Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor szoptatod 16 hónap...

Hányszor szoptatod 16 hónap körüli babádat?

Figyelt kérdés

Az én fiam van, hogy szinte fél napot rajta lóg. Ha ülök a földön és játszok vele, ötpercenként jön, szív belőle és játszik tovább. Van, hogy 10 percig is szívja. Reggel, ébredésnél 15 perc legalább a cicizési idő, illetve elalvásnál. De gyakorlatilag, az egész napom egy nagy szoptatás. :) Normális ez? Vagy csak ennyire a közelemben akar lenni? De ez csak akkor van, ha itthon vagyunk. Ha a mamáéknál vagyunk, ha háromszor kér cicit, sokat mondok (biztos belefeledkezik a játékba). Természetesen eszik változatosan reggelire, ebédre, vacsorára, közte egy-egy gyümölcsöt eszünk. Teát szoktam neki csinálni cukor nélkül, vagy narancslevet vízzel higítva, de nem nagyon iszik mást a cicin kívül.

Nektek mik a tapasztalatok?



2013. márc. 19. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:
100%
Egy, a kutyákra pont nem gondoltam azzal, hogy évekig, bár azért teljesen a gazdi választja le, és igen volt kutyám, tenyésztettük is, nem egyszer született pici kutya (mivel kutyák, macskák tényleg rövid ideig szoptatnak- és még néhány hasonló állat), az évekig tartó szoptatással elsősorban a főemlősökre gondoltam...
2013. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!