Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babát várok.18 s fél éves...

Babát várok.18 s fél éves vagyok. Szüleim nem akarnak minket, mert roma a baba apja. Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Nincs munkaviszonyom. Baba apja roma. Ne értsetek félre, nem vagyunk fajgyűlölők. Szüleim teljes mértékben ellenzik ezt az egészet. Sajnos, nem akarják az Unokájukat. Mit tegyek? Ki akarnak dobni. Kétségbe vagyok esve. Legfőképp azért nem akarják, mert romával álltam össze.
2011. okt. 2. 09:00
 81/118 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van egy olyan érzésem, hogy nem a párod roma, vagy nem csak ő hanem te is. Vagy egyszerűen csak h.lye vagy.
2011. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/118 A kérdező kommentje:
Hülye vagy te!
2011. nov. 6. 19:47
 83/118 anonim ***** válasza:
17%

Szia!(sztok)


Ti, akik csak hülyézni tudtok meg hasonlók. Inkább ne is irjatok, mert sztem amugyis megvan a lánynak a baja. Van akitől megkapja a negativat sajnos...

Lenne annyi eszetek, hogy egy kismamát nem idegesítitek még itt is, elég ha mástól megkapja!


Tőled pedig megkérdezhetem, hogy hányadik hétben vagy? Van ismerősőd, más rokonod akihez tudnál segitségért fordulni?

2011. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/118 anonim ***** válasza:
100%

Választ előre látom:

1.vagy semmi

2.:)


Egyébként beszélj szülőkkel,kössétek össze az életeteket.. S akkor nem tud lelépni.Keressetek munkát,s majd holnap folyt köv mert a valódi lányom aki itt van vár rám s aludni hiv!

2011. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/118 anonim ***** válasza:
0%
Szóval:keressen a párod melót,akár árufeltöltőit is,azt mindig keresnek. Szerintem kicsit korai lenne neked/nektek a gyerek... Ha 3-4 év mulva is akartok gyereket akkor hajrá! Néha én 26 évesen,5éves kapcsolatban vagyok,2éve házason azt mondom h korai volt a gyerek.Amikor pl nem tudom elaltatni,vagy nyügös. De amikor rám néz meg ad egy cuppanós puszit mindenért kárpótol:) Meg amikor huzza a lóbőrt és átöteli a nyakam alvi közben...De nehéz.s szerintem én erre még nem álltam volna kész 18évesen. 26L utolsó
2011. nov. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/118 xStefix ***** válasza:
85%

Kicsit félretéve a kérdező korát és helyzetét, nekem az jár a fejemben, hogy sokan még akkor se mernek gyereket vállalni, amikor már igazán lehetne... Egyre hátrébb tolódik ugyanis a szülés ideje. És talán ez sem annyira jó dolog.


Mindezzel nem azt mondom, hogy akkor inkább korán szüljünk, de kicsit meglepődtem azon, hányan vagytok, akik a kérdező életkorát és/vagy tapasztalatait hozzátok fel mint legfőbb probléma. Félreértés ne essék, én sem gondolom, hogy jó helyzetben van, bár szerintem sokat lehetne javítani a helyzeten, ha ő és a többiek is hajlandóak lennének rá. Mindössze csak elképesztő és szomorú a számomra, hogy egyesek ismeretlenül is, néhány sor alapján olyan magasröptű beolvasást tartanak egy lehet, hogy nagy nehézséggel küzdő fiatalnak, ami nekem valahol kicsit szembe megy a "szülő" fogalmával.


Kérdező, nem tudom, mi a valós helyzeted és miért reagálsz a felvetésekre úgy, ahogy, de ha mindaz igaz, amit leírtál, akkor ketyeg az óra: előbb-utóbb döntenetek kell valamit a babáról. Remélem, meg fogod találni a sok szidás közt is a használható, építő jellegű tanácsokat.

2011. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/118 anonim ***** válasza:
29%
Azért nehéz a döntés, mert amit most esetleg jónak érez a kérdező, egy, kettő, több év múlva visszatekintve, nem biztos, hogy az lesz..A döntés helyességét (?) az élet fogja igazolni (?).
2011. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/118 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdés igaz lenne, akkor adna normális válaszokat a kedves kérdező a normális kérdésekre és reagálna a támogató, együtt érző kommentekre. De mivel egyik sem történik meg, valószínűleg unatkozik és azzal tölti szabad idejét, hogy kacag azokon, akik itt egymást marják.

Elég komolytalan ahhoz, hogy egy olyan helyre irkáljon, ahol az emberek életükkel és gyermekükkel kapcsolatos problémaikra próbálnak megoldást találni.

2011. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/118 xStefix ***** válasza:
100%

De mindannyian abban a cipőben járunk, hogy most jónak tűnik a döntés, aztán x év múlva meg... jó példa erre a 60% felett járó válási adat. És ide se csak a fiatalon, "éretlenül" kötött házasságok tartoznak, hanem az összes többi is, ugye.


De nem kötözködöm ám, csak hangosan gondolkozom.

2011. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/118 anonim ***** válasza:
84%
Eddig rendes válaszokat írtam neki,kérdeztem a viszonyonyokat amikre választ nem kaptam.Csak itt mosolyog meg stb. mert kamu.
2011. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!