Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adtok szájra puszit a...

Ti adtok szájra puszit a babátoknak, gyereketeknek? Ez elfogadható, normális dolog?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 21:50
1 2 3 4
 31/36 adriennjeni ***** válasza:
Ja azt még hozzátenném, hogy a család összes tagjával nem szabad engedni, mert azért vannak betegségek. a szülőtöl szájrapuszi nélköl is elkephat betegséget, ha influenza van például. Aláirom azt is, hogy ahogy cseperedik le kell szoktatni róla. Ám picinek még neki egy szájra puszi mást jelent, mint a megfogalmazás, hogy az a szexualitáshoz tartozik. Régen is igy volt, ezután is igy lesz. A megcsócsált kiflit én sem enném meg, miért is enném! :D
2012. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
93%

Én már válaszoltam erre a kérdésre, de az utánam érkező válaszok miatt írok megint.


Én nem adok a kislányom szájára puszit, de nem azért mert undorodom, hanem mert ne az legyen Neki majd a megszokott, hogy megy oda valakihez és a szájára ad puszit, mondván az a normális. Én is szoktam puszilgatni a talpát stb., de azért ne kelljen már rossz anyának éreznem magam, mert nem azt rögzítem a gyerekembe, hogy a számat puszilgassa. Véletlenül nálunk is előfordult és nem is foglalkozom vele.

2012. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni szeretnék: szàjra puszi ne, mert ne az rögzüljön. Talpra puszi rögzülhet?
2012. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Hát azért a talp ritkábban van szem előtt és a rokonok sem a talpát akarják puszilni, hanem az arcát:-) A talpát pedig nem puszilgatom naponta többször, míg az arcát igen és Ő is az enyémet. Én nem szeretem a szájra puszit de ha valaki igen, csinálja. Inkább az zavart, hogy milyen anya az olyan, aki nem ad szájra puszit.
2012. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Én sem bírom elképzelni,hogy a babámat a száján csókoljam meg,perverznek sem tartom,de normális dolognak sem.

Én nem bántok,sem ítélek el senkit azért mert így tesz,de én ezt a szájra puszis dolgot megtartom az apjának.

Én is és a párom is úgy nevelkedtünk,hogy ez nem volt szokás,de ha szokás lett volna,sem hiszem,hogy mi így csinálnánk.

Párom is kimondottan ellenzi a dolgot.

Megrágott keksz,kiflivég bármikor,mert nem fintorgok a fiam nyálától és a szájra puszitól sem fintorognék,csak egyszerűen én így óhajtom nevelni a gyerekemet...

2012. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
42%

Nekem a fiaim 4éves és 2évesek, ha puszit kérek tőlük, vagy csak jönnek bújni és ők nyujták a kis csücsöri szájukat, ők a számra adnak puszit. De nem szoktam ellenkezni.

Ha én puszilgatom őket, akkor én az arcukra meg

mindenhova máshova adogatom a nagy cuppanósokat. :))

A legkisebb bébikém még csak 3hónapos, és őt agyonpuszilgatom, a lábujjaitól a feje búbjáig!! :) Imádom a kis combikáit, és a kis puha homlokát-meg minden porcikáját.


De engem nem izgat ki hol puszilgatja a gyerekét.

Nekem így jó, ahogy van! :)))

2012. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!