Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok, hogy ikerbabákat...

Hallottátok, hogy ikerbabákat gázolták el? A sofőr ara hivatkozik, hogy a szemébe sütött a nap! Felháborító!

Figyelt kérdés

[link]


Megőrülnék a szülők helyébe!



2012. jún. 20. 09:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/124 anonim ***** válasza:
64%
Édes Istenem!!! Sok évre, lombikkal??? Még szörnyűbb!! Azért megnézném Én is azt a járdát most már!!!
2012. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/124 anonim ***** válasza:
100%
Melyik oldalon tolták a babakocsit? Ha a kresz-nek megfelelően, akkor nem csak hallani, hanem látni is kellett volna a szemben jövő autót. Ha a rossz oldalon tolták, akkor nem csak a vezető hibás.
2012. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/124 anonim ***** válasza:
83%
Menetiránnyal megegyezően tolták (A kocsi hátulról ment beléjük). Csak azt nem értem, hogy akkor a szülőknek, hogyhogy nem lett bajuk?
2012. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/124 anonim ***** válasza:
82%
Megnéztem a videót. Nem az út jobb oldalán tolták a babakocsit. Első dolgok között tanultam a szüleimtől, ha az úttesten kell mennem, akkor csakis az út jobb oldalán menjek, hogy lássam a velem szembe jövő autókat. Persze ez sem garancia arra, hogy azzal a nagy kocsival arrébb tudtak volna ugorni. Csak arra akartam rávilágítani, hogy ne vegyük egyből a sofőr fejét. Utolsó vagyok.
2012. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/124 anonim ***** válasza:
72%
Elég széles egy ikerbabakocsi. Valószínű csak a kerekét találta el (nagyobb sérülést nem láttam a babakocsin), ami sajnos épp elég volt arra, hogy felborítsa.:(
2012. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/124 anonim ***** válasza:
64%

A forgalommal szemben tolták a babakocsit, és ezért kapta el az autó a babakocsi sarkát.

Ma reggel hallottam, hogy a rendőrség vizsgálja a szülők felelősségét is. Szerintem jogosan. 2 kicsi gyermekem van, és én is azt vallom, hogy soha, semmilyen körülmények között nem tolom ki a babakocsit az úttestre. Ha nem tudom tolni ott, akkor nem megyek arra. És ha tudom azt már a szülés előtt, hogy nálunk ilyen keskeny a járda, akkor nem veszek egymás melletti babakocsit, hanem veszek egymás mögöttit, vagy olyant ,amit külön lehet szedni, vagy mit tudom én ... Iszonyúan sajnálom szegény kicsi babákat, a szülőket és a sofőrt is.

2012. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/124 anonim ***** válasza:
27%
Mikor tegnap reggel olvastam a híreket és ezt is elolvastam nem tudtam abbahagyni a sírást... Még akkor is sírtam, mikor a kislányom felébredt, sőt most is újra kezdem... Szörnyű tragédia!
2012. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/124 anonim ***** válasza:
77%

Nem a sofőr mondta, hogy vakította a nap, hanem egy helybéli férfi mondta, hogy szerinte ez lehetett a gond.

És én sem vinném ki az útra. Ahogy az előző is mondta, hogy ha keskeny a járda a lakhelyemen, akkor egymás előtti babakocsit veszek.

1000 féle babakocsit árulnak, hogy mindenki megtalálja a saját igényének valót.

2012. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/124 anonim ***** válasza:
85%
19. vagyok, szépen lepontozva, de továbbra is azt mondom, hogy nem hiszem, hogy a szülők nem felelősek. Egyébként pusztán az, hogy nekik nem lett bajuk, azt jelzi, hogy nem egy 200zal feléjük száguldó állatról beszélünk. Babakocsit nem tolunk úttesten, ha 150 cm széles járda van mellettünk, akkor pláne nem. Ikreset sem, mert az is elfér (tapasztalat).
2012. jún. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/124 anonim ***** válasza:
83%
26-os, akkor miért hátulról csapta el őket?
2012. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!