Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adtok szájra puszit a...

Ti adtok szájra puszit a babátoknak, gyereketeknek? Ez elfogadható, normális dolog?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 21:50
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
18%
Nem fogok. Szájra puszi csak a páromnak jár és van még 1-2 ilyen dolog, amit csak vele teszek meg, a gyerekemmel nem, hiába a "véremből van" meg ilyenek. A szájra puszi gyerektől különben is gusztustalan, tiszta nyál, stb. Írják páran, h az egész családban megy a szájrapuszi, nagyik is stb. Te jó ég! Én még közös pohárból sem iszom senkivel a családból, csak a pároméból vagyok hajlandó inni!
2012. júl. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
86%

Kedves 21-és Valaszolo!:)

Gusztustalan a saját gyermeked nyálas szája?:) hat ilyet nem mond egy édesanya, és gusztustalannak sem tartja a saját gyereket.

A párom és én köztem van egyfajta kötelek, de a gyermekem és köztem egy másfajta, de ezerszer erősebb anya-gyerek kapcsolat van. Belőlem van, a mindenem, az életem:) a ferjemet ismerem x éve, természetes, csokolozunk:)) ez így van rendjén:) nagyon szeretem, ő a gyermekem apja. De a kisbabamat a testemben hordtam 9 hónapon át, utana megszultem, magamból taplaltam és ezek utan gusztustalannak kene tartanom a száját, azért mert nyálas?!:)

Nevetséges dolgot írtál, ne haragudj :)))

Nalunk sincs benne a napirendben, de ha az 1 éves dragam a számra ad, akkor boldog vagyok:))))

2012. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
78%
Én nem adok, meg senki a környezetünkben, de a lányom szokott tátott szájas puszit adni a számra. Nem fogom megdorgálni érte.
2012. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
61%

Míg nem született meg a kislányom, én is furcsán néztem azokra a szülőkre akik a baba szájára adnak puszit. Amióta megvan a lányom teljesen természetesnek veszem, hogy adok a szájára puszit. Ettől nem érzem magam sem perverznek, sem aberráltnak. :) Hozzáteszem, megkérdeztem a szüleimet: igen, Ők is adtak a számra puszit míg kicsi voltam. Nem emlékszem rá, és mily érdeket ettől sem ferdültem el. :)

De kinek nem gusztusa, ne adjon. Mindenki döntse el saját maga, hogy bele fér vagy sem. Csak azt nem tudom, hogy az olyan anyukák, akik így állnak a kérdéshez máshol sem puszilgatják a gyermeküket, mert perverz?! Pl: popsiját?! És ez a hozzáállás felvet bennem egy újabb kérdést: kisfiús Anyukák a fütyit sem húzogatják, mert az csak az apukának jár?!?!?!

2012. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
38%
3,5 éves a kisfiam. Általában az arcomra ad, illetve adok neki. DE ha oda sikerül, nem csinálunk belőle ügyet. Hiszen az én gyermekem, miért ne? Nem látok ebben semmi kivetni valót.
2012. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
53%

Mi is adunk, párom is és én is. Szerintem meg pont hogy imádni való a kis nyálas csücsörítő szája, semmi esetre sem gusztustalan...Még pici, úgyhogy nem gond, csókolgatom a popóján, a talpán is, miért lenne más a szája. De ahogy cseperedik fel, át fogunk szépen lassan térni az arcra puszira. Első baba, valószínű a másodiknál már nem fogunk szájra pusziszkodni, legalábbis direktbe nem, hogy a nagy tényleg megtanulja, puszit az arcra adunk.

Aki azt írja ez perverz, hááááát nem tudom, tényleg ez legyen a legnagyobb perverzitás ami egy kisbabát érhet.

2012. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Lányom kimondottan nem az a pusziszkodós fajta. Mindig mondjuk, mutatjuk, hogy adjon puszit ARCRA, mi is az arcára adunk, és az arcunkat fordítjuk oda. Nálunk anyósék voltak sógornőmék gyerekeivel szájrapuszilósak. A hideg rázna tőle, ha a mamák szájrapusziznának. Még anya-apa ha egyszer úgy jön ki, hogy szájra ad puszit, elmegy (bár ez furcsa nekem), de hogy a nagyszülők is... Szóval fordult már elő velünk is, de kb egy kezemen meg tudom számolni, hányszor. Amúgy pedig mindenkinek más a normális, mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó, nekem az arcra puszi a "megengendett".
2012. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
15%
Előrebocsátom, nincs gyerekem, de hamarosan lesz. Szerintem attól még normális vagyok, h undorodom a gyereknyáltól. Nem eszem meg a megcsócsált kiflivéget sem. Nem is tervezem. Ti igen? A ti dolgotok. De nem vagyok idiótább, mint az, aki szájon csókolja a gyerekét, úgy, mint a párját. A durva az, h találkoztam ilyen gyerekkel (baráté), nekem is a számra akart puszit adni, hát nem engedtem. Fúj.
2012. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
42%
Más gyerekét én sem puszilom szájon!!! Eszem ágában sincs!!! De engedje már meg a világ, hogy a SAJÁT gyerekemet szájon pusziljam! De tudjátok mit?! Ha ettől perverz vagyok, akkor vállalom: IGEN PERVERZ VAGYOK, és imádom a lányomat!!!!
2012. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 adriennjeni ***** válasza:
53%
Hát vannak itt szövegek rendesen. ki tudja megállapitani, hogy mi az egészséges? szerintem a gyerekek automatikusan azért adnak szájra puszit, mert tanulnak a szülőktől.amikor föléhajolsz és látja, hogy csücsöritesz, ő is azt teszi majd. Amikor leesik a cumija és nincs viz a közelben az anyuka bekapja a cumit és saját nyálával mossa le azt. akkor az perverz. És mi az hogy nyálas a gyerek, úr isten, milyen hülye szöveg ez? Kiváncsi vagyok, hogy a kedves anyucihoz, hogy fog ragaszkodni a gyereke. ez a szeretet kimutatása a gyerek felől, ha ezt valaki perveznek tartja annak minek gyerek. Persze, tény, hogy furcsa, de a dolgok mögé kellene látni. Hát ez felháboritó!!! Egyébként jó volt a cikk!!!!!
2012. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!