Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez tényleg ennyire "felháborít...

Ez tényleg ennyire "felháborító", "gusztustalan", "bunkó" és "tirpák" dolog lenne? Le vagyok döbbenve!

Figyelt kérdés

Engem még nem érint személyesen a dolog, mert a fiam még nincs abban a korban, hogy elkérje a kaját a boltban. De ezek után nem tudom, hogy hogy fogok cselekedni, ha hasonló helyzetbe kerülök.

Én is láttam már hasonlót, de nem zavart!

Ennyire megbocsáthatatlan, ha egy éhes gyereknek odaadunk egy fél kiflit amíg a kasszához érünk?

Jó persze nem arról van szó, hogy a Tescoban, Auchanban vacsorázik a gyerek, de ha véletlen mégis megéhezik a gyerek, akkor ilyen nagy tragédia, ha a kezébe adok egy fél kiflit?


Olvasgatom a válaszokat erre a kérdésre, és köpni nyelni nem tudok, hogy egyesek miket írnak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2011. febr. 8. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
38%

Bocsánat... szerintem már a kérdés megfogalmazása is "enyhén" provokáló volt.

És még csodálkozol rajta, kedves Kérdező, hogy vita lett?

2011. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
0%

BOLDOG SZÜLINAPOT A KISFIADNAK! :D


A kérdésre válaszolva, én is odaadom a kiflit a 16 hónapos fiamnak, mert örülök, ha egyáltalán eszik valamit. De nálunk a boltban mindenki ismer mindenkit, mikor épp nem eszik a fiam, meg is jegyzik, hogy miért nem eszik, miért nem adok neki?


Tescoba, corába mi is úgy megyünk (2 havonta 1szer), hogy a fél napot vásárlással töltjük, a vége csak a hipermarket, akkorra meg bizony megéhezik az a gyerek...

2011. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
41%
isteem ennyi bunkó földhözragadt szülő van ..sajnálom a gyeekeiteket akik a szabályok miatt nem lehetnek gyerekek.. akkor éheztessétek öket csak nyugodtan meg had csorogjon a kis nyála mit te nyugodtan válogatod a kosárba dolgokat..............mindnki nyugodtan adj aod a fél kifli a másik pedig a zacsiban...
2011. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

Na, hát,jó ideje nem jártam itt, akik le lettek pontozva,azokon dobtam pár százalékot :)


Kedves Kérdező!

Utólagosan is boldog születésnapot a kicsidnek!!!


Üdv: a 2 gyerekes anyuka,aki Tescótól távol lakik :)

2011. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!