Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli gyermeked...

Másfél év körüli gyermeked eszik még éjszaka?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 22:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
Nem volt válasz, mivel nem voltam ma itthon. Tudod nem mindenki ül egésznap a gép előtt- Vizet akkor adok neki éjjel ha esetleg lázas beteg mert akkor kell a folyadék pótlás, ilyen szerencsére még csak 1szer volt eddig, de akkor is csak vizet. Ha olyan beteg lenne hogy napközben nem eszik akkor éjjel sem fog. Nem kell bizonygatnom, hogy boldog, midnenki azt mondja, hogy sugárzik róla, a védőnő és a doki szerint is. Egyáltalán nem uralkodom rajta, el is van kényeztetve mivel egyke, de vannak dolgok amit az egészsége érdekében nem lehet.
2013. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:

Mit tennél ha sírna mert éhes vagy csak nyöszörögne órákon át?


A kérdésnek ez a része engem is érdekelne, mármint a válaszod rá... Mert szerencsére még ez veletek nem fordult elő, de mi lenne ha???

2013. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
Megválaszolta,igaz burkoltan de megválaszolta:NEM ADNA NEKI...az meg hogy nem ülsz egész nap a gép előtt oké is csak tegnap hipp-hopp válaszoltál most meg....na de mindey is a lényeg hogy nem adnál neki...
2013. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:

Igen mert tegnap itthon voltunk ma meg nem. Nem tudom mi olyan dura ezen. Anyósomnál voltunk. Bocsi.


Nem adnék neki enni akkor sem, vizet kaphatna. Már csak a fogmosás miatt sem hiszen azután már nem eszünk iszunk cukrosat.

2013. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
És komolyan hagynád éhesen? sírni? nyöszörögni? meddig? reggelig? vagy amíg állomba sírja magát?
2013. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
A víz elelítené a gyomrát.
2013. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:

Szerintem az 59%-os válaszoló direkt borzolja a kedélyeket. :) Felesleges vele vitázni. Nem hiszem, hogy épelméjű ember elhiszi, hogy a víz eltelíti egy éhes ember/gyerek gyomrát.

Már csak azért is idegesít titeket a válaszaival. Én nem mennék bele a játékba. :)

2013. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
Hidd el ez nem játszik hanem ez ilyen buta!!!;))
2013. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
Nem nem vagyok buta se nem játszom. Csak vigyázok a gyerekem egészségére.
2013. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
Nekem az az érzésem, hogy neked csak a fizikai egészség a fontos. De mi lesz a kis lelkével, mikor rájön hogy anyát nem érdeklik a szükségletei?
2013. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!