Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babát várok.18 s fél éves...

Babát várok.18 s fél éves vagyok. Szüleim nem akarnak minket, mert roma a baba apja. Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Nincs munkaviszonyom. Baba apja roma. Ne értsetek félre, nem vagyunk fajgyűlölők. Szüleim teljes mértékben ellenzik ezt az egészet. Sajnos, nem akarják az Unokájukat. Mit tegyek? Ki akarnak dobni. Kétségbe vagyok esve. Legfőképp azért nem akarják, mert romával álltam össze.
2011. okt. 2. 09:00
 61/118 anonim ***** válasza:
95%
utolsónál ott a pont, nem hiszem el, hogy egy 17 éves kislány jön ide rábeszélni a nem sokkal idősebb lányzót, hogy nyugodtan szüljön. Aztán majd csodálkozik az anyuka, ha a gyámügy jön és elviszi a gyereket, akinek az egész életét tönkretette egy felelőtlen döntéssel. A 17 évesnek: Még te is gyerek vagy, amit mi sem bizonyít jobban, hogy így gondolkozol!!! Nem gondolsz bele, hogy mi lesz a picivel? Gratulálok, hogy te is tönkretennél egy életet! Ha igazán felnőttnek képzeled magadat, akkor nem ilyen választ adtál volna!!!
2011. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/118 anonim ***** válasza:
6%

Én azt irtam,hogy akkor tartsa meg ha megvannak a megfelelő körülmények,és van aki mellette áll.Azt is írtam,hogy nem akarom az észt osztani,és nektek sem engem kellene oltogatni.De ha nektek jó "egy 17 évesse" vitába szállni akkor nekem is jó:)

Jól le vagyok nézve a korom miatt,de mielőtt élitéltek járjátok végig az utamat az én cipőmben,tegyétek meg azokat a lépéseket amiket én megtettem,minden egyes bukás után álljatok talpra úgy ahogy én tettem.Na majd ezután el lehet valakit itélni!Én a 17 évvemmel azt hiszem többet tapasztaltam az életben mint más ember 30 év alatt.És olyasvalakinek aki engem nem ismer fogalma sincs!És nem kell a lenéző szöveg.

2011. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/118 anonim ***** válasza:
95%
Nincs semmilyen lenéző szöveg. Lehet, hogy sok mindent megtapasztaltál már 17 évesen de ahogyan írtam még sem terhes, sem házas sem családfenntartó nem voltál ha jól tudom. Elhiszem, hogy csak jót akartál de láthatod milyen ellenségesen viselkedik a kérdező. Az, hogy a válaszadók nem olyan válaszokat adnak ami neki tökéletesen megfelelne az még nem ok arra, hogy ilyen flegma legyen, ugyanis teljesen igaz amit a legtöbben írnak. 18 éves, gyerekes és felelőtlen, nincs munkája, a kedves apukának sincsen, a szülei ki akarják dobni tehát a nullára!!! vállal gyereket. Nekünk 4 hetes a kisbabánk, most látjuk csak, hogy mennyibe is kerül ... Pedig nagyon sok ruhát ajándékba kaptunk ill. bútorokat is és még sok más olyan dolgot ami egy kisbabának kell. De ezalatt az 1 hónap alatt kb. 4 vagy 5 csomag pelenkát használtunk el amiből 1 csomag (már ha jó minőségű pelust szeretnénk venni) 4 ezer forint átlagban ... És még sorolhatnám mennyi minden más dolgot kell Neki venni amire mindenképp szüksége van. Ezt a semmiből nem lehet megvenni. 38 ezer forint a GYES plusz a családi pótlék, ennyiből nem lehet fenntartani egy családot ... Persze a kérdező teljesen nyugodt és még Ő van felháborodva ha valaki ezt megmondja neki ... Tehát igazából nem rossz dolog, hogy jót akarsz, látom, hogy jót akarsz de ez esetben az általad hitt jó nem biztos, hogy tényleg az ... De mindegy mert itt már rég nem a tanácsadásról vagy a segítségről van szó, ugyanis láthatod, hogy senki nem halad vele egyről a kettőre. Hát akkor meg hagy menjen a saját feje után, majd csak betörik előbb vagy utóbb...
2011. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/118 anonim ***** válasza:
80%

"38 ezer forint a GYES plusz a családi pótlék"

jujj ne írj ilyet mert a kérdezőnek lehet felcsillan a szeme ;)

csak 25.000.-!!!!!

2011. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/118 Becsee ***** válasza:
92%

Kedves 17 éves lány!!

Én nem a Te párod meg családja felett ítélkezem,félreértetted amit írtam!!Én csak leírtam hogy a rózsszín szemüvegtől lehet h nem úgy látod a dolgokat!!

Vannak köztük kívételek,sógorom is az de olyan ritka mint a fehér holló!!Nincs az Én felmenőim közt nincsenek olyanok akik ne odavalóak lennének!!A Fiamat meg NE merészeld korcsna nevezni!!Az Én fiam csak az ENYÉM!!Hál istenek nem hassonlít az orkokra(cigányok)!!Az én fiam többet ér a te meg a párod kisujjánál!!Nem kívánom neked ami elem történt,de ha megtőrténik légyszi gondolj arra amit írtam!!És mégeegyszer vannak köztük kívételek,de azt is tegyük hozzá,hogy nagyon kevesen!!!!!!!!!!!!!

2011. okt. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/118 anonim ***** válasza:
22%

Figyelj!Nem én hoztam fel a korcs szót,de írtad az olyan emberekre akiknek valamelyik szülőjük cigány!!!!Isten ments hogy én valakinek a gyerekét is lenézzem.És ha majd nekem lesz gyerekem,ha úgy esik hogy a mostani barátomtól,mindent megfogunk neki adni,hiszem ezért tanulunk hogy minél jobb legyen!És valaki egyszer merjen rá korcs vagy ehhez hasonló szót mondani.

Így nézzük én is korcs vagyok,mert dédnagyapám orosz,mamám magyar és még kitudja melyik ősőm milyen volt.

És igen is az én családom egy példa lesz arra hogy nem minden cigány egyforma!

Egyébként ezt én sem értem a kérdező miért így válaszol,régebben én is tettem fel roma kérdéssel kapcsolatos dolgot(nem babavárósat),és akár milyen volt a válasz,elfogadtam,mert én kértem véleményt.Az,meg hogy a rendes kérdésekre sem válaszol kezd nekem olyan lenni mintha kamu lenne...És akkor itt minden vita,minden egymással érvelés hiába volt...

2011. okt. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/118 A kérdező kommentje:
:)
2011. okt. 6. 18:43
 68/118 anonim ***** válasza:
90%
Na a kérdező utolsó kommentjéből kiderül, hogy ez egyértelműen kamu kérdés, a kérdező most biztos jót röhög és élvezi, hogy vitát teremtett, hát gratulálok "kedves" kérdező! Tudod ide tényleg olyan anyukák járnak akik tanácsot szeretnének és nem vitát szítani!!!
2011. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/118 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igaz e kérdés. Hiába írnék bármit is, nem hinnétek el. Akkor meg mi értelme?
2011. okt. 6. 19:09
 70/118 anonim ***** válasza:
88%
azt hiszem, hogy nagyon sok kérdést tettek fel neked és te még arra sem voltál hajlandó, hogy válaszolj, csak jókat nevetsz rajta, na ebből gondolható hogy kamu
2011. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!