Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a fiamnak?

Sch. Niki kérdése:

Lehet baja a fiamnak?

Figyelt kérdés
A férjem altatta el a a másfél éves fiúnkat,míg lezúhanyoztam. Arra jőttem a szobába, hogy mindkettő alszik, visszont a férjem feje kicsit a gyerek fején volt. Elég nehéz egy fej, főleg ha elhagyja magát az ember. A fiam édesdeden alszik azóta is, nem láttam rajta semmit. De félek hátha megnyomta vagy nagy súly nehezedet rá és ettől baja lesz. Szerintetek? Mi a vélemény?

#gyerek #Nyomás a fejen
2023. júl. 31. 23:31
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért van különbség a kisfiú közt aki megfulladt meg az között hogy a ferjed rátette a fejét a gyerek fejére

Gondolom felügyelet nélkül nem hagyjatok a gyereket ..

2023. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
82%
Amikor ugy erzed, hogy nevetsegesen tul parazol valamit vegyel a kezedbe egy konyvet es allj neki tanulni. Kezdj a helyesirassal. Ne haragudj, de ehelyett amitol most felsz, inkabb azon aggodj, milyen tudast adsz at a gyerekednek. Nem akarlak bantani, ezt abszolút epitokritikanak szanom!
2023. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 A kérdező kommentje:
Jaj istenem. Gyorsan írók, mert velem van a gyerek, álltalában olyankor nem figyelek a helyesírásra, mert félig rá figyelek. De, hogy megnyugtassalak rendelkezem érettségivel, szakmával, dolgoztam hivatalban és óvódában is 32 gyerekkel egy csoportban. Szülők imádtak pont ezért, mert én tényleg vigyáztam a gyerekeikre. Normális családban élünk, normális körülményekközt, a fiamnak minden törödést, odafigyelést, tanulást, a legjobb tudásom szerint adok át. Mindig a védőnő utasítása szerint csináltam mindent, mindenből a legjobbat adtam és, adom neki. Azért, mert első gyerek, és nyilván nincs tapasztalatom, így nem tudom mi okozhat nagy bajt és mi nem. Nem vagyok orvos. Nyilván kis esésekből, horzsolásokból nem csinálok gondot, de ami új számomra, arra rákérdezek, biztos ami biztos. Mai plélda, kisfiam féliteres flakonnal a szájában futkos, ki sem mondom, hogy kérem mert baj lesz, már az ágyra ugrott a szájában lévő flakonnal, láttam, hogy a fejét is megtolta, plusz gondolom a kupak felsértette a száját. Szerinted, honnan kéne tudnom, hogy mi baja lett tőle? Sírt megnyugtattam.
2023. aug. 1. 13:38
 24/68 A kérdező kommentje:
Nem értek sok anyukát, lehülyézni valakit, aki féltőbb mint épp az átlak és ezzel szégyenérzetet kelteni benne nem szép dolog. Aztán itt íród, mit adsz át a gyereknek? Kérdezem tőled mit lát? Te mit adsz át neki? A helyesírásodon kívül? Azt, hogy ha valaki másképp gondolkozik vagy érez azt el kell taposni, mert az egy hülye? Meg agyhalott? Az helyett, hogy segítenél? Jó kis generáció lesz ez. De ne adj isten a gyereked lesz ilyen, mint most én, mit foksz tenni? Felhiv, hogy anya segíts, mert... Akkor elmondod neki mekkora agyhalott? Embert nevelj te meg a gyerekedből, hogy emberséges legyen! Hiába fog szépen írni!!
2023. aug. 1. 13:46
 25/68 anonim ***** válasza:
100%
#24. A paranoia betegség, kezeltethető.
2023. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem vagy tisztában a paranoia szó jelentésével! Te vegyél elő egy könyvet!
2023. aug. 1. 13:56
 27/68 A kérdező kommentje:
Miért van az, ha ide bármien kérdést felteszek egyből valaki vagy valakik belémállnak? Rendesen kötekedtek! Élvezitek? Otthon minden rendben? Megkaptok mindent? Egy egyszerű kérdésből, hogyan lehet eljutni idáig? Úgy, hogy senkit ezzel nem bántottam meg? Komolyan nem nekem kell kezeltetnem magamat, hanem nektek van valami belső feszültségetek, amit itt nyomtok rá ártatlan kérdezőre, aki nem elég, hogy alapból instabil érzelmileg, mivel aggódik, ti még belerugtok!! Az összes ilyen hozzászólót törölném innen, mert ha segíteni nem tudsz, akkor ne árts senkinek!
2023. aug. 1. 14:06
 28/68 anonim ***** válasza:
76%

#26. Sajnos nincs igazad.

"A hétköznapi életben gyakran használják a kifejezést mindenféle túlzott félelemre"

2023. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
100%

Drága, a férjed ráhajtotta a fejét a fiatokéra.

Nem ráült teljes testsúlyával, csak ráhajtotta a fejét. Te meg lekaptad szerencsétlen embert a 10 körméről. És még mi vagyunk a frusztrált hülyék.

Kérlek, sürgősen nézz magadba...

2023. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te vagy feszkos.. ha ugy erzed baromsagokat irtak a valaszolok, miért idegesited fel magad ennyire?

Ez egy forum. A kerdesre kaphatsz hideget meleget.

En is gyorsan irok, mas egy elgepeles. Ha ugy erzed nincs hova fejlodnod (függetlenül a helyesirastol) , lehet onbizalmad rendesen, mert keves ember mondhatja el magarol, hogy "kesz vagyok". A tanulas minden helyzetben jot tesz az agynak. Tereli a figyelmet, adott esetben csokkenti a frusztráciot, segit tavolabb tekinteni annal ami van. Enyhe panikbetegkent, jószándékkal irtam, csak velosen fogalmaztam. Tovabbra sem rosszindulatbol irok, kerlek, ne vedd annak!

2023. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!