Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babát várok.18 s fél éves...

Babát várok.18 s fél éves vagyok. Szüleim nem akarnak minket, mert roma a baba apja. Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Nincs munkaviszonyom. Baba apja roma. Ne értsetek félre, nem vagyunk fajgyűlölők. Szüleim teljes mértékben ellenzik ezt az egészet. Sajnos, nem akarják az Unokájukat. Mit tegyek? Ki akarnak dobni. Kétségbe vagyok esve. Legfőképp azért nem akarják, mert romával álltam össze.
2011. okt. 2. 09:00
 71/118 anonim ***** válasza:
100%

A "17 éves"vagyok!

Minek kell kérdést kiírni,ha arra sem válaszolsz amik segítségedre lennének?

2011. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/118 anonim ***** válasza:
97%

Kár ezen vitázni, a dolog egyszerű. Van azért pár lehetőséged:

Mivel szüleid a magzat apja elleni ember ellen vannak, azért ha megtartod a gyereket, akkor elveszíted szüleidet és azok támogatását. Talán egy életre, talán csak addig, míg meglátják unokájukat.

Ha elveteted vagy örökbe adod a babát és megszakítod kapcsolatod a pároddal, akkor újra élvezheted szüleid támogatását (ez alatt nem csak anyagit értek).

Kérdés az, hogy a gyereked apjának szülei tudnak és akarnak e támogatni?

Lehet, hogy nem vagytok fajgyűlölők (ahogy te írtad), de a romákat ezek szerint ti (szüleid) sem nézitek jó szemmel. Mint ahogy az ország nagyobbik része-valljuk be őszintén. Nem csak a te életed pecsételődik meg egy életre, a kicsié is.

Nehéz döntés előtt állsz...

Lehet, hogy a kérdés valóban nem valódi eseményekre épül, de nagyon is életszerű...

2011. okt. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/118 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. okt. 14. 16:47
 74/118 anonim ***** válasza:
kedves kérdező fejlemények?
2011. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/118 A kérdező kommentje:
:)
2011. okt. 22. 13:00
 76/118 anonim ***** válasza:
100%
ez már tényleg kamu kérdés
2011. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/118 A kérdező kommentje:
:D
2011. nov. 2. 15:14
 78/118 anonim ***** válasza:
100%
idióta paraszt vagy :D
2011. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/118 A kérdező kommentje:
Pontos leírás magadról! :D
2011. nov. 6. 19:14
 80/118 anonim ***** válasza:
100%

Minden fajta rasszizmus nélkül mondom neked, hogy néhány dolgot azért mérlegelj:


1. A szüleid bármikor kitehetnek, ha elmúltál 18 éves.

2. Nem kötelesek sem téged, sem a gyermekedet eltartani, a párodat meg végképp nem.

3. Te a gyerek után csak gyesre és családi pótlékra leszel jogosult, tehát a havi jövedelmed kb. 38 ezer Ft lesz.

4. Ha nem tudtok a fiú szüleihez költözni a gyerekkel vagy nem megfelelő körülmények között élnek, egyszerűen állami gondozásba veszik a gyereketeket ha akarjátok, ha nem.



Nem voltam még ilyen helyzetben, nem tudom mit tegyél de jól gondold meg, mert lehet, hogy a gyerek sem marad a tiéd, a szüleiddel is megszakad a kapcsolatod és még a gyerek életét is tönkreteszed.

2011. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!