Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli gyermeked...

Másfél év körüli gyermeked eszik még éjszaka?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 22:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém még csak 11 hónapos, eszik egyszer éjszaka, és ez szerintem még egy jó darabig így is lesz, mivel napközben csak 3-szor eszik.

Nem fogom hagyni, hogy keservesen üvöltsön a kajáért éjszaka miközben én szépen alukálok, szerintem ez kegyetlenség. Van, hogy én is megéhezek éjszaka, pedig már jócskán elmúltam másfél éves :)

Nem olyan megterhelő egyszer felkelni hozzá éjszaka.

2013. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
20%
Én sem adtam vizet neki éjszaka. Semmit nem adtam neki, az éjszaka alvásra való. Én is szoptattam ameddig terveztem. 1 éve kor felett szerintem mondjuk az már nem normális dolog de ez más kérdés.
2013. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
100%
22-es, akkor gondolom magadnak se adsz vizet éjszaka, ha felébredsz rá, hogy szomjas vagy, mert az éjszaka alvásra való!
2013. jan. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem ébredek fel éjjel, mert gyerekkoromban megtanítottak rá, hogy akkor aludni kell.
2013. jan. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Szóval soha nem volt még olyan, hogy felébredtél rá, hogy éhes vagy/szomjas vagy/pisilni kell/fáj valamid stb.

Egész életedben minden éjszakát átaludtál.

Értem én. Nem túl hihető, de ha te mondod...

2013. jan. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
26%
Nyilván ha valami bajom volt akkor volt ilyen és a fiamnál is, de itt most a rendszeres éjszakai etetésről és itatásról volt szó.
2013. jan. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
82%
Haha azt írja gyerekkorába megtanították arra hogy ne ébredjen fel ha szomjas,a fene egye meg azt meg hogy csinálták,pl:főleg így télen fűtési szezonban eléggé száraz tud lenni a levegő valamelyik éjjel én is arra keltem hogy totál száraz a szám,és ittam sőt a kicsik is többször keltek és ittak....de a te szüleid nem lehettek semmik ha ezt letudták szokatni vagy mit csinálni??!!!Én pl még mindig a kicsikéimmel alszom vagyis éjjel jönnek hozzám a nagy ágyra és imádom annyira jó érezni őket hallani a szuszogásukat és amikor átölelnek,hmmm:)))nekem ez belefér a gyereknevelésbe hisz én vagyok az akire mindenhol mindenben számíthatnak és nincsennek farkas törvényeink,egyszerűen csak a szeretet irányít minket aztán idővel ahogy múlnak az évek nem én leszek az első hisz ez az élet rendje de nekem megmaradnak a szép emlékek:))és nektek akik ilyen szigorral vagytok a gyereketekkel szemben mi marad???hogy fog a ygereketek hozzátok bármivel is fordulni ha már most azt érzi hogy pl:ébred szomjas és nem nem kap inni....Ne adj Isten hogy éjjel bekakáljon mert még alatta hagynátok a pelust hogy legközelebb tudja ezt sem szabad,na a betegségekről ne is beszéljünk...mert az is tud álmatlan éjszakáka okozni de gondolom ezt is megoldanátok csak ezért is hogy ne szokják meg,ugye???hát érdemes lenne elgondolkozni azon hogy mit tesztek!!!!
2013. jan. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
23%

Párásításnak hívják erre a megoldást. Én is ezt teszem.

Mi nem alszunk soha a gyerekkel, nekünk ez nem szimpi. Mostvan hoyg néha ébred mert fogzik de nem eszik iszik, csak fáj neki, vissza altatom és kész.

2013. jan. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
100%
Aki az írja, hogy ha éjszaka adok neki enni akkor sose fog leszokni az éjszakai evésről, attól azt kérdezném ismer e olyan 4-5 éves gyereket aki éjszaka eszik? Fiam 14 hónapos, és hajnali 4-5 között kéri a tápszert, de ő 7-kor már alszik. Azt mondta a doktornő nyugodtan adhatom neki mert utolsó evés óta eltelik 9-10 óra. Ráadásul nem fogom kínozni, mert ha nem adok neki ordít, ha odaadom neki rögtön alszik tovább, szerintem ez egyértelmű jele annak, hogy éhes. És hozzáteszem néha becsúszik olyan, hogy csak reggel 6-7 között kel.
2013. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem sem egészséges már ekkora gyereknél az éjszakai evés, az Ő gyomruknak is meg kell pihennie éjszaka. Az ivás persze más, nyilván én is megszomjazom néha éjszaka, de ilyenkor vizet vagy teát kell adni.
2013. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!