Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engeditek gyerekeiteket...

Engeditek gyerekeiteket értelmi vagy más fogyatékos, autista, ADHD-s, vagy valamiért "más" gyerekekkel játszani?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 09:55
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%

valóban nem olvastam el a hszeket ezt te biztos betudod annak hogy elhordasz fogyatékosnak stb. Fekete-fehér gondolkozású buta ember vagy szerintem! Nem a gyerekem kirúgását nem itt élem ki, már elhordtam az iskolát mindennek, sok embernek elmondtam hogy szar az intézmény stb, ezzel meg is vagyok elégedve!!!


De ha a gyerekemet bárki lefogyatékozza vagy lemásozza az a szememben egy senki és az is marad örökre!

2013. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Pedig a gyereked más. Te szeretheted, és de attól más. És ha ilyen stílusban nyilvánulsz meg a társadalomban, mint ennek a kérdésnek a kapcsán, akkor ne csodálkozz ha a társadalom is így áll hozzád, és a gyerekedhez. Valószínüleg neked sem ártana egy pszichiáter. Amúgy meg könnyű fröcsögni, anélkül hogy megnéznéd miről is van szó. Ha téged megnyugtat hogy most beszóltál itt pár embernek, akik pont a te gyerekedhez hasonlókhoz elég toleránsan viszonyulnak, akkor egészségedre. Nem sok örömed lehet az életben.
2013. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Látod kérdező? Lehet hogy az iylen emberek miatt is van hogy nem viszonyulnak toleránsan a fogyatékkal élők, és speciális nevelési igényű gyerekekhez, emberekhez.
2013. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Kedves hisztériás anyuka! A jelenlegi szakirodalomban a "fogyatékos" kifejezés a hivatalos, talán okoskodás előtt ennek sem ártana utánanézni. És nem én voltam sértő, hanem a te hangnemed. Gyanakszom, hogy ennek köszönheti a gyereked a kirúgást. Ugyanis az nem megy olyan egyszerűen, ahogy leírtad...A kérdésre esetleg tudnál válaszolni? Ha nem megy, akkor ne erőltesd. Én nem írtam, hogy fogyatékos vagy, hanem, hogy eszetlen. És ebben a véleményben megerősítettél.:)
2013. aug. 10. 13:02
 45/46 anonim ***** válasza:
Kedves idegbeteg anyuka! A gyereked érdekében járj pszichologushoz.
2013. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Tényleg, kérlek fordulj szakemberhez, ahogy már javasolták. Ne mérgezd a gyerekedet tovább! Nekem nyugodtan írogathatsz itt anonim, nem fáj. Bár nem ismersz és nincs igazad, de a szakmámból is adódik, hogy elfogadó vagyok. De te nagyon beteg vagy.:)
2013. aug. 11. 21:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!