Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralás babával?

Nyaralás babával?

Figyelt kérdés
Kb.3hónapos babával elmernétek menni nyaralni a balatonra? Tőlünk 200km-re lenne.Nyilván vízbe nem vinném be.Nagytesói miatt nem szeretném kihagyni a szokásos évi nyaralást. Nem csak a vízparton lennénk kirándulnak is. De viszont bennem van a félsz is hogy még azért elég picike lesz. Nyilván az ember nem tud előre látni hogy milyen beállítottságú lesz a baba (autókázás,babakocsizás,hurcizás)szempontjából de ha kicsit is hasonlítani fog a testvéreire akkor ezekkel nem lenne gond. Ti beválalnátok? Vagy voltatok ilyen kicsivel több napos nyaraláson?

jan. 30. 20:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
31%
Biztos hogy nem mennék ilyen kicsi gyerekkel csak szenvedés lenne.
jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
48%

1 hónaposan a Balatonba bele is vittük. Semmi baja nem volt. Sokat nem tartózkdotunk benne azért. Inkább a pléden feküdtünk. Sok volt a lenéző tekintet , de ugyanannyi csillogó szem is.

Szomorú , hogy néhányan szenvedésnek élik meg , csak mert alkalmazkodni kell egy kisbabához. Minek az ilyennek gyerek szokták mondani.

jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
56%
Igen 21es, mert itt előtted akik voltak mint azt írják hogy szenvedés nem? Amúgy hihetetlen sokan milyen begyöpösödöttek, én eddig aki tapasztalatból írta mindenki azt mondja hogy nagyon jó volt ilyen pici babával a nyaralás. Sokan itt elijesztettek tőle és mi átszerveztük emiatt korábbra, de most annyira megjött a kedvem, hogy valószínű egy második nyaralást is beiktatunk idén a picivel :)
jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
46%
22-23as egy hasfájós babával aki reggeltől estig sír és nem lehet aludni,k@rva jó vele nyaralni.
jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
33%
24 nyilván annak is meg van az oka mitől fáj a hasa, mondjuk azt kellene kideríteni
jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
42%
hát kérdező 200km-t ilyen pici babával végig szenvedni,nem lesz egy fáklyás menet.Sajnos az nem biztos hogy olyan lesz mint a tesói,lehet hogy végig üvölti az egész utat meg végig hányja,f@ssa stb.Az ut közepén meg állni pelenkázni,öltözetni,szoptatni stb hát sok sikert hozzá.
jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
55%
26 na látod kérdező itt jön a szülői lustaság kérdése :)
febr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
73%
27 igazad van. Amúgy az itteni válaszolókat elnézve komolyan sok inkább évekig nem megy sehova mert kicsi macerával vagy kellemetlenséggel jár? Azért erre gyerek előtt is lehetett számítani hogy utána már nem csak annyi lesz, hogy bepakolunk egy utazóba aztán letekerünk egy hétvégére a tengerpartra. De sztem meg van a varázsa ennek is. Igaz én elég pörgős vagyok, utálok egész nap otthon ülni, nekem valahogy jobban esik úgy lefeküdni este hogy kellemesen kifáradtam
febr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
45%
3 hónaposan nem néke, hogy egész nap fájjon a baba hasa, ott valami gond van akkor. Tejfehérje érzékeny stb.
febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!