Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralás babával?

Nyaralás babával?

Figyelt kérdés
Kb.3hónapos babával elmernétek menni nyaralni a balatonra? Tőlünk 200km-re lenne.Nyilván vízbe nem vinném be.Nagytesói miatt nem szeretném kihagyni a szokásos évi nyaralást. Nem csak a vízparton lennénk kirándulnak is. De viszont bennem van a félsz is hogy még azért elég picike lesz. Nyilván az ember nem tud előre látni hogy milyen beállítottságú lesz a baba (autókázás,babakocsizás,hurcizás)szempontjából de ha kicsit is hasonlítani fog a testvéreire akkor ezekkel nem lenne gond. Ti beválalnátok? Vagy voltatok ilyen kicsivel több napos nyaraláson?

jan. 30. 20:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%
3 hónapossal már simán, én júliusra vagyok kiírva, ha jó baba lesz lehet szeptemberben elmegyünk még egy rövidebb tengerparti nyaralásra :) Amúgy a legtöbb ismerősöm pár hónaposan már simán vitte a gyerkőcöt messzebbre is
jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
34%

A szállástól, az utazás körülményeitől függ.

Meg tudsz-e állni szoptatni, tisztába tenni. Ha hasfájós, éjszaka sokat sír, akkor a többi nyaraló nem veszi jó néven.

Lesz-e külön szobája veled, kisággyal, ahol a bölcsőben veled tud aludni.

Én nem indulnék el vele.

jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
62%
Neked nem lesz az nyaralás, meg a picinek sem.
jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%

2 hónapos volt a kislányom, (első gyerek), amikor 3 hétre elmentünk Vele Horvátországba. 10 órás volt az út.

Nagyon jó döntés, csodálatos időszak volt, nem bántuk meg.

Nem volt semmi más, csak mi, hárman; ott, ahol a legjobban szeretünk lenni...

jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%
Mennyi pesszimista ember van itt amúgy. Az életről is lehozzátok az embert :D
jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%

4 hónapos volt, pont indulás előtt gyulladtak be a nyirokcsomói, szerencsére volt protekciónk az egyik gyerekkorházba, kaptunk antibiót, ami végül kellett is, balcsin kezdte el szedni.

Ott is megjártunk egy gyerekorvost is, mert akkor még nem lehetett felhőbe gyereknek receptet írni, így kellett valahonnan szerezni.

1 hetet voltunk, semmi gond nem volt, a gyerek nem volt vízbe, meg én is 1x jutottam be, de este jókat sétáltunk.

jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%

3 hónapossal tök jó menni. Megeteted, hordozóban rajtad elvan. Napi 4x alszik, kb csak enni kel fel +fél óra nézelődés.

Nálunk az éjszakát is átaludta. Sima ügy szerintem. Durva lesz, amit mondok, de még kb olyan, mint egy kis hátizsák ennyi idősen. Na jó, néha nyekereg, de akkor megszoptatod azt kész.

Legjobb időszak az utazásra, mert még nem akar elmászni.

jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%

4 hónapos volt a kisfiam amikor először mentünk hosszabb időre a Balatonhoz. Fürdött is benne, homokot is evett.

5-6 hónaposan a Duna szélében pancsolt. Hamarosan 1 éves lesz, egészséges nagy fiú.

jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%

7 hetes volt a fiam, amikor mentünk vele egy hosszú hétvégére. És igen, jó volt. Aki azt írja, neked az nem nyaralás, az téved. Az. Mert nem otthon vagy. Nem kell mosni, főzni, takarítani. Amikor a pici pihen, tudsz te is. Legalábbis nálunk úgy volt.

A férjem a nagyĺánnyal medencézett, mi a picivel az árnyékban pihentünk. Nagyon jó volt, nem bántuk meg, hogy mentünk.

jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
66%
Májusi babámmal szeptemberben voltunk egy hosszú hétvégén. Átaludta az utat, borsodból indultunk, nem a szomszédba mentünk ugye. Az még jó kor a hosszú útra. Amikor kevesebbet alszik, aktívabb lesz, akkor már nem szívesen.
jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!