zúhanyozni 10 perc volt ez a kis énidő. Kértem probálja addig altatni és ne aludjon el mindjárt jövők. Jöttem aludtak, a férjem a feje a gyerek fél fején, nem ráhajtotta, rajta volt. A másik, amin kiakadtam, hogy nem hiszem el, hogy nem lehet 10 percet kibirni! Én nap 24 be a gyerekkel vagyok, háztartást vezetek 10 percet kértem. A másik, hogy szobaajtó nyitva, bejárati ajtó nyitva. Ha a gyerek épp nem aludt el és keres felkel és kimegy, vagy kárt csinál magában, akkor mi van? Igen leszidtam! Ugyananyi felelőssége van, mint nekem! Ketten válaltuk, hid el én is sokszor tudnék aludni, de nem lehet!
2023. aug. 1. 14:23
 32/68 A kérdező kommentje:
Persze, hogy van hova fejlődni, én is tudom. Mindig van mit tanulni. És persze feszkós leszek, ha egy kérdés miatt belém áll több ember. Ti nem arra válaszoltok, amit kérdezek, ti engem méregedtek, meg állitotok be hülyének. Nem azt kértem, hogy velem foglalkozatok. Itt már pchiologust játszik az egyik, a másik tanárt, a harmadik a bölcs mindent is tudó,a negyedik szimplán tirpák. Nem lehet csak válaszolni szépen értelmesen? A gyerekről volt szó, nem rólam!
2023. aug. 1. 14:30
 33/68 A kérdező kommentje:
Amúgy a félregépelés, mehg a telefonon való pötyögés között óriási a különbség, de mind1 hagyjuk!
2023. aug. 1. 14:34
 34/68 anonim ***** válasza:
100%

"Én nap 24 be a gyerekkel vagyok"

Latszik, és mimt a mellekelt ábra mutatja, nem tesz jót az idegeidnek.


A leírt szituációban SEMMI veszélyes nem volt, és az, hogy túlreagáltad, nem kifejezés.


A helyedbene elkezdenék aggódni a házasságomért...

2023. aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 A kérdező kommentje:
Te hallod, ha csak enyin múlna egy házasság már rég rossz lenne. 😂 Ne nevetesd már ki magadat. Semmi veszélyes nincs elaludni a gyerek mellett úgy, hogy tárva nyitva minden, plusz még rá is fekszek? Lehet túl lett tolva, de hogy a másikfélről 0 feleősség volt az biztos. Van neked gyereked? Vagy csak ideköpködsz?
2023. aug. 1. 14:45
 36/68 anonim ***** válasza:
100%

Miért, te nem tudod becsukni, bezárni az ajtót?

Megszólod itt azokat az anyákat, akiknek tragédia történt a gyerekével, nálatok meg egy nyamvadt biztonsági babarács sincs felszerelve? És tárva-nyitva hagyjátok az ajtókat? Mi ez a kettős mérce?!

Amúgy az eredeti kérdésben szereplő szitura válaszoltam, hisz a többit később csepegtetted, besározandó szegény férjed.

De nagyon úgy tűnik, hogy neked anno a fejedre feküdhetett apád...

2023. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 A kérdező kommentje:
Amúgy tudod te mi a feszültség? Nem az anyukám, hogy 24 órában a gyerekkel vagy, hanem, hogy másfél éve jársz pajzsmirigy daganattal orvoshoz, és csak azért húztad eddig, hogy a gyerekedet életben tartsd,hogy rendes anyatejen nőjőn fel. És inkább nem gondolsz rá hiába 40 kg ra fogytál, csak mert van kiért küzdeni minden nap. És ha nem lenne a fiam, lehet én sem lennék. 1 hét múlva műtét, a gyerekemtől távol napokig. Na ez a feszkó. És tudod vannak mélypontok, sokszor széthultunk, majd űjra épitettünk, de a férjem mindig ott volt, fogta a kezem. Nyoma sincs annak a nőnek meg idilinek, akit megismert! De nem ment el itt van, ez a szeretet, az összetartozás. Jóban, rosszban. Ha te azt gondolod, hogy ez a tegnapi 3 mondat váltás veszélybe sodorja a házasságunkat, akkor anyukám rossz pali mellett vagy! Ez nem itt kezdődik! Na szép napot nektek 😘
2023. aug. 1. 14:57
 38/68 A kérdező kommentje:
Az ajtó szellőztetés céljából volt nyitva, ezt tudta ő is. A szobába ő vite be altatni, nyilván be kellett volna csuknia minimum a szóbaajtót. Most mondom én fürődni mentem, ő fent volt, nyilván nem csukok én be mindent, ha ő fent van a gyerekkel. És én nem sározom a férjem, te el vagy tévedve. És pont azért akadtam ki, mert nem volt elővigyázatos. Nyilván, ha tudom, hogy aludni fog ő is, akkor bezárók én mindent. Nem gondolod?
2023. aug. 1. 15:02
 39/68 anonim ***** válasza:
100%

Ja, így már érthető, a pajzsmirigytől az én anyám is házisárkány lett.

Jobbulást.

2023. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
100%
#40. Na ez a "színvonal" már minden jóérzésű embernek alacsony, bocsi. Csak magadat égeted, de hajrá..
2023. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!