Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legjobb barátnőm nevét adni,...

Legjobb barátnőm nevét adni, de a férjem nem akarja?

Figyelt kérdés

Gyönyörű, okos, nagyon sikeres nő. A barátnőmet nem zavarná, ha ugyanaz lenne a nevük.


Nálunk ez most nagyon téma, főleg, hogy már a neves dekorációkat meg ilyesmiket csináltatni szeretném a babának a szobába. (Nem akarom a konkrét nevet írni, most a barátnőmet Annának hívom.) Kitettünk egy képet, amin a barátnőm keze a hasamon van és azt írtam alá, hogy "Anna és MiniAnna".


Na ezen kiakadt a férjem, hogy ő nem egyezett bele. Tudom, hogy az ő gyereke is, de semmi negatívat nem tud mondani a névre. Azt mondjuk észrevettem, hogy kikövette Instagramon a cirkuszok óta a barátnőmet...

Én nagyon ezt szeretném. Nem akarok neki másik nevet, főleg hogy nem tud rá rosszat mondani, csak nem akarja. Pedig ez lesz a neve. Hogyan fogadtassam el vele?


2023. aug. 4. 19:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 A kérdező kommentje:
Jajjjj, most komolyan leszbikus lettem, mert szeretem a barátnőmet? Csak el tudom különìteni a kettőt felnőtt nőként... ez a hozzászólás nem betegebb, mint amit én csinálok...
2023. aug. 4. 22:02
 22/70 anonim ***** válasza:
97%

"meg ki akarja venni ő is a részt a babavárásból."


Milyen részt akar ő kivenni?

Te most akkor "Annával" vagy a férjeddel vállaltál gyereket?


Itt hamarosan nem a gyerek neve lesz a legnagyobb gond!

A barátnőt megkérdezed h baj lenne e ha az ő nevét kapná, de a férjedet nem?

2023. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 A kérdező kommentje:
Mindegy, szerintem menjünk aludni. 😀 Nem fogjuk egymást megérteni! Jó éjszakát! 😊
2023. aug. 4. 22:10
 24/70 anonim ***** válasza:
97%

Emgem is kiakasztott volna, ez az Anna és MiniAnna kép..tényleg mintha szerelmes lennél bele..

Szerintem egyezzetek meg olyan névben, ami mindkettőtöknek tetszik, Te pedig vegyél vissza ne legyél ennyire oda a barátnődért, mert nem tesz jót a házasságodnak

2023. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
100%
Az a legegyszerűbb, ha összeházasodtok Annával.
2023. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nevet kell választani, ami mindkettőtöknek tetszik. Kihangsúlyozom: a másik a párod, nem a barátnőd!
2023. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem válasszatok közösen egy nevet, a barátnő meg ne akarja ilyen szinten "kivenni a részét a babavárásból".


Amúgy nálunk is volt olyan név, ami a férjemnek tetszett, nekem nem, és fordítva. Így olyat kerestünk, ami mindkettőnknek megfelel, szerintem ez egy magától értetődő dolog.

2023. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
100%
Te Istenként kezeld ezt a nőt, mert sokkal sikeresebb nálad, ő meg élvezi, hogy isteníted. A párod nem sokáig lesz már veled az egyértelmű, hiszen semmibe veszed őt. De elárulom ez a lány is lefog kopni, ha már nem ő lesz életed központja.
2023. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
95%
Te konkrétan szerelmes vagy a legjobb barátnődbe...
2023. aug. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
99%

"Neki nem mondtam természtesen, hogy ez lesz és kész, ennél több eszem van, de magamban ezt gondolom."


Ez aztán a szép kezdés egy család életében! :D

"Ez lesz és kész"

Csak aztán ne lepődj meg, ha ő a váláshoz áll így hozzá, aztán szaladhatsz Anna barátnődhöz sírni.

2023. aug. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!