Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legjobb barátnőm nevét adni,...

Legjobb barátnőm nevét adni, de a férjem nem akarja?

Figyelt kérdés

Gyönyörű, okos, nagyon sikeres nő. A barátnőmet nem zavarná, ha ugyanaz lenne a nevük.


Nálunk ez most nagyon téma, főleg, hogy már a neves dekorációkat meg ilyesmiket csináltatni szeretném a babának a szobába. (Nem akarom a konkrét nevet írni, most a barátnőmet Annának hívom.) Kitettünk egy képet, amin a barátnőm keze a hasamon van és azt írtam alá, hogy "Anna és MiniAnna".


Na ezen kiakadt a férjem, hogy ő nem egyezett bele. Tudom, hogy az ő gyereke is, de semmi negatívat nem tud mondani a névre. Azt mondjuk észrevettem, hogy kikövette Instagramon a cirkuszok óta a barátnőmet...

Én nagyon ezt szeretném. Nem akarok neki másik nevet, főleg hogy nem tud rá rosszat mondani, csak nem akarja. Pedig ez lesz a neve. Hogyan fogadtassam el vele?


2023. aug. 4. 19:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
100%

Azért a sorrenddel is baj van...

Először nevet szoktak választani KÖZÖSEN, és utána kihirdetni.

Itt már ki lett kürtölve, úgy, hogy ki sem lett csak általad választva.

2023. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
96%

Nincs azzal baj, ha a barátnő nevét kapja a gyerek, ha azért kapja, mert a szülőknek ez tetszik. De hogy azért akarod, mert szép és sikeres a csaj...

És ha a gyerek buta lesz és csúnya?

2023. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy!A férjed helyében fix.,hogy nem mennék ebbe bele.
2023. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem fogod tudni elfogadtatni vele. Engedd el azt a nevet.
2023. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, te mosolyogva elfogadnád ha a férjed kijelentené hogy a lányotok az ő exének a nevét fogja kapni, és nem tűr ellentmondást?
2023. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre válaszolva: nem fog menni, hogy rábeszéld, mert nem magával a névvel van a baja, hanem azzal, hogy kiről nevezed el és miért. Ezért nem fogod tudni meggyőzni.

Ha pedig akarata ellenére ezt a nevet adod, az az ő szülői jogának sárba tiprása.

Meg kell értene, kettőtöké lesz az a kislány. Nem adhatsz olyan nevet, ami ellenére van.

Van millió egy lánynév, választani kell olyat, amit mindketten el tudtok fogadni.


Az én férjem eleinte ódzkodott egy névtől, aki nekem tetszett, de én nem erőltettem, ejtettük a nevet. Aztán találtuk olyat, ami mindkettőnknek tetszett. Erre egyszer csak a férjem bejelentette, hogy sokszor gondolt az általam mondott névre (pedig ugye ejtettük, szó sem esett többé róla!), egyre jobban tetszik neki, mégis az legyen.

De ez nálatok nem valószínű, hogy bekövetkezne, mert, bár te nem találsz kivetnivalót a barátságotokban, látszik, hogy a férjednek sok, ezért nem fog soha belemenni ebbe.


Ha egy kicsit is tiszteled és szereted a férjed, engedd el a névötletet, vedd őt is emberszámba, és igenis együtt hozzátok meg a döntést. Mindenki jobban jár.

2023. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekszobába kirakod, hogy a barátnőd a hasad simogatja??? Szegény férjed.
2023. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem fb-ra tette ki a kepet.
2023. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
92%
59, szerintem nem, a babaszoba dekor van kész nevekkel.
2023. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
100%

60as, azt írja csináltatni SZERETNÉ a neves dekorokat tehát nincs még kész.


A kérdező a közösségi médiába rakta ki a leszbizős képet ezzel megalázva a férjét.

2023. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!