Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mentetek el bulizni a...

Mikor mentetek el bulizni a baba mellett először pl a barátnőkkel?

Figyelt kérdés
9 hónapos a kisfiam.Elítélendő hogy elmegyek egyet szórakozni a barátnőimmel?Már nagyon rám férne,nem mintha valaha is buli mániás lettem volna,de úgy érzem hogy már nagyon rám férne...
2013. márc. 29. 20:32
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim válasza:
Engem nem csesztek át 30 éves vagyok és szerintem ha már az életbe kibulizta magát az ember utána válaljon gyereked diszkoval nem értek egyet más buli is van pl házi buli az nem olyan hogy drogoznak meg sok a piás is szerintem hülyeség.
2013. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nálad a szórakozás fogalmát kimeríti a Disco....hogy is jutottunk el a drogokig te jó ég??? Még csak kávézni sem kávézok,és senki nem mondta hogy ha elmész szórakozni akkor piálni kell.Mint már mondtam mindenki magából indul ki!Nálam a színház is szórakozás,a mozi is,de egy táncos szórakozóhely is!

De könyörgöm kapcsold már be a helyesírás ellenőrzést!Ha már egyszer nem tanítottak meg írni rendesen az általános iskolában...

2013. ápr. 4. 19:22
 53/57 anonim ***** válasza:

Hahó. Az a válaszoló vagyok, akinek a "felelőtlen sógornője" (aki már azóta egy 50 éves 2 gyereket felnevelt szeretett és tisztelt "anyakirálynő") egykor elment a pár napos/hetes bébijei mellől megünnepelni azoknak érkezését jó nagy csinadrattával, ahogyan ez mifelénk szokás :). Na

szóval: itt van a cikk, ami kb. rólunk szól. így élünk mi.

Szeretetben, örömmel neveljük a gyereket, nem betegszünk bele, nem vesszük "véresen komolyan" a gyereknevelést, hogy attól még az a szegeny gyerek is megszeppenjen. Szeretjük az életet, mert jó. És igen, a gyereket is erre neveljük, méghozzá a jó példa mutatásával :)! Meg is van az eredménye. Az ő gyerekei ugyan nem lettek depressziósak, és az enyém se lesz az sosem. (nehogy a végén még drogokhoz nyúljon, mert sosem látta vidámnak az anyját). A Jóisten nem csak a gyerekemet teremtette boldogságra, hanem engem is és mindannyiunkat. Szerintem még önző, öntömjénező dolog is "belebetegedni" a gyereknevelésbe, hátha akkor felelős, jó szülőnek látszom majd, és az embereknek tetszeni fogok. A nagy francokat. Érezze mindenki jól magát, és ez nem lehetőség, hanem feladat. A gyerekért. -is.

2013. ápr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim válasza:
100%

Ha van kire bíznod a babát (férjed/párod első helyen) akkor nyugodtan.

Én szó szerint kirúgdostam a feleségem otthonról mikor a babó kb az első évét betöltötte, hogy menjen el egy esti szórakozásra (a feleségem).

Bár mi apukák eléggé háttérbe szorulunk a kisbabák rkezése után (teljesen normális), felelőséggel tartozunk azért hogy a 7x24-ben "ügyeletes" anyukák kitudjanak kapcsolódni és kimozduljanak a baba mellől.


Vannak kanok akik ezt nem így látják, de én ezt elhatároztam a kisfiam születése előtt hogy mindent megteszek azért hogy a feleségemnek elég ideje jusson magára.: vásárolgatni, barátnőzni, amit szeretne.


Ha jó arc a párod, a baba elvan vele este ha esetleg felkel, akkor ne rágd magad sokáig ezen :)

2017. okt. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim válasza:
Mlst olvasom hogy azóts eltelt közel 4 év. Remélem megoldódott :D
2017. okt. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:
Szüleim 50 évesek, 24 évesek voltak mikor megszülettem és mai napig 3 havonta egyszer megengedhették maguknak hogy egyszer elmenjenek szórakozni. Erre értem azt, mikor még csak pár hónapos voltam.
2018. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!