Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adtok szájra puszit a...

Ti adtok szájra puszit a babátoknak, gyereketeknek? Ez elfogadható, normális dolog?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 21:50
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
71%
A 10-es válaszolóval egyetértek maximálisan
2012. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 csill79 ***** válasza:
77%

A 9-es válaszolón jót röhögtem,ez meg,hogy tévedt ide???

Amúgy,amíg nem volt gyerekem nagyon furának tartottam,sőt visszataszítónak a szájra puszilkodást,most mióta van gyerekem és nagy ritkán kapok egy szájra puszit a 20 hónapos kislányomtól,mert nem nagy puszilkodós,nagyon boldog vagyok és imádom,egész nap puszilgatnám:)Olyan jó érzés,hogy szeret,ez természetes dolog és majd ha nagyobb lesz leszoktatom róla,de addig is kiélvezem azt a keveset amit kapok:)))

2012. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
82%
Én is azok táborát erősítem,akiknek nincs semmi kivetnivalójuk a gyermekük szájra puszilásában.Mielőtt édesanya lettem,nekem is fura volt ez és el nem tudtam képzelni,hogy ezt én valaha is megtenném.Aztán megszületett a kisfiam és IMÁDOM!Ne győzöm puszilgatni.És ha kap puszit a popsijára,talpára,pocijára,akkor miért ne kaphatna a szájára is?Belőlem van és szeretem ahogy van.Igaz még csak 5 hónapos,de olyan édesen tud bújni!Szerintem semmi kivetni való nincs ebben.Ez egy különleges kapcsolat szülő-gyermek között és teljesen belefér.Persze egy bizonyos életkorig,azért ezt leszögezném!
2012. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
33%
múltkor erről volt szó a Tv-ben és egy pszichológust kérdeztek.Azt mondta h nem normális dolog,egyfajta perverzió,és a gyereknek sem tesz jót...kifejtette bővebben de nem figyeltem annyira mert mi amúgy sem smárolunk a gyerekkel..
2012. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
84%

ennyi erővel a mellemből táplálni is perverz dolog?!

ha már nem igényli, nem szoptatom, ha bármelyikünknek kellemetlen nem puszilom szájon.

azt kívánom, ennél nagyobb perverzitás egy kisbabát/gyereket se érjen a szülei részéről! (10es voltam)

2012. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
36%
Egészségtelen így nem adok neki szájra puszit.
2012. júl. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
80%

[link]


ennyi vita lezárva.mindenki ott csókolja a másikat ahol akarja...

2012. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Nem, mert sokkal jobb a pihe-puha pofiját puszilgatni, mint a nyálas száját, ugyanis egyből le akar smárolni.:))
2012. júl. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
88%

Szándékosan nem, de ha véletlenül úgy alakul, akkor nem dőlök a kardomba :)

Az 5,5 éves nagyobbik fiammal már nem történnek ilyen véletlenek, de a 2,5 éves kicsivel olykor igen. Nevetünk rajta egyet és kész.

Viszont az nekem is visszataszító, amikor DIREKT, minden puszi szájra megy felnőttnek, gyereknek egyaránt.

Van ilyen ismerősöm, akit rendszeresen látok az anyukájával "smárolni", hát nincs is minden rendben vele agyilag és nem ő az egyetlen ilyen!

2012. júl. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Nekem 3 pici van. Igen előfordul, de nincs benne a napirendbe. De ha kérek puszit, vagy én adok, akkor arcra.
2012. júl. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!