Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez tényleg ennyire "felháborít...

Ez tényleg ennyire "felháborító", "gusztustalan", "bunkó" és "tirpák" dolog lenne? Le vagyok döbbenve!

Figyelt kérdés

Engem még nem érint személyesen a dolog, mert a fiam még nincs abban a korban, hogy elkérje a kaját a boltban. De ezek után nem tudom, hogy hogy fogok cselekedni, ha hasonló helyzetbe kerülök.

Én is láttam már hasonlót, de nem zavart!

Ennyire megbocsáthatatlan, ha egy éhes gyereknek odaadunk egy fél kiflit amíg a kasszához érünk?

Jó persze nem arról van szó, hogy a Tescoban, Auchanban vacsorázik a gyerek, de ha véletlen mégis megéhezik a gyerek, akkor ilyen nagy tragédia, ha a kezébe adok egy fél kiflit?


Olvasgatom a válaszokat erre a kérdésre, és köpni nyelni nem tudok, hogy egyesek miket írnak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2011. febr. 8. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
33%
utolsó, most majdnem bepisiltem a röhögéstől, de mennyire igazad van, azon miért nem akadnak ki?
2011. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
68%
Az én kislányom olyan rossz evő, hogy mindig örülök, ha kér vmit enni, bárhol vagyunk is. Örülnék neki, ha enné a kiflit a Tescóban, ki is fizetném duplán:-) ( másfél éves)
2011. febr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
27%
Amíg kisebb volt a gyerekem vagyis olyan másfél éves koráig én is adtam neki turórudit,egyebet.De azért mert üvöltött.Nem volt kedvem így vásárolni,bármilyen tirpák is vagyok.Most 2éves lesz és tudja addig nem lehet megenni,még a néninek ki nem fizettük.
2011. febr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
71%

Miért vannak olyan droid emberek, akik nem tudnak a saját dolgukkal foglalkozni?

Én is megírtam, itt a véleményem, én vagyok, akinek a baba még a pociban van...

Hát le is pontoztak, ami valójában nem izgat, mert tök nem érdekel, hogy hány százalékon állok, de azért azon el lehetne gondolkodni, hogy a kommentelők nagy része igen is ad enni a gyereknek a boltban, és igazából senkit nem érdekel, hogy ez kit botránkoztat meg.

Igaza van annak, aki az újságos példát írta. Azzal miért nincs gondotok? Vagy azzal, akik a dezodorokat kifújkodják? Utána te azt veszed meg, aminek a fele már nincs is a flakonban. Azzal nincs baj?

Valószínűleg a 3 forintos kiflibe fogtok belegebedni ugye?

Tipikus magyar hozzáállás. Kössünk bele, fikázzuk le, mondjuk el mindenféle csalónak a másikat, csak mert nem osztja a véleményünket.

Az a gyerek, aki ilyen légkörben nő fel, mennyivel lesz becsületesebb és jobb polgára az országnak, mint aki elmajszol egy nyamvadt kiflicsücsköt?

Na akkor most gyorsan nyomjatok a piros kezecskére!!!!!!!!!

2011. febr. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
66%

Nyugi utolsó, engem is szépen leszavaztak.


Megírtam, hogy az én lányom nem eszik boltban, hanem megvárja, de engem nem zavar hogy más mit csinál....mindenki törődjön a saját dolgával.


Úgy néz ki ha azt írod hogy szemét dolog azért pontoznak le, ha azt írod hogy miért ne akkor meg azért...ki érti ezt? :P

2011. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
27%

Huuu mi lett itt az éjjel:) Sejtettem hogy közelíteni fogunk a belinkelt kérdésre adott válaszok mennyiságáhez :)

És hova lettek a fikázó, tökéletes gyereket nevelő tökéletes anyukák? Akik gyereke végigsétálja egyévesen, megértve hogy anyának teli kell pakolnia bevásárló kocsit mert nem akar még egyszer a hónapban jönni a tescóba. És türelemmel kivárja a több órát mire kifizetik azt a nyűves kiflit, hogy végre beleharaphasson???

