Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli gyermeked...

Másfél év körüli gyermeked eszik még éjszaka?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 22:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
Nem kell bármit megtenni a gyereknek, de az, hogy olyan testi szükségleteket tagadsz meg tőle, mint az evés, vagy ivás, az igenis kegyetlenség, szerintem súrolja a bántalmazás határát. Én is nagyon sajnálom a gyereked :(
2013. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
Igen biztos nagyon boldog az a gyerek...Boldog hogy milyen jó hogy nem kap enni ha éhes...pfff
2013. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek az anyának kicsit el kellene gondolkodnia azon mi az hogy nevelés és mi az hogy vasszigor,mert tényleg kegyetlen egy bánásmód a gyerekkel szemben kijelenteni hogy ha éhes lenne éjjel akkor sem kapna...ez olyan szörnyű,de tényleg!!!kész szerencse hogy a gyereked nem olyan mint az itteni hozzászólok többségéjé mert akkor szegény pici ...áh jobb nem belegondolni,jaj de azt hagy kérdezzem már meg hogy ha mégis olyan lenne és kérne éjjel enni vagy inni-majd ugye te nem adnál neki és 3 óra múlva is csak nyöszörög...mit tennél????ott hagynád?vagy mit tennél kérlek ezt válaszold már meg!!!
2013. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:

Este eszik rendesen a gyerek így nem éhes. Amelyik nem eszik rendes vacsorát az lesz éhes, pár nap alatt megtanulja, hogy meg kell enni a vacsit. Igen biztos vagyok benne, hogy boldog. Nagyon nyitott jókedvű gyerek.

Nálunk egyáltalán nincs vasszigor, de az éjszakai evés egészségtelen ezért nem fogom megengedni neki. Ahogy azt sem fogom megengedni, hogy mondjuk majd drogozzon keményen vagy bármit ami ártalmas hosszú távon az egészségére.

2013. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
Na, aki párhuzamot von az éjszakai evés (főleg babák esetében) és a drogozás közt, az se normális...
2013. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
0%
Mind kettő egészségtelen és rá lehet szokni. Nyilván a drog egy veszélyes szer, de a rászokás mindkettőnél fenn áll.
2013. jan. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
37%
Végtelenül gusztustalan, ahogy elkezdtetek személyeskedni és teljesen ismeretlenül, a másikról és annak gyermekéről semmit nem tudva, a nevelési elvei egy apró szegmensének ismerete alapján közlitek, hogy bántalmazza a gyermekét, és biztos, hogy boldogtalan a gyereke. Lehet valamiben nem egyetérteni, de ilyen módon megnyilvánulni nem. Szégyelljétek magatokat és én itt be is fejeztem ezt a méltatlan vitát.
2013. jan. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
Nos amondó vagyok hogy nem igen fog megkérdezni drogozhat-e de mivel te ennyire sarkos anyuka vagy még meg sem fogja veled beszélni hogy kipróbálta egyszerűen nem fog benned bízni,mert te akarsz uralkodni az élete felett ez abból is látszik ahogyan és amiket írsz!!!Nekünk nem bizonygatsd hogy boldog mert annál rosszabb lehet csak te akarod így látni....
2013. jan. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
De csak nem válaszoltál a kérdésemre!!!!Mit tennél ha kelne enni sőt mondaná is mert egyszerűen vmi megváltozik pl:beteg lesz és nem tudod jól megkajáltatni hogy ne keljen éjjel enni!!!Na mondd mi lenne ha kelne és kérne,mit tennél ha sírna mert éhes vagy csak nyöszörögne órákon át????És nálunk is voltak ilyen olyan napok,volt hogy egész nap ettek volt hogy alig de 1,5 évesen még volt hogy kellett nekik tejcsi és adtam mert sajnáltam volna őket szenvedtetni,meg mondd meg minek is szenvedtettem volna az elveim miatt???kiváncsi lennék más dolgokban hogy vélekedsz vagy tudod mit nem is vagyok rá kiváncsi jobb nem is tudni....
2013. jan. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
Nincs válasz???Hmm érdekes ...
2013. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!