Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli gyermeked...

Másfél év körüli gyermeked eszik még éjszaka?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 22:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
Végül is, mindenki akkor eteti a gyerekét amikor akarja, a döntése következményeit is úgyis Ő viseli, ezért kár is ezen vitatkozni. Szerencsére az én fiam 8 hetes kora óta nem eszik éjjel.
2013. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
Milyen következményekre gondolsz? Az én lányom is átaludta az éjszakát 1 hónapos korától 8 hónapos koráig. Még te se kiabáld el...
2013. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
0%
Bármilyen következményre, akár eteti éjszaka, akár nem. Nem kiabálom el, de én nem fogom etetni a gyerekemet éjszaka a jövőben sem, főleg, hogy tápszeres.
2013. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
0%
Nem itatásnak sem jó a tej. Vízre gondoltam, hogyha már nagyon muszáj innia akkor víz, tej, vagy bármilyen kaja nem való éjjel.
2013. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
100%
Milyen okos itt sok anyuka, az 5 hónapos, meg fél éves babájával. Az én fiam is átaludta az éjszakát, hajnalban evett először, egészen a fogzásig. Aztán változtak a dolgok. Próbáltam én leszoktatni az éjszakai evésről. Kínáltam teával, vízzel, de amikor a gyerekem a tápszerért üvölt, nem fogom kínozni. Amikor egy 1,5 éves gyerek már a nevén tudja nevezni, hogy mit akar, miért ne kaphatná meg? Akár hajnali 3-kor is. Ő a dudut (így hívta a tápszert) akarta, hát megkapta. Ha nem, akkor órákon át ébren forgolódott, esetleg sírt is, majd hajnalban megkapta a tápszert, visszaaludt, borult az egész napirend, mert 10-ig aludt. Ennek aztán sok értelme van. Evett éjjel, aztán egyik napról a másikra leszokott róla 2 éves kora után. Nincs még 2,5 éves és már nem eszik éjjel!
2013. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
0%
Hát nekem már nagyon régen volt 5-6 hónapos a gyerekem és még mindig nem eszik éjjel és nem is fog, mert ha kérne sem adnék neki.
2013. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves utolsó hozzászóló, csak remélni tudom, hogy majd egyszer nagyon sokára, amikor te leszel rászorulva a gyermekedre, akkor ő majd nem mond nemet :-(
2013. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
100%
Húúúúú baca meg utolsó előtti hozzászóló te aztán kő kemény nevelést alkalmazol,szerencsétlen kicsi esküszöm sajnálom,de ezt most komolyan írom:(((te esküszöm beteg vagy...
2013. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell sajnálni. Nagyon boldog kisgyerek. Abban semmi sajnálni való nincs, hogy vannak dolgok amit nem lehet. Én nem vagyok az az anyuka, aki bármit megtesz a gyereknek amit akar ha egészséges hanem, csak mert a ygerek úgy dönt. Én inkább arra figyelek, hogy boldog és egészséges legyen.
2013. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
Biztos vagy te abban hogy ő boldog gyerek??
2013. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!