Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babát várok.18 s fél éves...

Babát várok.18 s fél éves vagyok. Szüleim nem akarnak minket, mert roma a baba apja. Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Nincs munkaviszonyom. Baba apja roma. Ne értsetek félre, nem vagyunk fajgyűlölők. Szüleim teljes mértékben ellenzik ezt az egészet. Sajnos, nem akarják az Unokájukat. Mit tegyek? Ki akarnak dobni. Kétségbe vagyok esve. Legfőképp azért nem akarják, mert romával álltam össze.
2011. okt. 2. 09:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/118 anonim ***** válasza:
95%
hát figyelj ne haragudj..én egy roma 26 éves nő vagyok egy 2 éves lány anyukája párom is roma ..jogot végeztem párom kamionsofőr és vállalkozó. mi 11 éve vagyunk együtt és igy sem merem kijelenteni hogy jó ötlet lenne most ilyen anyagi körülmények közzé gyereket szülni nemhogy még a tiedbe itt látszik meg hogy buta tudatlan kis gyerekésszel gondolkodóak vagyok mindketten és ha nem hallgatsz a szüleidre elcseszed az életed de az még oké ha tiedet igen de mit fog enni agyerek és hol lakik és hogy lesz meleg biztonságos otthona, honnan veszel neki gyógyszert ha beteg, ruha, játékok.megfelelő táplálék én nem ellened vagyok és itt senki nincs ellened de ez nagy döntés..nem az hogy romának szülsz e .. vagy hogy hány éves vagy hanem hogy menyire nőttél fel erre és hogyan tudod megadni neki azt ami kell neki..EN AZ ABORTUSZ MELLETT DÖNTENÉK ÉSZÉRVEKRE HAGYATKOZVA EGYÉBKÉNT HA IGY SZÜLÖD MEG ÉS SÜRGŐSEN NEM LESZ VÁLTOZÁS A GYÁMHIVATAL AKÁR EL IS VEHETI TŐLED.SOHA NE FELEDD EL. FELELŐS VAGY ÉRTE ÉS Ő NEM KÉRTE HOGY MEGSZÜLESSEN .JOGA VAN A BOLDOG HIÁNYTALAN ÉLETRE
2011. okt. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/118 anonim ***** válasza:
81%
Hát kemény helyzetben vagy. Próbálj meg a szüleiddel minél jobban lenni. Mert anyagilag csak rájuk számíthatsz.
2011. okt. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/118 anonim ***** válasza:
17%
A boldog hiánytalan életre csak úgy van esélye gey embernek, ha megszületik. De ha az élethez való jogától is megfosztjuk, azaz megöljük, akkor hol itt az esély???!!!
2011. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/118 anonim ***** válasza:
16%
még annyit, nem ítélkezni akarok, ez csak a saját véleményem. Mindenki maga dönt, ehhez is minden embernek joga van. Szabadakarat.
2011. okt. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/118 anonim ***** válasza:
0%
Ámen!:):):)
2011. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/118 anonim ***** válasza:
100%
...a kérdező mint szürke szamár a ködben...:)
2011. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/118 anonim ***** válasza:
0%

Ha a párod melletted áll tud lakhatást biztosítani illetve azon lesz hogy mielőbb munkát találjon és tényleg szeretnétek a babát akkor gratulálok és tartsd meg :)

19 éves 3 hetes baba anyukája:)

2011. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/118 anonim ***** válasza:
92%

persze, hogy nem válaszol a kérdező. nem jó válaszokat adtunk, biztos arra számított, hogy megírjuk hova álljon sorba segélyért.

szánalmas vagy kérdező, ideje lenne felnőnöd és végre nem magaddal foglalkoznod hanem a babával akit vagy megölsz vagy nyomorban nevelhetsz fel csak mert te tini heppből eldöntötted, hogy babát fogsz szülni csak a szüleid kereszt behúzták a számításaidat azzal, hogy nem akarják helyetted felnevelni. megpróbálhatnád néha használni az agyadat mielőtt életeket teszel tönkre!

2011. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/118 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy csak kamu ez a kérdés?
2011. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/118 anonim ***** válasza:
0%

20:02!!!!

Te hozod fel itt a korcs szót??Nem semmi:D Neked akkor az őseid közül mind szín tiszta magyar,sehol egy német orosz vagy akármilyen vérvonalú ős...hhmmm...de jóó neked :D Akkor a te gyereked is "korcs"??

A másik meg az hogy te az én barátom és családja felett ne itélkezzél,semmi közöd a hozzá,a kérdező kért tanácsot nem én.Láttad őket?Ismered őket?Tudod hogy élnek?NEM!De de ennyire izgat az életem akkor tudtottadra adom hogy az apukája külföldön dolgozik,anyukája háztartásbeli(nem mocskosok)a barátom 20éves és tanul azért,hogy minél jobb munkát találjon,hogy tudja majd a családjának biztosítani a megélhetést.Az,hogy te belettél csapva,nem az én és nem a barátom hibája.

A 17 éves lány !!

2011. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!