Nincsenek is ilyenek...ezek azok az anyukák aki állítják a másfél éves gyerekük folyamatosan beszél , mondókázik, és azámol 15ig :) :)

Ne mérgelődjetek! Ez nagyjából így lehet.

Szerintem gyerekük sincs. Fene se tudja. Most én is írhatnám, hogy épp a Hawaii szigeteken lógatom a lábam és a laptopomon nyomom a tuti :) :)

2011. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
65%
Leginkább a boltban dolgozók lehetnének azon felháborodva, ha egy gyerek még kifizetetlen kiflit majszol. Érdekes módon akik dolgoztak, ill. boltban dolgoznak egyikük sem tartotta ezt kifogásolhatónak. Pedig a hiányt többnyire rajtuk verik le a tulajok. Csakhogy, ők is tisztában vannak azzal, hogy nem azaz anyuka és a gyereke fog lopni aki nyíltan kettétöri a kiflit, vagy felbontja az üdítőt. Sőt, még a várandós mama sem, ha már a pénztár előtt beleharap a csokis sütibe. A balesetin bizony találkozni bevásárló kocsiból kiesett kicsikkel, akik nem tudnak még türelmesen ülni. A másik az, amikor a gyerkőc nem ül a kocsiban, hanem sétál. Magára ránt ezt azt (volt, hogy egész polcot tett magáévá a csemete, szerencsésen néhány horzsolással megúszta), beleiszik az ecetbe, beleeszik a szakadt zacskójú vagy kiömlött tisztítószerekbe. Na nem azért, mert anyuka nem néz rá, hanem azért, mert elég nekik egy pillanat, még anya leveszi az ásványvizes pakkot a polcról. Tehát egy bizonyos korig a fél kifli jó megoldás, hogy lekössük a pici figyelmét és biztonságban legyen. Senki ne mondja, hogy vele ezek közül egyik sem történhet meg. Mert egy pici gyerek mellett néha minden figyelem kevés. Így én azt mondom, hogyha gyermekünk nem tud nyugton megülni a kocsiban, mert éppen egy igazi örökmozgó (a felfedezés korát éli) akkor jól jön az a kifli, üdítő vagy bármi ami nyugton tartja.
2011. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
29%

9:25 os.


En vagyok az egy eves anyukaja.Orakat sosem toltunk bevasarlassal.ha nem hiszed hogy gyerekem van nem hiszed,nem vagyok tokeletes anya,tavolrol sem csak vannak dolgok amit nem teszek meg.(mint mar irtam nalunk ez nem szokas)

akik azert adjak a kezukbe a kiflit hogy ne hisztizenek miert em adnak oda mast?lehet az en gyerekm maga a tokely de ugyanugy elvan papirzsepivel.


itt nem az a problema hogy nincs kifizetve,hanem vannak bizonyos szabalyok,szinhazba kikapcsoljuk a mobilt,varoteremben nem gyujtunk ra,boltban nem eszunk,persze mindig vannak kivetelek.

2011. febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 A kérdező kommentje:

Tegnap 22:28!


Köszönöm szépen a köszöntést! Te voltál az egyetlen a nagy vitában, aki észrevette azt az apró fél mondatomat! Köszi! :)

2011. febr. 9. 12:14
 60/64 anonim ***** válasza:
27%

...és ennek a fél mondatnak volt értelme egyedül ebben a 6+20 oldalas kócerájban..Kedves kérdező,én is kívánok minden jót a kisfiadnak!Olyan szép idő van,menjetek inkább sétálni, akkora marhaság ilyen semmiségeken vitatkozni és gyűlölködni,a pontozásról már ne is beszéljek!


BABÁZNI ÉS BABÁZNI HAGYNI!

2011. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!