Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez tényleg ennyire "felháborít...

Ez tényleg ennyire "felháborító", "gusztustalan", "bunkó" és "tirpák" dolog lenne? Le vagyok döbbenve!

Figyelt kérdés

Engem még nem érint személyesen a dolog, mert a fiam még nincs abban a korban, hogy elkérje a kaját a boltban. De ezek után nem tudom, hogy hogy fogok cselekedni, ha hasonló helyzetbe kerülök.

Én is láttam már hasonlót, de nem zavart!

Ennyire megbocsáthatatlan, ha egy éhes gyereknek odaadunk egy fél kiflit amíg a kasszához érünk?

Jó persze nem arról van szó, hogy a Tescoban, Auchanban vacsorázik a gyerek, de ha véletlen mégis megéhezik a gyerek, akkor ilyen nagy tragédia, ha a kezébe adok egy fél kiflit?


Olvasgatom a válaszokat erre a kérdésre, és köpni nyelni nem tudok, hogy egyesek miket írnak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2011. febr. 8. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem bunkó dolog,de nálunk a boltban sem megengedett.

A múltkor késön keltünk és lementünk a boltba reggeliért.A fiam elkezdett nyafogni a zsömléért,de nem mertem neki odaadni.Csak teát kapott cumisüvegből.

Viszont elmagyaráztam neki,hogy kint kap belőle és megértette!

2011. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
61%
Egy Tesco , Auchan sosincs meg egy óra alatt!!!És nem mindenki tudja lepasszolni a gyerekét....ugyanmár! Egyébként meg kinövik, az enyém 1 évig csinálta, mostmár van akkora h megérti h nem lehet. De nem egy 6 évesről beszélünk hanem kicsirő, mondjuk 1 évesről. A kettő más tészta.
2011. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
70%

hÁT NEM OLVASTAM VÉGIG A 19 OLDALT :)UPSZ a nagybetűk...


Viszont én mindig odaadom a lányomnak a zsömlét!Így csendben tűri, hogy anya bevásárol! És ha morzsál?! Van takarítószemélyzet!

Ennyi erővel télen a havas latyakos csizmával be se menjünk, mert azt fel kell takarítani?!


Ránk még soha nem szóltak!Mindig az az első, hogy szólok, ha valami van nála, sőt ha nem zsemle, hanem valami vonalkódos a pénztáros mindig azzal kezdi!Tuti olyan kérdezett akinek nincs gyereke, és nem tudja, hogy egy gyereket minden érdekel, az is amit éppen akkor veszünk! :)

Na mindegy felháborító ez a bunkóság ami a linkelt kérdésben és a válaszokban volt :O


14 hós kislány anyuja!


Ja és van egy csomó ilyen "olcsóbb" különpapír, azt is mindig leszedi, és a múltkor még az egyik eladó adott neki egyet! :) Ezen én is meglepődtem, mert azt hittem, hoyg ezért haragszanak, rajta is vagyoka leszoktatáson :)

2011. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
44%
Nem szeretem az ilyet :S Én se állok neki az áruházban enni, amíg ki nem fizetem. A gyerek is tanulja meg a rendet, mert még rászokik, ha vásárolni mentek rendszerint ki fogja verni a hisztit amíg nem kap enni.
2011. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
43%

Én nem csinálok ebből ügyet... ha nem bírják ki a kasszáig-fizetésig akkor oda adom Nekik,de a nagyobb már kibírja odáig, a 1,5 éves nem nagyon bír magával. Akkor nyugszik meg,ha akár mit veszek is,de kibontatlanul adom Neki a kezébe. Ő csak fogni akarja.

Innivalót vinni szoktunk,amikor a Tescóba megyünk, mert nem ott lakunk,ahol a Tescó van.


Nem értem,mit kell ezen kiakadni? Nem tudni ki milyen messziről jött... Ha kifizette,akkor mit zavarja az embereket? akkor nem lopott?

2011. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
43%
Én sem olvastam végig a másikat, csak épp a 7végén jegyezte meg a férjem, hogy tudom-e, hogy ha megeszel egy csokit a boltban kifizetés előtt, az lopásnak számít és az új törvény szerint ezért le is csukhatnak. (ld. diáklányok esete nemrég, előzetesben voltak). csak a biztonsági őrön és a boltosok jóindulatán múlik. szemét egy világ ez... én csak emiatt nem merem odaadni neki a kiflit, még ha természetesen ki is fizetném utána.
2011. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
56%
Nekem kb két és féléves koráig kapta meg a fél kiflijét vagy kisdobozos innivalóját a gyerkőc a boltba. Senki nem szólt érte. Sőt, volt hogy az eladó adott neki túrórudit, persze előtte szólt a pénztárnál, hogy ez majd az ő számlájára megy. Mindig kifizettük amit evett, ivott. Később elég nagy lett ahhoz, hogy kibírja a reggeli óvodába, iskolába, majd vásárolni sétánkat evés nélkül. Ma már elég neki a reggeli amit otthon eszik. Nagy már annyira, hogy a bevásárlókocsiban sem akar alattomosan fölállni, még elveszem a tojást, vagy elolvasom az apró betűs részt a terméken. Mert picinek igencsak szeretett fölállni a kocsiban, színes papírok után nyújtózva kész rémálom volt. A fél kifli megfelelő kompromisszum volt a nyugalomért és a biztonságért.
2011. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem tirpák dolog, mi van ha az oviból viszi haza a mama a gyereket és éhes? Nem fog senki belehalni egy fél kiflibe amit ki is fizetnek.

Én még sosem hallottam olyat, h kisgyerekes anyukát ezért feljelentsenek.

2011. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
50%

Ezt azert csinaljak az anyukak mert lehet,ha tiltott lenne akkor siman kibirna az a gyerek.


van gyerekem,egy eves,megkapja a kiflit ha kijottunk a boltbol.

2011. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
26%
18:34-es, fél óra út és két óra bevásárlás után türelmesen végigüli az egyévesed h fizetés után megkapja. Gratulálok! De komolyan!
2011. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!