Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli gyermeked...

Másfél év körüli gyermeked eszik még éjszaka?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 22:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem egészséges az éjszakai evés miért nem mondta még pl az én védőnőm és gyerekorvosom hogy bizony nem kéne már etetni éjszaka??
2013. jan. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kérdezd meg tőlük. Nekem ez a véleményem,nem kötelező velem egyetérteni. Egyébként te eszel éjszaka? Tudsz jól aludni tele pakolt gyomorral? Csak mert itt már nem babákról beszélünk, hanem kisgyermekekről.
2013. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
Igen csak akkor tudok aludni ha jól vagyok lakva éhesen viszont nem,de végül is nekem mindegy,én megetetem a gyerekem éjszaka ha éhes más leszoktatja,én nem bírnám a napokig tartó éjszakai harcot és tényleg nem mondta még senki hogy le kéne szoktatnom a gyerekemet mikor tudom nagyon jól hogy miért éhezik meg éjszaka de ez nem azt jelenti hogy bele kell beszélni másokba hogy le kell szoktatni mert nem hagyja el magától.
2013. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
Nem beszélek bele senkibe semmit, mindenki azt csinál a saját gyerekével, amit akar. Én csak azt mondtam, hogy szerintem nem egészséges, nem azt, hogy szoktasd le. Felesleges megsértődni.
2013. jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
56%
Párásítás???Húúú nem is tudom hányas válaszoló hogy neked mennyi eszed van!!!!Jaj jut eszembe képzeld van hidegpárásítónk de nem használ ha szomjas akkor szomjas vagy van hogy vizet teszek a radiátorra de az sem használ,de majd megmagyarázom nekik ha kelnek inni hogy párásítottam aludjatok vissza mert tuti csak szinészkedtek...pfff buta anyák a földön!!!
2013. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:

Kicsit eldurvult a vita.


16 hónapos a kislányom, nagyjából 8 hónapos kora óta nem eszik éjszaka. Ha nincs valami baja, fel sem ébred. A nyári meleg, téli megfázás, persze kivételt képez. Enni viszont nem eszik.

Akkor hagytuk abba a szopizást. A tejem már csak megnyugtatásra volt elég, pár korty kellett neki az elalváshoz, annak meg nem láttam értelmét, hogy én legyek az élő cumija. Nem is kereste sosem.

Ha most 1,5 évesen enne, változtatnék a napi rutinján, próbálnék nagyobb kalóriatartalmú ételeket adni. Mi sem eszünk felnőttként éjszaka.

Artad, hogy az oltás óta ilyen, ezért szerintem nem lesz tartós állapot.

2013. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne az éjszakai szoptatással szomjúságot oltani? Miért csak a víz vagy a tea a jó? És tényleg nem értem azt sem, hogy egy szülő, akinek elméletileg szeretnie kellene a gyerekét és gondoskodnia róla, miért hagyja étlen vagy szomjan éjszaka? Szegény gyerek még nem tudja felfogni, hogy éjjel aludnia kellene, csak azt érzi, hogy valami hiányzik neki és azt az anyukájától nem kapja meg...És most nem csak az ételre meg italra gondolok...
2013. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
0%

A párásítást a száraz levegőre írtam mint megoldás.

Egyébként itt leginkább evésről volt szó ami kimonoddtan egészégtelen. És képzeld szeretem a gyerekem, ezért igyekszem minnél egészségesebb embert nevelni belőle és az éjszakai kajálást nem fér ebbe bele, pláne nem egy ekkora gyereknél.

2013. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azért mert éhes, nem lehet neki tejet adni, de azért mert szomjas lehet?
2013. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pláne egy ekkora gyereknél fér bele, hogy maradéktalanul kielégítsük a szükségleteit. Mert később mikor már megérti, hogy mit mikor lehet vagy nem lehet, akkor már el is tudja fogadni. De kicsi korban csak érzi, hogy valami hiányzik, tudja, hogy anya ezen tud változtatni és nem érti, hogy akkor most miért nem teszi. És még mielőtt valaki meggyanúsít, hogy elkényeztetem, szerintem azt is csak onnantól lehet, amikor már érti egy gyerek, hogy minek mi a következménye...
2013. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!